Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. října 2016 10:40
Reakce na Lola:

Je to presne, jak pises  des kam milovymi kroky smerujeme

Offline Lola
Avatar
97 příspěvků moje polička 19. října 2016 10:51
Reakce na jinx:

A další rána do hlavy je zjištění, že nakonec jediný z nejvyšších představitelů státu, kdo se za Hermana postavil, je agent Bureš. Od úplného truchlení mě odvrací pouze silné tušení, že jeho skutečnou pohnutkou je spíše využití příležitosti kopnout si do premiéra, než že by byl až tak zapálen pro hodnoty, které dalajláma reprezentuje. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. října 2016 11:06
Reakce na Lola:

Ten citi prilezitost zaryt do cssd, to je jasne. Vsak volby jsou prakticky za dverma. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. října 2016 12:06

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 19. října 2016 13:03

Dnešní příspěvky Ovčáčka na jeho profilech na Twitteru stojí za to. To hovado překonalo samo sebe.

Kdo má nízký tlak, doporučuji pročíst !

Online Kokoska
Avatar
28231 příspěvků moje polička 19. října 2016 13:24
Reakce na Lilly_Ku:

Sebereflexe? Sobotka prohlásil, že volit šli jen ti nespokojení. Takže podle něj je asi 70% občanů se Sobotkou spokojených a tím pádem vlastně ty volby vyhrál.

To máte stejné, jako když se Zeman prohlásil prezidentem národa. Už si nepamatuju, kolik procent lidí tehdy šlo k volbám a kolik % z těch volících ho volilo, ale národ to teda určitě nebyl.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 19. října 2016 13:50
Reakce na Lola:

Dále pevně doufám, že po tom odborném rozboru "chyb" řízení letového provozu skončí ten pablb Ovčáček konečně v blázinci. 


Obávám se, že neskončí. 

M.Z. v rozhovoru pro ČT za jediného vyníka označil ŘLP a bude požadovat potrestání odpovědných lidí...
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/216411000101018/obsah/498972-kauza-udajneho-zpozdeni-prezidentova-letu

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 19. října 2016 13:56

Petice

Společné prohlášení nejvyššími ústavními činiteli nezastupovaných občanů ČR

http://e-petice.cz/petitions/spolecne-prohlaseni-nejvyssimi-ustavnimi-ciniteli-nezastupovanych-obcanu-cr.html

Amun
Avatar
19. října 2016 14:16

Maloco mi dokaze zvednou tlak jako to, kdyz se nakohou dostanu k jakemukoli vyroku Ovcacka. Mam pocit, ze si z lidi vylozene dela *****, to nejde rict jinak, a lidi mu to z vetsiny dokonce zerou. Zemana s Ovcackem povazuji za nejvetsi ostudu, jaka mohla CR potkat, a jen cekam, kdy bude Praha prodana do Ciny. A nejsmutnejsi na tom vsem je to, ze Zeman byl zvolen, a ze dost mozna bude zvolen znovu. Pritom s kymkoliv mluvim, tak ma Zemana plne zuby a stydi se za nej, nepotkala jsem jedineho cloveka, co by ho priznal. Kdo ho proboha voli, to nechapu... Malokdy jsem politickou situaci vnimala tak, jako ted, kdy uz to pomalicku zacina prosakovat i do zahranici a kdy mam pocit, ze cesti volici opravdu prekousnou naprosto vsechno.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 19. října 2016 15:25
Reakce na Kokoska:

Sebereflexe? Sobotka prohlásil, že volit šli jen ti nespokojení. Takže podle něj je asi 70% občanů se Sobotkou spokojených a tím pádem vlastně ty volby vyhrál.

To máte stejné, jako když se Zeman prohlásil prezidentem národa. Už si nepamatuju, kolik procent lidí tehdy šlo k volbám a kolik % z těch volících ho volilo, ale národ to teda určitě nebyl.

Zemana tehdy volilo něco přes 2.5 milionu lidí, což je teda relativně dost v porovnání se současnou účastí. Ale ten jeho výrok byl hodně mimo i proto, že vyhrál o pár procent, ne nijak drtivě......

Moji rodiče ho třeba volili, Schwartzenberg je neoslovil a měli prostě problém s jeho češtinou a Zemana si z politiky pamatovali sice jako svéráze, ale ne nějak extrémně škodícího. No dneska si rvou vlasy, že ho volili, ale splést se může každý.

