Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:32

Jestli me podobny fundamentalistky pripravi o velkorysyho manzu, pac se bude strachovat se realizovat, tak budu uz ale fakt na*rana vam rikam!

macko.pu
Avatar
12. listopadu 2017 11:34
Reakce na Dadoo:

Bych se moc neradovala. Je obecně známo,  že Bůh dal mužům jen tolik krve,aby zajistila fungování  BUĎ mozku NEBO penisu. Bohužel ale ne současně. 

No a my některé jsme to dávno pochopily a počítáme s tím. 

vrrrrrrrrrr 

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:39
Reakce na Mutziputzi:

Obecně si myslím, že není dobrej nápad mít sex s někým pod obraz. To musí být fakt kvalitní zážitek  A právě se dotyčnej vystavuje riziku, že ho obviní, že využil situace, kdy ten druhej nebyl při smyslech. Když se tady radí ženám, že mají být opatrný, protože Better safe than sorry, tak chlapům můžem radit totéž. 

Pokud jsou pod obraz oba, tak už je těžko identifikovatelný, co a jak se stalo, a tohle bude asi největší procento obvinění, který jsou smetený ze stolu. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:44
Reakce na Mags:

To ja radsi sex pod obraz, nez svet kde se sazi samy obvineni, hloupej trend

Online Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:49
Reakce na Mutziputzi:

Radsi mi vysvetli jak to je s tim znasilnenim, kdyz je obet pod obraz, pod vlivem dobry, po vystrizliveni se rozhodne, ze byla znasilnena, co s agresorem?

Já sem možná nepochopila otázku, ale mám za to, že pokud nějakej chlap využije toho, že je žena pod obraz a má s ní styk, tak je to znásilnění?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:54
Reakce na Ounz:

A co už je pod obraz, jedno promile nebo dvě a co když to dáma chce? Pořád znásilnění? Nebo zakážeme sex pod vlivem jako řízení pro sichr?

Online Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 11:58
Reakce na Mutziputzi:

Jo tak to nevím, já sem tě možná nepochopila, ty myslíš teda případ, kdy lehce ojíněná chtěla a za dva dny přijde s tím, že vlastně znásilněná anebo případ, kdy je zlitá úplně do bezvědomí a nějakej toho využije a tu bezvědomou osouloží?  Protože to první je podle mě blbka a to druhý je regulerní znásilnění. Děsně to zjednodušuju do dvou konkrétních situací, já vím. Ale nevím jak jinak to vyjádřit.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 12:03
Reakce na Ounz:

Bezvědomí je jasný, ale tady se začínalo tvrdit, že je pomalu riskantní i sex po dvou deci

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 12:09
Reakce na Mags:

jasně, to bude chlapovi opravdu k něčemu, když nějaká metoo zveřejní všude možně například historku "na olympijských hrách před deseti lety jsem se ráno vzbudila v cizí posteli, vůbec nevím, jak jsem se tam dostala, ale večer jsme fakt hodně chlastali, a ráno se teda vzbudím a představte si, leží vedle ten chlap a já úplně nahatá, on mě určitě znásilnil". načež chlap má v současné hysterii do smrti nálepku strašného prasáka, aniž by se: a. vůbec vědělo, jestli to byla pravda, b. kohokoli zajímalo, jestli náhodou nešlo o dobrovolnost, c. se někdo pozastavil nad tím, že tam byli všichni zlití jako hovada a nikdy se nebude dát říct s určitostí, jak to bylo.

nevím už úplně přesně podrobnosti, ale tahle historka se už reálně stala. 

i kdyby se náhodou za pět let po nějakém soudu vyslovilo, že to pravda nebyla, už by to pro toho muže bylo jedno.

současná veřejná honba je velmi nebezpečná, protože nežádá důkazy, nezamýšlí se nad okolnostmi, nezpochybňuje žádné nesmysly, prostě stačí veřejně zařvat metoo.

znásilnění a jeho krytí a přehlížení je strašná věc, ale bezhlavý hon na čarodějnice vždycky taky. zatím ještě z žádného nic moc dobrého nevzešlo. vymazávat herce z filmů, to už je dost za hranou. 

Online Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 12:34
Reakce na Mutziputzi:

No, to mi úplně nepřijde, ale samozřejmě je potřeba dát pozor,aby se to nezvrhlo v hon na čarodějnice..myslím že pěkně je to popsaný v Svet podle Garpa

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 12:42
Reakce na Ounz:

Vidiš, to bych si mohla dát po dvaceti letech zase, jedna z nejvtipnějších knížek co jsem četla.

Jinak takový to, že je jedno kde, kdy, proč a v jakym stavu, všechno je jednoznačný znásilnění, to je prostě blbost a nebezpečnej trend.

BTW opět na facebooku Horáka, velice trefný a ta moc je vždy na obou stranách.

Offline dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 12:44

myslim presne to same. 

a nevim proc bych nemohla rict, ze

zena ktera neco takoveho udela je hloupa/chova se nefer/nepremysli

a soucasne

to v zadnem oripade neznamena ze si nejak zaslouzila aby ji nekdo ublizil. 

znamena to ze se zbytecne dostava do nebezpecnych sitiaci. a to, ze na svete existuji spatni lide a zlo a clovek si ma davat pozor je proste normalni. pripada mi uchylny to sebeujistovani ze klidne tomu zlemu muzeme chodit naproti, no a co, vzdyt za to nemuzeme! no nemuzeme... jisteze obet za to nemuze. ale uz se stalo a nejde vzit zpatky.

