Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. října 2019 20:12

viktorka_od splavu nekdy ne.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 16. října 2019 20:20

U nas prebiraji zasilky bez dobirky 2 obchudky, co sousedi s nasim domem. Chodim tam nakupovat, vzdycky pokecame, necham spropitne. Je to super, kdyz funguji sousedske vztahy. Od dorucovatelu pak prijde sms, ze to tam mam. Klidne bych za takovou sluzbu i zaplatila.

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 16. října 2019 20:44

Nooo, spravnej neighborhood, uz to taky neni, co bejvalo a krade se zdatne....hodne i v tech lepsich ctvrtich, protoze zlodeji vi, ze si tam lidi objednavaji cennejsi veci. Obzvlast pred Vanocema, nektery jedou za dorucovatelem a rovnou si to privlastni. Pokud je to neco drazsiho, tak to firmy chteji proti podpisu. Amazon to ted foti, aby mel dukaz, ze to dorucili, nevim teda, jak se to resi dal, kdyz to pak nekdo slohne. Nam jednou balik od Amazonu ukradli a Amazon to poslal znova, ale to uz je nekolik let zpatky. 

Taky uz se mi stalo, ze jsem cekala balik, kterej poslali proti podpisu, ridic prijel, pul hodiny se hrabal v dodavce a nenasel. Takze to taky neni tak ruzovy, ale jako jo, chybicka se vloudi, ten objem je velikej...jediny, co nesnasim, je kdyz jsou lidi arogantni nebo evidentne lzou. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 16. října 2019 20:59
Reakce na MP Marge:

 Proste posta je tady posvatna

​A to mi připomnělo Betty McD! Jak tam někde na Vashonu odstřelovali kus cesty a nikdo nesměl projet... a jak místní pepíček kterej to měl hlídat pustil poštovní vůz (kterej vyváz jen zázrakem) s následným vysvětlením, že pošta spojenejch států je svobodná a nikdo ji nesmí zadržet

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 16. října 2019 22:14

MP Marge Ja myslim, ze je to hodne individualni. Co bydlim rok.tady na venkove, tak nemam zadny problem ani s postou ani s dorucovacimi spolecnostmi ( a ze mi ty baliky chodi casto), ridici jsou furt stejni. V Praze presne, posta nedorucovala a s temi dorucovacimi spolecnostmi to bylo dost hekticke, jednou nam dali kola k autu do vedlejsi restauraci, majitel byl fakt nadsen, bylo to cely blby a trapny.Asi proste ve velkomeste je toho vic a tak.

Offline Samantha
Avatar
1710 příspěvků moje polička 17. října 2019 09:18

barbucha Byl to Karlík :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 17. října 2019 09:43

Samantha 

Jo!

Offline letfenixa
Avatar
7935 příspěvků moje polička 18. října 2019 15:17

Este som nemala žiadny problém s doručením zásielky, okrem asi 2-x neochotneho sofera, ktorý mi odmietol pomoct s ťažkým balíkom. V pohode zasielku dovezú na inu adresu, daju ochotnej susede (na moju žiadosť), ale aj tak radsej vyuzivam zasielkovnu, je ich v meste kopec.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. října 2019 22:56

Me baliky obcas dorucuji z prizemi domaci, at se to nevali na verande nebo jim to rovnou daji. Ovsem celnici me nakrkli pred x lety, kdyz mi zabavili uherak co poslala maminka (vakuovany, jiny daleko horsi veci prisly bez problemu, treba suseny houby atd.) Jednou mi poslali balik bez jedne veci a ja to vubec nevedela, az za mesic prisel dopis a ja si uvedomila ze to chybi (lecivo, co je tady bezne k mani, jen pod jinym nazvem..) bylo to profi zalepene zpet ze to nebylo vybec poznat! Uplna kovbojka. 

MP Marge uz zjistili co ti je? 

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 19. října 2019 03:37

0zero7 Jo jo, RS virus.

Offline stes
Avatar
7331 příspěvků moje polička 24. října 2019 07:40
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. října 2019 08:03

stes a? 

Offline 711990
Avatar
17107 příspěvků moje polička 24. října 2019 08:17

stes tahle tematika, stejne jako stejnopohlavni manzelstvi, svoboda volby atd. me vazne fascinuje. V tom smyslu, ze nikdo nikomu nic nenuti, tebe to nijak neohrozi, ale nekdo jiny se bude citit lip/mit stejna prava jako ty nebo proste jen sanci si vybrat. Ale ne, stejne se vztekaj a hlasite udivujou hlavne ty, kterych se to nijak nedotkne. 

Pro upresneni - je mi naprosto jedno, jakej obal maj vlozky, ale pokud je to pro nekoho dulezity, tak je dobre, ze se to zmeni. Mne to zadny prava neubere. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. října 2019 08:25
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2019 09:00

stes doporučuju zapracovat na empatii

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 24. října 2019 09:05

stes Taky nechapu, proc to musi zmizet. Pokud nekomu ten symbol vadi, muze si koupit vlozky bez nej. A na empatii pracovat nebudu.

Online DruI
Avatar
3239 příspěvků moje polička 24. října 2019 09:13

stes A co na tom vadí? Firma si udělala průzkum, zjistila že v novém obalu by se to mohlo líp prodávat, tak obal změnila. To se přece děje pořád.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. října 2019 09:18

Emerald jasne, ze muze. A stejne tak se ta firma muze rozhodnout, ze bude vstricna a symbol odstrani. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 24. října 2019 11:20

Spíš si myslím, že marketing jen začichal příležitost, tak ji využil ke zviditelnění se (což evidentně funguje). Ale tak třeba jim křivdím.

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 24. října 2019 11:30

Krehutka Taky jsem asi cynik a skeptik a cítím to stejně.