Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Máša
Avatar
21. října 2016 20:40
Reakce na domenica:

Popojedem. Tak copak tady máme dnes?

Jiří Brady - přežil pochod smrti, po válce odešel do Kanady, pomáhal ostatním uprchlíkům před komunistickou totalitou, zorganizoval sbírku na tiskárnu pro Lidové noviny. Minulý týden byl informován Kanceláří prezidenta, že 28. října obdrží vysoké státní vyznamenání. Dnes ze seznamu vyznamanávaných zmizel. Jiří Brady je strýcem Daniela Hermana.

http://www.lidovky.cz/zeman-nevyznamena-hermanova-stryce-bradyho

Tisíc blicích smajlíků.

Brady NENÍ synovcem Hermana!

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 21. října 2016 20:40
Reakce na Jiná Realita:

Tak pokud Vám to vydrželo takhle dlouho, tak je to úctyhodný výkon pana knížete:-). Kvůli zákulisním informacím mě to bohužel přešlo ještě něž to přišlo.

No doufám v lepší zítřky, jinak se jdu učit jazyky a taky nějakýmu řemeslu, protože jestli bude ten osel stále v čele a ještě tomu bude velit ten buran Babiš, tak už je to vážně zralé na emigraci.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 21. října 2016 20:47
Reakce na Máša:

Brady NENÍ synovcem Hermana!

Jasně, obráceně samozřejmě, upraveno. Herman je synovcem Bradyho. 

Offline Olinka
Avatar
141 příspěvků moje polička 21. října 2016 21:23

Když jsem byla v Izraeli, popisovala jsem kamarádům řekněme svéráz našeho pana prezidenta a říkala jsem, že je teda strašný, ale že díky jeho proizraelským postojům má aspoň nějakou pozitivní stránku. Bohužel tímto posledním antisemitským kouskem to naprosto zabil.  Ze situace v ČR poslední týden je mi doslova do breku - a nejen z té, protože -

co vymyslelo UNESCO, to už opravdu nemá obdoby a pokud se připojíte k petici, budu velmi vděčná: http://www.petice24.com/petice_proti_rezoluci_upirajici_izraeli_pravo_na_ze_nak

Offline Anka F.
Avatar
17 příspěvků moje polička 21. října 2016 23:51
Reakce na domenica:

Popojedem. Tak copak tady máme dnes?

Jiří Brady - přežil pochod smrti, po válce odešel do Kanady, pomáhal ostatním uprchlíkům před komunistickou totalitou, zorganizoval sbírku na tiskárnu pro Lidové noviny. Minulý týden byl informován Kanceláří prezidenta, že 28. října obdrží vysoké státní vyznamenání. Dnes ze seznamu vyznamanávaných zmizel. Jiří Brady je strýcem Daniela Hermana.

http://www.lidovky.cz/zeman-nevyznamena-hermanova-stryce-bradyho

Tisíc blicích smajlíků.

reakce na domenica:

„Zeman s Ovčáčkem by měli dostat Nobelovu cenu za fyziku. Vynalezli žumpu která nemá dno,“ (člen Pirátské strany Pavel Moravec ) - plně souhlasím.

Líbil se mi také komentář Karla Schwarzenberga: "Čínský drak se ozval Hermanovi a řekl, když přijmeš dalajlamu, tak tě sežeru. Ale Herman se nedal, přijal dalajlamu a čínský drak ho sežral. A když se tak probudil v tom dračím břiše, najednou vidí Zemana, Sobotku, Štěcha a Hamáčka. Dívá se na ně a říká: ‚Co vy tady děláte?‘ ‚My jsme přišli z druhé strany,‘ odpoví oni.“

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 22. října 2016 08:34
Reakce na domenica:

Popojedem. Tak copak tady máme dnes?

Jiří Brady - přežil pochod smrti, po válce odešel do Kanady, pomáhal ostatním uprchlíkům před komunistickou totalitou, zorganizoval sbírku na tiskárnu pro Lidové noviny. Minulý týden byl informován Kanceláří prezidenta, že 28. října obdrží vysoké státní vyznamenání. Dnes ze seznamu vyznamanávaných zmizel. Jiří Brady je strýcem Daniela Hermana.

http://www.lidovky.cz/zeman-nevyznamena-hermanova-stryce-bradyho

Tisíc blicích smajlíků.

Takže jo - je to pořád horší a horší, a konce to nemá! Neuvěřitelná, neskutečná žumpa!

