Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline 711990
Avatar
17189 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 08:44

brrr krava blba, fakt. Resp ja chapu, ze ona se o sebe boji, zvlast pokud je starsi. Ale tohle teda fakt neni ta cesta.

Online Pinot Noir
Avatar
24629 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 14:23

Sleduji na FB skupinu týkající se života v mé rodné obci. A jsem opakovaně, dnes teda čerstvě znechucená z naprosto automatického používání slova ťaman, dnes dotaz, jestli má ťaman otevřeno. Nejvíc nechutné mi připadá, že to nikomu nepřijde blbé a na dotaz odpovídají, jakoby se nechumelilo, kdy je obchod teda otevřený nebo zavřený. Tohle mi připadá snad horší, než otevřený rasismus. Burani

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 16:27

Pinot Noir to máš pravdu. To je příšerný. Stejně, jak běžné neuctive tykání.

A propo kde se ten výraz "ťaman"  vlastně vzal? Já dřív slychala Rakosnici. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 16:34

Mě zase sejri jeden známý. Je kamionak a věcné se chlubi, jak na to má, jak skvělé venku nakupuje, ne jako ti chudáci tady, protože on je borec a neco víc. A hlavně kolik to stálo a jak si to může dovolit, 

Naposledy se strašně opovrzlive vyjadřoval o lidech co musí táhnout do obchodu, kde prý je to kouzlo vanoc

On potřeboval jen brambory a rohlíky a kvůli těm blbcum musel čekat asi půl hodiny ve frontě. A pár lidí mu hned prizvukovalo, stylem No jo, Češi, co bys od nich chtěl.. 

Absolutně nesnáším tohle plivani do vlastniho hnízda, obvykle to jsou troubove, kteří se snaží ukázat, že jsou něco lepšího.. Prostě za plotem je tráva zelenejsi. 

To je TAK hloupý a ubohý.. toto je esence cechackovstvi v ryzí podobě. 

Online Karja
Avatar
36080 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 20:53

Dadoo Jo, no,to  si fakt zamachruje, kamionak, co si nakup udela v Nemecku

Ja teda na FB mam jednoho znameho, co je v te kovid popiraci skupine...jako prvne jsem ho nechtela mazat, jen kdyz ma jiny nazor, pak uz jsem tam byla z ciste zvedavosti, jak daleko to jeste muze zajit a ted si myslim, ze uz ublizuju sama sobe, tim, ze ho sleduji. Ale je to fakt husty, ja nevim, zda je tak hloupej nebo za ten cas (nevidela jsem ho rok a pul) sklouznul vic k drogam. Ale jsou to posty typu - ,,testovani je rizena genocida,, po treba okopirovani postu poslance, jak se necha s rodinou ockovat s komentarem ,,super, o jednoho zmrda bude min, takhle na ne,,. Nebo sdilena videa uplne divnejch lidi (takovych podobnych mimo lidi) o soucasne situaci. Jako asi se budu takhle tryznit dal, je to takovej zajimavej vhled do hodne jiny skupiny no.

Offline Renusatko
Avatar
11585 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 23:15

Karja Já mám jednu dost podobnou známou. Má vysokoškolské vzdělání a doteď jsem ji považovala i za inteligentní. Teď sdílí jeden hoax za druhým, ať už o covidu nebo očkování. Nedávno zrovna nějaké video, kde někoho očkují a potom přiblížení, že kde je jako jehla, když se to vytahuje, že zůstala v ruce . Taky přemýšlím delší dobu co s tím. Já ji sleduju zase kvůli společným koníčkům a její šikovnosti, ale tohle nějak nedávám. 

Offline Garfie
Avatar
24055 příspěvků moje polička 26. prosince 2020 09:00

Dadoo Já třeba slovo Rákosník (a větev taky) slyšela poprvé (a vlastně i naposledy) tady, u nás vždycky "ťamani", ale původ neznám. Ale je to strašný všechno! 

Karja Renusatko  Taky mám takovou známou. Vastně i jednoho známého, ale toho už jsem na FB zrušila, tuhle kočku ale smazat nemůžu, je docela blízká a i když se skoro nevídáme, dotklo by se jí to. 

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 26. prosince 2020 10:24

Dadoo Garfie moji znami rikaji, ze nakupuji u pana Wonga. No z toho vseho asi nejlepsi...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46152 příspěvků moje polička 26. prosince 2020 10:30

Garfie da se prece "odsledovat" aniz bys ji vyhodila z pratel, ona se to nedozvi. ja takhle usekla kamose co dava milion prispevku kazdy den, desny, i kdyz kolikrat hezky tak nemam kapacitu to furt prochazet a nedostala jsem se k zadnym dalsim, jakykoliv nastveni prednostnich apod ten kram ignoruje

Offline Garfie
Avatar
24055 příspěvků moje polička 26. prosince 2020 10:47

viktorka_od splavu jojo, to už jsem udělala, ale máme spoustu společných známých, takže občas se k něčemu dostanu. Mě to zas tak moc netrápí, aspoň vím, co se děje mimo moji bublinu :-), jen mě to překvapuje, je to inteligentní holka. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30716 příspěvků moje polička 26. prosince 2020 11:30

Dadoo 

To mě rozveselilo dost. Kamioňák, takto elita národa

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. prosince 2020 11:41

Hm, moje kadeřnice má na svých stránkách Okamuru. Mám ji to odpustit? Zatím mi hlavu nevyholila... 

Offline continuity
Avatar
33863 příspěvků moje polička 26. prosince 2020 13:52

Mha kdybych ještě měla do hledání kadeřníka uplatnit kritérium politické a mentalni kompatibility, tak chodím jak rosomák. 

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. prosince 2020 14:09

continuity Stejne se bavíme jen o vaření, to je teď snad jedině bezpečné téma. Nerada bych rozcilila osobu s ostrým nástrojem v ruce. 

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. prosince 2020 14:12

Ale zas má docela hezky ombre... 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 21:33

Ja si s dovolenim ulevim, nevim, jak to ventilovat... 

Dceri dala svagrova pouzitou hru (nevsimla si, ze je popsany navod)... 

Nemela ji radsi davat nic. Docela me to urazilo.

Offline Ginger
Avatar
1104 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 21:49

Candance ja jsem letos dostala nacate zvykacky.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 21:52

Ginger jak k tomu prijde? 

Ja pochopim, ze nekdo posune cokoladu a vino a ze si nevsimne, ze je okolo minimalni doby trvani...

Offline Mrakoplas
Avatar
8861 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 21:54

Ginger . Od koho?

Offline Mrakoplas
Avatar
8861 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 21:55

Candance a to bola hra po jej deťoch alebo z bazaru?