Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 07. října 2019 14:41

Aranel 

Já to znám od Moraváků, tak to musí fungovat!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 07. října 2019 14:44

Lamicka ta sůl neni blbost, ono se do ní dost vsákne, takže toho fleku neni tolik, ne, že se neudělá žádnej, soda asi bude fungovat stejně, jen ta sůl bejvá spíš rychle po ruce

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 07. října 2019 15:06

Aranel bile radsi vypiju

Potrefenáhusa vubec to nefungovalo vsaklo se minimalni mnozstvi. Mozna to funguje u nizkych kobercu, mame docela vysoky z vlny. Nastesti pomohla voda s jelenem, neni tam nic videt.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 07. října 2019 15:13

Lamicka já jsem jednou čistila koberec u mámy v pokoji od rozlitýho inkoustu nějakou pěnou na čištění koberců, docela jsem se u toho zapotila, když se mi povedlo z malýho decentního fleku udělat nejdřív flek asi půlmetrovej, ale nakonec to naštěstí pustilo

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 07. října 2019 15:15

Lamicka tak ty soli tam musis nasypat tak pul kg aby to fungovalo.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 07. října 2019 15:24

paktofonika Je to tady nakažlivé.

Aby ti to nebylo líto, včera jsem přelívala do lahví bezinkový likér a jedna láhev mi vyklouzla z ruky. Tmavě fialová byla lednička, sporák, podlaha i zeď. Naštěstí šlo skoro všechno umýt, ale na bílé zdi máme takový pěkný abstraktní vzor do výšky 1,5 metru. Manžel říká, že to stačí pojmenovat a frknout do Národní galerie, prý to bude mít úspěch.

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 07. října 2019 15:28

continuity to jsem udelala

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 07. října 2019 15:34
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. října 2019 15:44
Reakce na Aranel:

paktofonika Lamicka Nemá se to polívat bílým vínem? Nebo to je taky nějaká urban legend z filmu, nebo možná z Přátel?

​Dobre, prikúpim. Keď tak sa dá použiť do rizota.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 08. října 2019 20:00

Nesnasim aktualizace, nesnasim aktualizace, nesnasim je tak strasne moc

Potrebuju delat a ta pripitomela aktualizace bezi uz 2 hodiny a furt tam neni ani 30% !!!!

Ja ten ntb normalne hodim z vokna!!!!!

Uff...

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 08. října 2019 20:39

Lama_z_Lana to je ale neco spatne ( pokud 2 hodiny nejspu hyberbola), pocitam, ze se to na techb30% zaseklo, zkusila bych to vypnout natvrdo a pustit znova. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 08. října 2019 20:42

continuity nejspis neseklo, uz jsem na 31 a mezitim se to restartovalo

Ale je to v poradku, me pocitace nesnasej

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 16. října 2019 09:05

Ne dneska, ale včera řidič z Geisu, který, když jsem mu hned napoprvé nezvedla telefon, nechal balík za asi 12tisíc pohozený před naší garáží (nemáme plot, takže prakticky hned u silnice) a pak mi celý den nebral telefon. Naštěstí šla kolem kamarádka, která mi to volala a vzala si ho k sobě. A to mi ani navíc dopředu nedali vědět, že budou doručovat,takže jsme byli celý den pryč a balík by tam ležel od rána až do večera.

Takže abych si spravila karmu jsem pak volala do Geisu, že v systému mají uvedené, že mi byl balík doručený a že jsem ho převzala, přitom já v té době nebyla vůbec doma, žádný balík jsem nepřevzala a ať mi teda řeknou, kde ten balík je. Na to mi slečna na telefonu řekla, že jim odesílatel u mě dal neúplnou adresu a že ten balík (který mám doma) jim leží na depu a vůbec mi ho nedoručovali !!!! Tak jsem slečně nadiktovala celou adresu a ona slíbila že mi ověří jak to s ním teda je a dá mi dneska vědět, kdy mi ho doručí. Tak jsem zvědavá kdy se mi ozve a co mi řekne.

Jako nemám moc iluze o těch přepravních společnostech, ale že v tom mají takový bordel, že vůbec netuší, co kde mají, to jsem si teda nemyslela.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 16. října 2019 10:26
Reakce na continuity:

Lama_z_Lana to je ale neco spatne ( pokud 2 hodiny nejspu hyberbola), pocitam, ze se to na techb30% zaseklo, zkusila bych to vypnout natvrdo a pustit znova. 

​To jako vážně? Šéf si takto odstřelil notebook, musel zpět do továrního nastavení a zachránil tak 10% obsahu...

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 16. října 2019 10:27

Sairon zapři to a nech si vyrefundovat! On už si to odesílatel s Geis vyřídí sám. Ostatně pákou je vždycky jen jejich zákazník (=odesílatel), nikoliv ty..

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 16. října 2019 10:33

Pavlena jj zatím mám v plánu to zapírat. Včera jsem se na eshop nedovolala, tak jsem to začala řešit s geistem a uvidím co dneska předvedou. Jestli nic, tak se obrátím na eshop. Ale nakonec to asi přiznám, že ten balík mám..... já když provedu něco takového,jakože bych si to nechala, tak se mi to vždycky nějak vrátí a to ais nechci riskovat.

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 16. října 2019 10:45

Sairon 

Já se přiznám, že bych je taky nejdřív vydusila, než bych kápla božskou. Bohužel si myslím, že fluktuace u těch společností je taková, že to nebude mít dlouhodobý efekt.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. října 2019 10:56

Sairon nejhorsi je,ze to neni lepsi ani v Nemecku....vecne se dole u schranek vali balicky....neuveritelny.

nebo listek,ze je to na poste a za tri!dny to jeste ani na poste neni....na poste uz na ne strasne nadavaji(ne,ze by byli lepsi)ale tem tam nadavaji zas lidi.....je to katastrofa a myslim,ze dokud je nezacnou poradne platit bude to asi jeste horsi.

jen je trochu vydus.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 16. října 2019 11:04

Sairon stezovala bych si na jejich socialnich mediich nebo napsala primo na vedeni..

Jak rika Zarinya , ridici a pracovnici servisu maji hrozne spatne platove podminky a zlepseni prijde jen kdyz bude soustavnej tlak na vyssi urovne, popr. Na sockach.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. října 2019 11:06

Lilly_Ku pritom je to stresove i fyzicky hodne narocna prace...je mi jich na jednu stranu fakt lito.