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 22. října 2016 08:59
Reakce na unseen:

"Horáček má reálnou šanci zemana porazit, navíc se zdá, že není čím ho sestřelit, jako třeba Schwanzerberga jeho "špatným původem" a nemá "závadné" předky."

Já se naopak dost obávám, že Horáček bude ve stejný pozici, jako byl Schwarzenberg, na původ nehledě.

Je bohatej. Je úspěšnej. To byl sice takovej Babiš taky a elektorátu to nevadilo - ovšem když se k tomu přidruží i skutečnost, že nevypadá jako opičák, umí nosit oblek (o zjevné inteligenci nemluvě) a rovněž hovoří - a píše - bezchybnou češtinou, bude to pro naše voličstvo zase nestravitelné. Opět to zmíněnému voličstvu bude připomínat jeho vlastní nedokonalost, což - jak jsme už mnohokrát zažili - velmi těžko snáší, a výsledkem je obvinění z nafoukanosti a elitářství. A hlas pro reprezentanta lidu. 

Jestli Ovar bude kandidovat znova (což nepochybuju, že oznámí až v poslední možné pikosekundě), jeho voliči budou metat kozelce a k urnám polezou i v posledním tažení. Jediná chabá naděje spočívá v tom, že se i "druhá strana" konečně probere a volby nevzdá. A disciplinovaně dá hlas nejsilnějšímu protikandidátovi, ať už to bude kdokoliv (t.j. zapomene na případné dílčí osobní výhrady k té které postavě). 

A nebo - čemuž bych tedy radostně dala přednost - se Ovar dalších voleb nedožije, ale to je příliš krásná představa, než aby to skutečně vyšlo 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 22. října 2016 09:39
Reakce na barbucha:

Tak přesně takto jsme Horáčka otipovali v práci.... bohatej, slušně vypadající, navíc co si budeme povídat né zas tak známej.... jo nějakej textař, jo, ten co prodal Fortunu.....aha, hm.... Vašek od Evy je více známej  .

Myslím, že šance velké nemá,  národ se neprobere a zaslouží si teda to, co si zvolí.

OVARA !

A my budeme další období bez prezidenta. Zlatej Nývlt, říkám si denně, když otevřu noviny.

Jo a co mě na tom nejvíce štve, že Ovčák Jiřina bude mít dalších 5 let jistou práci.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 22. října 2016 09:48
Reakce na náťa66:

Ale JÁ si to sakrafix nezasloužím! Ty snad jo? 

Horáčka bych brala všema deseti, však pro tu víceméně reprezentativní funkci by byl jak dělanej... ale už jsem viděla reakce, že jako tenhle týpek, co se napakoval na ilegálních sázkách a vydřidušskejch hernách?!

Že to zaznělo především od lidí, kterým (jak bych si tipla) prostředí jakýkoliv herny není cizí - t.j. převážně socek, je legrační. Hlavní závada tkví v tom, že na těch hernách vydělal moc peněz 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 22. října 2016 09:49
Reakce na náťa66:

já myslím, že zemana v případném druhém funkčním období zradí zdraví. nemá šanci to vydržet, i když je naložený v lihu. buď ho klepne, nebo zdementní natolik, že se nedokáže podepsat, nebo přestane chodit. ještě můžeme doufat v nějakou diabetickou nohu, selhání ledvin....

a přiznám se, že poslední dobou čím dál častěji přemýšlím nad tím, co se stalo s "kejt"?

Offline RoSa
Avatar
8229 příspěvků moje polička 22. října 2016 10:12
Reakce na barbucha:

Že to zaznělo především od lidí, kterým (jak bych si tipla) prostředí jakýkoliv herny není cizí - t.j. převážně socek, je legrační. Hlavní závada tkví v tom, že na těch hernách vydělal moc peněz 

Však to je přesně myšlení těch socek: za to, že oni maj exekuce na barákách, může přece ten, kdo tam tu bednu s ďourou postavil - no ne?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 22. října 2016 10:25
Reakce na barbucha:

Mně by trefilo, když slyším hlášky typu : dyk je to takovej strejda, nebo dyk je to sympaták a co je nejhorší... mně je to jedno. A podotýkám, není to zrovna od nějakýho nevzdělanýho plebsu.

Nezasloužíme si ho, ale bohužel jsme součástí tohohle pokřivenýho národa, kterej dokáže vytahovat kdejakou malichernost na lidi, který mu nesedí, ale vcelku v pohodě odpouští dost zásadní věci.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 22. října 2016 10:28
Reakce na Jiná Realita:

nejsem zlomyslná, nepřeji nikomu nic zlého.... ale v toto doufám, už tři roky .

