Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 09:40

!!! Dobře Mirek zvolil

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 09:52
Reakce na Mutziputzi:

Souhlasím s Horakem.  Bezezbytku. 

Tak schválně.. jak dlouho potrvá,než o tom Hollywood natočí první velkofilm 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 10:02
Reakce na Mutziputzi:

Souhlasím s Horakem.  Bezezbytku. 

Tak schválně.. jak dlouho potrvá,než o tom Hollywood natočí první velkofilm 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 10:02

Jsem naštvaná sama na sebe, mám ty zkraty nějak často. Včera jsem vytáhla litinový pekáč s masem z trouby, sundala si chňapky a skleněnou poklici s litinovou úchytkou jsem se pokusila sundat holou rukou. 

Výsledek je, že mi poklice spadla na zem, rozbila se nárazem o okraj sporáku a já mám i přes intenzivní ledování velké puchýře na čtyřech prstech a a dlani a ruka mě ještě dnes pálí jak čert. Navíc jsem pozvala rodinu na kachnu se zelím a lokšemi, takže teď  se manžel pokouší pod mým dozorem udělat červené zelí se švestkami a jablky a ráno musel koupit bramborový knedlík, protože nejsem schopna se ničeho dotknout, natož vyválet lokše. Ach jo a jještě bude několika rodinným příslušníkům muset odpovídat na otázky, proč jsem to udělala...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 10:11
Reakce na Alena_In:

"Ach jo a ještě bude několika rodinným příslušníkům muset odpovídat na otázky, proč jsem to udělala..."

sexuální násilí?

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 10:19
Reakce na Alena_In:

Proč bude muset odpovídat manžel? Vy nejste schopná to vysvětlit sama?

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 10:29
Reakce na Mutziputzi:

1. kde se to stalo je jedno

2. jak se tam kdo dostal je jedno

3. v jakém je kdo vztahu je jedno

4. kdy se to stalo je jedno

5. jak/zda je útočník populární je jedno

Jako evidentně, pokud nedojde ke znásilnění střízlivé oběti v hábitu jeptišky za bílého dne na ulici, cizím člověkem s pistolí v ruce a nejpozději včera, tak se vlastně nic moc nestalo, případně si oběť měla dávat bacha, případně se s tím měla po té dlouuuhé době smířit.

Teď tady asi některým exploduje hlava, ale i když s někým vlezete do postele dobrovolně a v půlce se vám to přestane líbit a požádáte dotyčného, aby přestal, tak Normální člověk přestane, protože ani jemu není příjemné dělat něco druhému proti jeho vůli nebo komfortu.

A ne, opravdu nežiju v přesvědčení, že každý muž je predátor nebo že není rozdíl mezi obtěžováním, napadením a znásilněním, jenom ty méně závažné formy nezlehčuji a neakceptuji jako normální, a ano, mám tendenci věřit obětem jako prvním, protože jsou vystaveny přesně téhle palbě zpochybňování, a protože těch falešných obvinění je zlomek ve srovnání s těmi reálnými a těmi nikdy neohlášenými.

End of rant.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 10:38
Reakce na Mags:

já bych teda silně doporučovala, pokud si nejsi jistá jestli je ten člověk fakt normální jak píšeš, s ním raději do té postele vůbec nelézt

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 10:40
Reakce na Alena_In:

je to peklo. já měla vždycky srandu z chlapů jak nezvládají multitasking a teď zjišťuju, že se ze mě asi stává chlap prostě musím myslet na to co dělám, když to dělám. jak se zamyslím nad něčím jiným zákonitě se mi stane něco podobnýho:-(( zvážila bych s tim teda zajít k doktoru, jestli jsi z prahy tak popáleninové centrum tušim královské vinohrady. obvodní/pohotovost nee.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 10:40

Kdyz mas 3 promile v krvi tak nevis, to nezminuje, ze je jedno v jakem stavu, ten bod mi tam chybi

macko.pu
Avatar
12. listopadu 2017 10:50

ďakujem tuto milým kolegyniam za prísnosné príspevky týkajúce sa mužov... už sa po nich necítim ako chlap za ktorého myslí  IBA jeho penis a jeho "chtíč" ako to bolo po prečtaní si niektorých predchádzajúcich príspevkov:)))

ešte raz ďakujem

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:00
Reakce na Mutziputzi:

To je bod 2, víme?

viktorka_od splavu No tak ono dochází i ke znásilnění např. v manželství, víme?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:02
Reakce na Mags:

My vime, ze neni, v poho

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:03
Reakce na Mirka:

Tak to je kouzlo nechtěného, jen překlep (píšu levou rukou) - samozřejmě budu JÁ odpovídat. Manželovi zatím žádné násilí nehrozí, teda pokud se mě nebude 3x za minutu ptát, jestli už je to hotové a jak to pozná.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:06

Zatím to vypadá celkem dobře, začala jsem to mazat Fenistilem a to pálení ustoupilo. Jsem teď opečovávaná, nesmím na nic sáhnout, takže jsem si naordinovala svatomartinské víno a je mi celkem fajn. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:06
Reakce na Mags:

 a co jako?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:10
Reakce na macko.pu:

Bych se moc neradovala. Je obecně známo,  že Bůh dal mužům jen tolik krve,aby zajistila fungování  BUĎ mozku NEBO penisu. Bohužel ale ne současně. 

No a my některé jsme to dávno pochopily a počítáme s tím. 

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:18

A jako že někdo se jeví natolik normální, že si ho i někdo vezme, je s ním v dlouhodobém, kamarádském nebo třeba pracovním vztahu, a až pak se ukáže, že jeho představa respektu k jiným normální není

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:22
Reakce na Mags:

Radsi mi vysvetli jak to je s tim znasilnenim, kdyz je obet pod obraz, pod vlivem dobry, po vystrizliveni se rozhodne, ze byla znasilnena, co s agresorem?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:28
Reakce na Mags:

jo, no. svet neni idealni a zivot neni fer. samozrejme ze to neni v poradku, ale co s tim chces delat? musis pocitat se vsim a davat si bacha a stejne se ti muze neco stat. tot realita.