Já jsem nakonec do urny hodila prázdnou obálku, nelíbils e mi ani ejden kandidát a osobně jsem měla námitky proti celému průběhu volby, kdy se bilo na poplach, aby do druhého kola nepostoupil Zeman s Fischerem, což dle mého hodně ublížilo zbylým kandidátům a vydělal na tom právě Schwartzenberg, jehož kampaňs e mi abych pravdu vůbec nelíbila a přišla mi až jako svým způsobem klamavá ve snaze získat hlasy nejmladších voličů.

Jinak mě v poslední době slušně namíchnul Babiš a jeho dupání nožičkou ohledně senátu - kdyby získal všechny křesla tak jak to vypadalo po prvním kole, tak by senát určitě zrušit nechtěl :) nejhorší na tom ale je, že na něj voliči prostě pořád slyší, sama moc nechápu proč :(

Online Kokoska
Avatar
28231 příspěvků moje polička 19. října 2016 16:28
Reakce na A666:

Možná proto, že je to asi nejvýraznější osoba z té politické sebranky? Senát bych zrušila okamžitě, kdybych měla tu moc. 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 19. října 2016 16:36
Reakce na Kokoska:

Možná proto, že je to asi nejvýraznější osoba z té politické sebranky? Senát bych zrušila okamžitě, kdybych měla tu moc. 

Aha, tak to pak jo, no... Já envím, ale vážně nedůvěřuju člověku, který skupuje media a pak jde do politiky, fakt ne. A to, že se tváří jako spasitel tomu dává korunu.

Jinak proč by jste senát zrušila, jestli se můžu zeptat? Dle mého je dost důležitý pro demokratickýou vládu v zemi, tvoří takový protipól vlády. To, že se obmněňuje jednou za dva roky jen třetina většinou vede k tomu, že žádná strana nemá současně většinu ve sněmovně i v senátu a díky tomu není možné tak snadno provádět ústavní změny. Díky tomu si vítězná strana z voleb dos němovny nemůže dělat úplně co chce....

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 19. října 2016 16:57
Reakce na Kokoska:

Možná proto, že je to asi nejvýraznější osoba z té politické sebranky? Senát bych zrušila okamžitě, kdybych měla tu moc. 

Štěstí, že ji nemáš... 
I kdybych o senátu vůbec nic nevěděla, to, že osoby jako zeman a babiš chtějí jeho zrušení, je obrovské varovné znamení a důkazem, že potřebný je.

Offline Lola
Avatar
97 příspěvků moje polička 19. října 2016 17:14
Reakce na unseen:

Děkuji za odkaz na petici, podepsáno.

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 19. října 2016 18:13
Reakce na Kokoska:

No, Babiš ale o Senát velmi usiloval-před koncem voleb. Neumím to sem zkopírovat, ale na jeho profilu na FB říká

Byli bychom fakt rádi, kdybychom uspěli v Senátu, protože tam se schvalují zákony které jsou pro nás důležité. (14.10. 8:00)

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 19. října 2016 18:18
Reakce na Garfie:

No, Babiš ale o Senát velmi usiloval-před koncem voleb. Neumím to sem zkopírovat, ale na jeho profilu na FB říká

Byli bychom fakt rádi, kdybychom uspěli v Senátu, protože tam se schvalují zákony které jsou pro nás důležité. (14.10. 8:00)

Tak on třeba tady píše, že "Senát je důležitá součást demorkatického fungování naší země". o to vtipněji pak vyznívají jeho výzvy ke zrušení senátu, fakt působí dojmem děcka, které nedosáhlo svého a tak to radši všechno zneguje. ve stylu "neposlali jste nám do senátu dostatek lidí, tak vám ho zrušíme"

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 19. října 2016 18:22
Reakce na A666:

Přesně, bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. října 2016 19:58

Za všechny ty rudý kreatury se stydím od chvíle, kdy zasedly na Hradě a ve vládě, ale takhle moc, jako posledních pár dní, jsem se za naše "reprezentanty" styděla naposled za komoušů.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 19. října 2016 20:04
Reakce na barbucha:

Přesně! 

"Pokud se pan ministr chtěl setkat s dalajlamou, měl by vládu opustit," řekl Ovčáček na adresu Daniela Hermana. Naopak úterní prohlášení ústavních činitelů kvitoval jako výraz uznání celistvosti Číny od jejího rovnocenného partnera.

Chybí mi blicí smajlík. Horda blicích smajlíků.