Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline razorblade
Avatar
8192 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 17:04

Bowle ja jsem z jejiho vyjadreni na jejim blogu pochopila, ze se vykaslal on na ni, to tam i psala, ze o tom zatim neni schopna psat a ze ji je hrozne. Napsala to tady. Skoda, ze je hrda a nechce na sebe taky udelat nejakou sbirku. Ji bych prispela rada.

Offline razorblade
Avatar
8192 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 17:07

711990 doufam, ze to nebude znit hnusne, ale pro nej byl ten navrat k normalnimu zivotu mnohem jednodussi, protoze on "jen" prisel o nohu, ale jinak byl fyzicky v poradku, zatimco ona si s tema operacema vytrpela tolik a tolik se nalezela po nemocnicich, ze fakt nemela sanci s nim drzet krok. Ale fakt se nechci dostat k tomu, ze ho budu soudit (no, ehm, vnitrne ho soudim dost).

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 17:22

Já se myslím, že tohle je tak náročná životní situace, že jí spousta páru neustoupí, stejně jako když se někomu třeba narodí postižené dítě. Prostě se úplně změní životní rytmus té dvojice, jen si vemte s kolika rodinami zamává pouhý návrat do práce po mateřské. Ale samozřejmě se mi to taky zdá sviňácký, vykašlat se na ní.

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 17:37

razorblade ono tohle musi byt hrozne tezke a opravdu do toho nevidime. Mela jsem zname, uz se nevidame, bylo to cele slozite nejen mezi nimi, kdy on se pripletl uplne omylem k nejake drsne rvacce a dopadla na nej horlava latka a ohorel mu kus tela a obliceje. Lezel dlouho v nemocnici, dostal se z toho, byl ale hodne zjizveny. Jeho pritelkyne byla celou dobu s nim a pri nem, snazila se ho vtahnout do normalniho zivota, parkrat jsme byli i s partou lidi na spolecne dovolene, nesl to tezko, bud byl zkrouseny nebo nastvany a temi svymi stavy ji tahl hrozne dolu. Nakonec se s nim asi po 2 letech od nehody rozesla a on z ni delal potvoru. Vlastne jsem se divila, ze to vydrzela tak dlouho. Mozna je to od nej podlé, ale treba to uz neslo dal. 

Offline 711990
Avatar
17170 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 17:39

razorbladejo, s tim souhlasim. I kdyz teda ono to taky s tou nohou neni uplna prdel, taky ho cekala myslim nejaka reoperace a tak. Ale vim jak to myslis. No jako nevime jak to bylo, ale je mi jich lito obou.

Online Karja
Avatar
35957 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 11:36

Ja ty blogy neznala a zacetla jsem se snad do dvou do rana. Dnes to snad musim docist. Jako ten blog toho kluka se mi vubec necetl dobre, my mame velice podobny pripad v rodine, mladej vek, JIP, boj o zivot, amputace. A ja nevim, prislo mi to tak vsechno jiny. ,Ja si toho naseho kluka budu vazit jeste vic nez si vazim ted.

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 11:56

711990 ja si treba vubec nemyslim ze si na tom udelal jmeno a tak se na ni vykaslal, navic ona je mi trochu protivna ale to bude tim ze nemam rada tady ty typy mouchy snezte si me. Ale tak my s nema nebydlime tak vime prd, ze... 

Offline 711990
Avatar
17170 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 12:28

rasaNori no presne. Mam podobnej dojem, ale nechci to soudit takhle od stolu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 11:33

Teda ted mi hnula zluci krava z lekarny!Stojim chvilku pred lekarnou u plotu,ktery je mistni skolicky,deti 1-4 trida....ty deti si tam hraji pri kazde prestavce.A vidim,ze v plotu je zaseknuta injekcni strikacka i s jehlou.Tak jdu do ty lekarny ji rict,ze to tam je jestli to muze vyhodit,ze nemam rukavice a neni to moje tak aby se nejake dite nezranilo a ona,ze to neni jeji vec!!!!!

jako kdo by to mel lip zlikvidovat nez lekarna? 

A to tam bylo 6 lekarnic a zadny zakaznik.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 11:56

Zarinya no tady se o to stara mestska. (Bez diskuze, ze to lekarnice mohly a mely udelat) Tuhle nasla banda dcery spoluzaku jehlu v parku a strasne dulezite zavolali mestskou a sledovali "zasah". Si prisli hrozne dospeli.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 12:00

Pavlena vidis to me vubec nenapadlo.

Jako metr pred lekarnou.Hroznej problem vzit si rukavice a zlikvidovat to.Jeste u skoloveho plotu.

Offline Pinot Noir
Avatar
24574 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 12:02

Zarinya to jsou fakt kravky

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 12:35

ZarinyaNevim jak je to ošetřené u vás, ale v ČR ta povinnost přijímat jehly (pokud nejsou součástí nějakého léčivého přípravku) v lékárnách není. Každá obec/město musí mít místo, kam lze tento nebezpečný odpad odnášet - a to ještě za specifických podmínek (v nepropíchnutelném balení, třeba v pet lahvi). Často je tohle místo v nějakém zdravotnickém zařízením a mají to i některé lékárny, ale většina jich na to vybavena není. Zda je to dobře nebo špatně je věc druhá. 

Tím neomlouvám, že Ti to mohly vysvětlit líp, než že to není jejich problém - neboť i tady je ta informovanost o tom, jak s tímto druhem odpadu nakládat tristní. 

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 12:54

Zarinya je to jak píšeLama_z_Lana - já kdybych šla tu jehlu sebrat, tak ji pak stejně musím po prac. době donést do jiného zdrav. zařízení, neb naše je nemohlo brát a když to některá kolegyně omylem přebrala, byl z toho trochu průšvih. Ale já bych to jako matka šla odstranit.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 13:03

tina jasný, jestli to jeden řešit bude nebo nebude už je záležitost osobního nastavení. Já bych to řešila, ale v souladu s doporučeným postupem, tedy zavoláním policajtů a ne tím, že bych to šla sama od někud lomcovat (ani v rukavicích), to se přiznám. Hned první doporučení je v případě takového nálezu na nic nesahat. 

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 13:06

Lama_z_Lana já se znám, že bych u toho asi musela stát, než fakt přijedou, nedalo by mi to. Ale taky nás vždycky nabádali, že musíme chránit v prvé řadě sebe.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 13:08
Reakce na tina:

Lama_z_Lana já se znám, že bych u toho asi musela stát, než fakt přijedou, nedalo by mi to. Ale taky nás vždycky nabádali, že musíme chránit v prvé řadě sebe.

​taky tak

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 13:11

tina Lama_z_Lana ja to trochu zkratila.....jeste se mi ptala jestli chci rukavici.asi jsem si to pak mela strcit do kabelky.

Tak,ale lekarnice by mohla vedet jak s tim nalozit.Tak stacilo rict ja se o to postaram a pak teda nekam zavolam a ne,ze to neni jeji vec a cpat mi rukavici.

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 07:48

Zarinya jsem nedavno vracela pytlik probranych leku, a taky se me ptaly jestli v tom nejsou jehly. Takze ja vim ze se nedaji vracet vsude. Ale chapu ze te nastvaly. 

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 08:14

Vcera jsem volala na veterinu, a na recepci mi rekli ze mam prijit na 8. Takze samozrejme maji az od 9!!!Me z toho fakt mrskne uz