Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Online Mrakoplas
Avatar
8858 příspěvků moje polička 08. května 2024 00:17

Ja ich tiez urvem ale strasne ma stve ked kupim vonku detom acidko. To su dve moznosti. Bud sa pri tom trhani viecka ofrkam obsahom alebo im ho necham a maju acidko z viecka otlacrne na cele, brade, kdekolvek..Vsak s tym sa neda pit. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33831 příspěvků moje polička 08. května 2024 05:29

Mrakoplas mne zas štvou některý uzávěry od mléka, u některých tetrapacku je takový mělký víčko a nejde to pak poradne znova zavřít 

Offline Allysa
Avatar
556 příspěvků moje polička 08. května 2024 05:47

Já jsem asi divná, ale normálně se s flašky napiju i s víčkem a ničeho jsem si nevšimla, kdyby Babiš nenatočil památné video, jak se neumí napít Coly.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 08. května 2024 08:04

Potrefenáhusa přesně, i třeba minerálky, jak se to utrhne, už to nejde normálně zavřít 

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 08. května 2024 08:15

Allysa no třeba v autě je to blbý, jednou rukou se to strašné blbě zavírá. Ale od toho babišova videjka se snažím si nestěžovat

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. května 2024 08:35

andulka01 uznávám, že v tom autě je to problém, ale jinak jako Allysa - nějak s tím nemám problém a to neustálé fňukání ohledně takové blbosti mi leze na nervy. 

Offline Samantha
Avatar
1816 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:04

Pinot Noir Tak já to ještě zvládnu, i když bojuju.

Blbý je, když takhle fňuká stará paní s artritidou 3.stupně v rukou. 

Pokud by to byla jediná rozumná volba, tak proč ne. Ale tady mi připadá, že někdo dostal dobře zaplaceno, aby to u nás protlačil. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:05
Reakce na slniecko:

Ja sa priznám, že sa mi to páči, lebo tie vrchnáky konečne nestrácam

​A ty je sbíráš pro chudý děti nebo co?

Já teď otevřela mlíko, div jsem si nezlomila ruku jak to pořádně nešlo... a víčko sice drží, ale mlíko neteče. Koukám do tý dírky - a zodpovědně environmentální vymoženost byla ještě vylepšená jejím zaslepením! To už je úplně na palici... zjevně nejlépe posloužím matičce přírodě, když se na tu zavřenou krabici budu jen koukat

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. května 2024 09:05

Allysa mně to vadí u těch jogurtových nápojů, jak píše Mrakoplas vždycky se něco oblemcá tím obsahem. Jinak to vždycky urvu. Spíš si myslím, že to nebude mít ten očekávaný efekt.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. května 2024 09:07

barbucha to si to otevřela blbě, ne? Džus taky musím otevřít tak, aby se zároveň porušilo to "vnitřní" víčko. Ale to už roky teda.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:14

Pinot Noir napit se muzu, video sem nevidela, ale od ty doby co je to pridelany, se pokazdy pri otvirani riznu o to pridelavatko.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:16

Evaeva 

Myslíš jak je na tý záslepce vnitřní ještě takový to poutko co za něj zatáhneš? Tak to tady nebylo. A spojený s víčkem už vůbec ne, musí se to extra prorazit (nožem, čímkoliv). 

Offline Allysa
Avatar
556 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:32

andulka01

Alentak určitě mě zase se.rou nějaký jiný blbosti, který ostatní nechávají úplně v klidu. 

Jaký to má efekt nevím, petky a plechovky se stejně válí všude po zemi s víčkem nebo ne

Offline Sweet Potato
Avatar
34887 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:33

barbucha To bývá třeba u šťáv a olejů. Teoreticky se dá sundat celý uzávěr a ta krytka sundat, ale já to na prasáka prorážím nožem.

Do statistiky: přidělaná víčka mi nevaděj.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:45

Sweet Potato 

Tady se ale ten uzávěr už sundat nedal a ta záslepka, bez ničeho za co by se mohla chytit, je tak cenťák pod koncem toho hrdla. Úplně k ničemu, otevřít lze jedině na toho prasáka! V životě jsem něco takovýho eště neviděla.

Víčka mi vaděj proto, že se vždycky při naklonění tý nádoby posunou/otočej dolů - přesně na tu stranu, přes kterou teče ta tekutina. Takže jednou rukou držím nádobu, druhou to víčko aby nezavazelo proudu... ve finále mám ruce zamotaný jak varietní umělec a přeju si, aby vynálezce zdechnul v nelidskej mukách.

Offline Kan
Avatar
7084 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:54
Reakce na Pinot Noir:

andulka01 uznávám, že v tom autě je to problém, ale jinak jako Allysa - nějak s tím nemám problém a to neustálé fňukání ohledně takové blbosti mi leze na nervy. 

​Bohužel, vždycky se všechno nepovede,. Mě teda málo co a málo kdo dokáže tak naštvat, abych psala pravidelně a lituji, že ty to máš jinak. Do stěhovacího vlákna nepíšu, tam jsou jiné matadorky. 

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. května 2024 09:54

Bylo by fajn, kdyby tohle nepohodlí teda vedlo k omezení nákupů těch petek. Překvapuje mě, jak často z toho pijete, že vás to tak štve.

Mlíko se zavírá hůř, ale tak to snad nikdo neřeší v autě a stačí se dívat, když tu krabici zavírám. 

Fascinuje mě, jakou tak nepatrné zhoršení pohodlíčka zvedne vlnu nevole. 

Samantha tak s otvíráním měly moje babičky problém i bez neoddělitelného víčka, k otevření používaly takovou nasazovací květinku.

Offline Samantha
Avatar
1816 příspěvků moje polička 08. května 2024 10:00

Pinot Noir Ono v podstatě tak nejde jako o otevření, ale zpětné uzavření. Když má potom tu lahev vedle křesla a není dobře uzavřená, tak je po minerálce hned... 

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. května 2024 10:01

Samantha to chápu, to je problém. Tak jedině přelít do vlastní láhve. 

Offline Samantha
Avatar
1816 příspěvků moje polička 08. května 2024 10:03

Pinot NoirPlastové ?