Kejt je asi v anglickým bordelu, z vlastní vůle, ale pan otec říkal, že se znovu pokusí o to Švédsko, tak nevím.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 22. října 2016 10:35
Reakce na Jiná Realita:

"já myslím, že zemana v případném druhém funkčním období zradí zdraví. nemá šanci to vydržet"

Pche. Vždyť už jsme zas jednou nohou v období nedávno minulém - kdy se hlava státu lidu prezentovala jako živá, dokud jí nelezli červi z nosu!

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 22. října 2016 10:40
Reakce na RoSa:

To je přesně ono. Jo, kdyby Horáček "na těch hernách" prodělal kalhoty (bydlel v pastoušce na Vysočině a vlastnil jedinou voválenou flanelku), má zvolení jistý.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 22. října 2016 10:49
Reakce na náťa66:

Proti tomu pokřivenému národu bych se docela ohradila. Je prostě škoda, že u nás neumí intelektuální elity zaujmout. Ale je to asi všude podobné. 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 22. října 2016 10:55
Reakce na Potrefenáhusa:

Myslím, že intelektuální elity umí zaujmout, jen není dost těch, které by zaujaly.

jak psala Barbucha, kostkovaná flanelka, pastouška a vřelé sousedské hospodské vztahy vítězí.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. října 2016 11:56
Reakce na barbucha:

A disciplinovaně dá hlas nejsilnějšímu protikandidátovi, ať už to bude kdokoliv (t.j. zapomene na případné dílčí osobní výhrady k té které postavě).

A kdo bude rozhodovat, kdo je nejsilnější? Od toho máme přece dvoukolovou volbu, ten nejsilnější se vyprofiluje z prvního kola. Ale dokud lidi nejdou volit, tak těžko můžeš 100% říct, kdo je nejsilnější. V USA taky v primárkách Trumpa podceňovali a dnes je to kandidát za republikány.....

Osobně si myslím,ž e aťs e dostane do druhého kola proti případnému Zemanovi kdokoliv, tak půjde opravdu dost lidí volit proti. je to podobné, jako kdyžs e do druhého kola senátních voleb v různých obvodech dostávají komunisté - taky pak dost často nezískají mandát, protože zbytek jde volit protikandidáta ať by to byl kdokoliv (vyjma typických komunistických bašt). Zeman měl v prvním volbě výhodu, že většinu lidí ani v nejčernějším snu nenapadlo, že by se mohl chovat tak strašně. Teď už tu zkušenost reálnou mají, takže volba bude naprosto odlišná od té první....

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. října 2016 12:06
Reakce na náťa66:

Já bych to fakt neviděla tak beznadějně, ono výsledek té rpvní volby nebyl zase tak přesvědčivý a dle mého Zeman opravdu dost podporovatelů (lépe řečeno těch, kteří ho volili neb nechtěli Schwartzenberga) ztrácí a nasírá i lidi, kteří u druhého kola voleb prostě nebyli ale v případě šance na jeho úspěch v druhé volbě by šli volit snad kohokoliv pokud by to nebyl Konvička či jemu podobní....

A řeči o pokřiveném národu moc nemám ráda, tenhle národ pokřivili hlavně polistopadoví politici, nedivím se, že spousta lidí už většině politiků prostě nevěří. Pluss ehrálo svou roli těch 40 let komunismu, to se projevuje i v tom vychvalovaném Německu - ve skutečnosti mi při blízkéms etkání nepřijde tak úžasné, jak o něm lidé stále básní :) Jen mělo kliku,ž e mělo západního "bratra", který ho dokázala táhnout správným sěmrem. Ale mentalita lidís e (co jsem zatím měla tu čest) zase tolik neliší....

Offline Lola
Avatar
97 příspěvků moje polička 22. října 2016 12:10
Reakce na A666:

Kéž by to byla pravda. 

Nikdy mě nenapadlo, že někdy budu při prezidentské volbě zcela vážně brát v úvahu i takové kritérium, jako že s jakou pravděpodobností se daný kandidát na recepci zhvízdá jak andulka, takže vzápětí div nepoblije korunovační klenoty. Děsím se toho, že budu nemile překvapena zjištěním, pro kolik mých spoluobčanů bude ovšem nepodstatné nejenom toto, ale i takové drobnosti jako návrhy na vystoupení z EU a NATO, ba dokonce - pánbůh netrestej - to dokonce uvítají.