Vezmu-li s sebou na dovolenou kamaráda, abych se vyhnula už dalšímu sexuálnímu ataku přesně dle poučky "hlavně nikam nejezdi sama!", nejedná se o žádné riskantní chování. Naopak, zařídila jsem se přesně dle těch typických rad, jak má žena riziku napadení eliminovat. Které jsou ale úplně na nic, jak už se proboha vědělo dávno před metoo kampaní. Protože a) tím vůbec nic neeliminuju, b) proč by se měla polovina lidstva furt nějak omezovat ve svých plánech, furt myslet na to, zda toho druhého nějak neprovokuje, i když ví, že ne, bát se svých blízkých (dle statistik), jenom aby jí náhodou nebylo přičteno něco k tíži? To je špatně už z podstaty přeci.

Já chodím v noci sama parkem i sídlištěm, často v sukni s holýma nohama (v létě), chodím teď potmě sama do lesa, zvu kamarády mužského pohlaví na kávu a na akce jen nás dvou, nebojím se říct si o sex, mám-li potřebu najít si milence, ani pozvat muže na rande, stojím-li s ním o pokus navázat vztah; a nikdy jsem neměla problém s odmítnutím, necítila jsem se ponížená (málokdo je telepat, aby si mé skryté city a myšlenky přečetl). Zároveň jsem nikdy neměla potíže si i přes toto mé ach tak neženské chování si partnera nalézt.

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 13:04
Reakce na Mutziputzi:

Jinak takový to, že je jedno kde, kdy, proč a v jakym stavu, všechno je jednoznačný znásilnění, to je prostě blbost a nebezpečnej trend.”

Ježiš, já jsem nepsala, že všechno je jednoznačný znásilnění, ale že k obtěžování, napadení či znásilnění může dojít za jakýchkoli podmínek, a že to automaticky tu oběť nediskvalifikuje.

Online Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 13:05
Reakce na Mutziputzi:

Taky bych nerada, aby se to přešvihlo, mnohem radši bych, aby to bylo jako z postu @dzizisketa , abych se nemusela chovat adekvátně tomu, že sem teda ta žena. Já sem třeba v tomhle vyrostla, já a můj bratr máme výchovu rozlišenou podle pohlaví a celý dětství sem posleouchala ‘co bych jako holčička neměla’ (třeba říkat prdel), nicméně mám svojí hlavu a nějak sem si to v ní srovnala. Ovlivněná sem asi ale už nafurt.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 13:11
Reakce na Mags:

Jasně, přišla k němu o půlnoci, byl její nadřízený/populární, v sobě lahev vína, vlezla s ním do postele, ale jemu mělo dojít, že žádná z těch věcí mu neměla naznačit, že s ním chce sex, jak to vola mohlo vůbec napadnout, se může ženská chovat jak chce....tohle je přesně to provokování a manipulace prostřednictvím sexu, prostě není možný říct, že vždycky je 100% viny na jedný straně.

Online Kokoska
Avatar
28244 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 13:20
Reakce na Mutziputzi:

Bezvědomí je jasný, ale tady se začínalo tvrdit, že je pomalu riskantní i sex po dvou deci

Jak to tady čtu, skoro se mi zdá, že riskantní je jakýkoli sex 

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 13:31
Reakce na Mutziputzi:

tak konkretne u vztahu nadrizeny a podrizeny nas skolitel na manazerskych dovednostech vyslovne a dost upozornoval, ze sef vecirek zahajuje, ale nekonci. rozhodne je potreba zmizet nez se to vic rozjede, protoze pro sve podrizene jsme z podstaty veci sexualne atraktivni a pripadne pletky nadrizeny vs. podrzineny maji velke tendence koncit prusery. takze kdyz sef vyuzije opile kolegyne a ma s ni sex, neni to v poradku ani z pohledu toho sefa, jakkoliv by mu ona visela na krku (navic vsichni chlapi, ktere znam ja, tak povazovali opijet zenskou, aby byla povolnejsi pro sebe za ponizujici).

chlastat pry mame radsi s kamarady. 

ja teda s kamaradem byla na desetidenni dovolene, kde jsme i spavali v jednom pokoji, nebo tesne pobliz. taky jsem coby nezadana jezdila s tlupou nezadanych i zadanych kluku a nikdy jsem nepredpokladala, ze by tam melo dojit k nejakem obtezovani. ve ctvrtek me veze kamarad na chalupu, to uz abych se zacla bat? a co kdyz muj muz veze kamaradku na vikend - to je taky rizikove chovani?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 13:32
Reakce na Ounz:

tak já třeba takovou oddělenou výchovu neměla vůbec, tohle neznám. přesto teda jsem si plně vědomá toho, že když si zvu domů chlapa tak to je proto, abychom se spolu blíže tělesně seznámili:-) když si budu chtít povídat, tak s ním půjdu na kafe nebo na procházku. jistěže mu to nedává žádné právo mi ublížit. ale to tu snad nikdo netvrdí!

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 13:33
Reakce na Dadoo:

Bych se moc neradovala. Je obecně známo,  že Bůh dal mužům jen tolik krve,aby zajistila fungování  BUĎ mozku NEBO penisu. Bohužel ale ne současně. 

No a my některé jsme to dávno pochopily a počítáme s tím. 

jako nezlob se na me, toto je trapne i jako vtip, natoz jako rada do zivota. 

asi by se naslo malo vyroku, ktere jsou pro chlapa vic ponizujici.

kdyby tady nekdo napsal, ze zena byla stvorena, aby rodila deti, tak to tak priblizne vyjde nastejno, co se tyce sprostoty.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 13:34
Reakce na continuity:

no počkej, a nebyla snad?