Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. listopadu 2017 13:00

Pavel má samozřejmě pravdu a je vtipnej, ale mně je doprdele líto toho kluka a seriózně vážně!

https://youtu.be/eRiZu_L06oE

Amun
Avatar
01. listopadu 2017 13:29
Reakce na Mutziputzi:

neni stezovatel ten typek, co kdysi nekoho vyfotil s manzelkou a poslal do medii zpravu, ze se typek promenaduje s milenkou? :D a pak se po zalobe hajil tim, ze je nejvetsi chudak na svete a jak to mel chudak vedet?:D Seriozni zpravodaj

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. listopadu 2017 13:31
Reakce na Amun:

No, moje laska Pavel Novotny..s tim Vetchym to bylo o dost jinak

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 08:06

Nenamíchlo, ale Karla Šlechtová ministryně obrany??

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 11:58
Reakce na Mutziputzi:

Pavlik je eště větší debil, než jsme doufali. Jako pranýřovat na netu fanoušky Ortelu, Ortel samotnej, Řepku s Kristelovou i každýho extra je v pohodě - ale udávat rodiče (který se možná o dítko jinak slušně staraj) a poštvat sociálku, což odnese nejvíc ten harant, je už trochu moc. Za tohle by zasloužil ne mastnou pokutu, ale pěknejch pár facek, nejlépe od nějakýho dobře rostlýho orteláka.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 12:02
Reakce na barbucha:

Ovšem dítě které naznačuje podřezávání krku by asi mělo bejt pod dohledem sociálky, chápu že tohle je zbytečně přehnaný a to dítě si to nezaslouží, nicméně na Youtube ho zveřejnili jeho rodiče, ne Novotný, z dítěte pravděpodobně vyroste stejnej debil jako jsou rodiče, no a pak tady máš Andreje a Miloše no

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 12:08
Reakce na Mutziputzi:

Ano, ale na policii udávat běžel Pavlik!

Tohle moh vyřešit jednak na tom internetu, nebo navštívit rodinku a sdělit jim svůj názor... ale na to je moc velkej přizdisráč. No teď je z něj navíc eště práskač.

Dítě, který naznačuje podřezávání krku - to kdybys všechny takový chtěla odebrat rodině, musela bys postavit nový děcáky zvíci okresního města...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 12:14
Reakce na barbucha:

Oni podali žalobu, ne Pavlík, on napsal na sociálku jak jsem pochopila, já to vnímám jako formu občanskýho aktivizmu, jít se s lůzou fackovat nemá smysl, ale i s vědomím, že dítě bude stejně blbý jako rodiče, souhlasím, že do toho nemá bejt zatažený.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 12:29
Reakce na barbucha:

Pavlik je eště větší debil, než jsme doufali. Jako pranýřovat na netu fanoušky Ortelu, Ortel samotnej, Řepku s Kristelovou i každýho extra je v pohodě - ale udávat rodiče (který se možná o dítko jinak slušně staraj) a poštvat sociálku, což odnese nejvíc ten harant, je už trochu moc. Za tohle by zasloužil ne mastnou pokutu, ale pěknejch pár facek, nejlépe od nějakýho dobře rostlýho orteláka.

naprosto souhlasim. tohle udela jen debil

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:06
Reakce na Mutziputzi:

Těžko můžeš dítě nezatáhnout, když na rodinu poštveš sociálku! To není občanskej aktivismus, to je zbabělý zákeřný udání, od skřeta kterej by si v životě netroufnul jít do konfliktu zoči-voči.

Aktivista by jim postával s transparentem před barákem...

Online Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:09
Reakce na barbucha:

hele a co dělat, když třeba někde u sousedů budu mít podezření, že soustavně dítě bijou? Zavolání sociálky ze mně udělá práskače? Mně to přijde celkem normální, jako nemluvím teď o P.N., ten u mě tady těma kauzama teda klesnul řádně, měla jsem za to, že ja fakt docela chytrej, i když bezskrupulozní, ale tak obecně,.

Jako mám si jít radši popovídat s rodičema, jestli něco nepotřebujou?

Navrch on ty lidi ani nezná, ne, jednal na základě videa, co někdo veřejně vyvěsil na internetu, jestli jsem to tady dobře pochopila....

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:17
Reakce na barbucha:

Hele ja s tou ortelovskou luzou nemam slitovani, kluka si medializoval sami, viral z toho byl uz pred ucasti Novotnyho, vychova ke xenofobii je spatna vychova, je jedno jestli socialku kontaktoval Novotny nebo ja, udelala bych to klidne. O zadny hrdinstvi v tom nejde.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:23
Reakce na Mutziputzi:

takze kazdy kdo nevychovava dite k obcanske poslusnosti dle tvych predstav patri udat socialce. a co? pujde do decaku nebo k jine rodine na prevychovu? tyka se to vsech "nezadoucich" nazoru nebo jen tech ktere urcis ty? co rodiny kde netridi odpad? odebrat deti? jasne, xenofobie je fuj. tridit je spravny. ctyri nohy dobry... vzdy se najde nekdo kdo to do te absurdity dotahne i v realu, tomu ver.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:26
Reakce na Potrefenáhusa:

srovnavat to s fyzickym tyranim je znacne nefer. mozna by bylo dobry udat vsechny ty mtky, co foti decka na nocniku a davaji to na fb. mozna je i bijou. nebo na to aspon obcas pomysli...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:26

Ja myslim ze xenofobie je hrozne spatna a tem dvoum debilum by socialka mela aspon vysvetlit, ze nemaj kluka s takovejma projevama hazet na YT

Online Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:28

hele nevim, pokud jsem to dobře pochopila, tak tam bylo i nějaký podporování rasismu apod., což je prostě trestnej čin...stejně jako pravidelný bití a psychickej teror prostě je týrání, nikdo tady snad nemluví o třídění odpadu a fotkách mimin na nočníku

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:34
Reakce na Potrefenáhusa:

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:38
Reakce na Mutziputzi:

ja zase povazuju xenofobii za veskrze pozitivni jev. a ty moje decka by nkdo nechtel, se nebojim;-)

Potrefenáhusa konkretni ten pripad neznam a ani nechci, pokud rodice spachali trestny cin, urcite se tim zabyva policie a socialka automaticky taky.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 13:42

To zbytecne slovickaris, ke xenofobii deti urcite neved nebo to aspon nikde netrub. Proste Ortel+rezani hlavy+dite na internet - vsechno spatne a pitomcum to ma vysvetli statni instituce, nikoli soused

Amun
Avatar
02. listopadu 2017 13:44
Reakce na Mutziputzi:

Ve zminemem pripade si myslim, ze rodic musi byt opravdu hodne velky debil, aby podobne video natocil (video jsem nevidela, az tak moc se tu zase nenudim :D). Kazdy s mozkem v tele musi vedet, co to zpusobi, a vlaceni deti politikou se mi opravdu hnusi, at jde o cokoliv. To dite sotva vi, o co jde. Zaroven plne souhlasim s tim, ze socialka udela nejvetsi peklo prave tomu diteti, a ten debil podle me vse nahlasil jenom proto, aby se opet zviditelnil. Diky spoluzacce jsem mela nahled do toho, jak to vypada, kdyz se o vas zajima socialka a teda neco strasnyho. Osobne bych socialku volala jenom v pripade, ze bych si fakt byla jista, ze soused decko mlati nebo tak neco.