Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 21. října 2017 22:02
Reakce na Karoleena:

Uííí 

Líbačka s Prchalem je strašlivá... ale dobře mu tak, Prchalovi.

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 21. října 2017 22:22
Reakce na Pinot Noir:

Ano, cítím to dost podobně. 

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 21. října 2017 22:38
Reakce na Karja:

modrookych blond asi moc ne, hele :D

Offline Karja
Avatar
35710 příspěvků moje polička 21. října 2017 22:43
Reakce na razorblade:

To ne, ale takovejch je peknejch hrozne malo. Tyhle svetly typy k staru hrozne vypelichavaj, tolik bych se k nim neupinala!:)

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 21. října 2017 23:15

I v Praze vyhrál Andrej. .

A jak vidím, žiju v bublině nejen v rámci fb, ale i v rámci Prahy. U nás totiž (Praha 7): Piráti - 19,56 %, TOP 09 - 16,74 %, ODS - 16,74 %, ANO 14,01 %, KDU 7,02 %, STAN 5,15 %... SPD 4,96 % ! Ach jo.

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 21. října 2017 23:50
Reakce na macko.pu:

můžete mi někdo vysvětlit, co s vámi na Slovensku je? Ted jsem dorazil z Piešťan a tam mi člověk velmi velmi vzdělaný tak zaujatě tvrdil, jak to bude naprosto v pohodě s Babišem jako premiérem, že uvidíme, jak se budeme mít dobře. Máte tak málo informací o vašem rodákovi, nebo vám tam otrávil podzemní vodu :-) . To je ZLO, i z pekla by ho vyhnali, protože by jim ho tam rozesral a pak z něj udělal Agropeklo a.s. . A ve spojení s dementem na hradě, kterej ho jmenuje premierem i kdyby ubodal vlastní děti a bylo to natočený v přímym přenosu - jsme někda na úrovni KOnga, Ugandy nebo kde doprdele

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 22. října 2017 00:03

Tak já pořád doufám, že Babiš nemůže být premiérem, vždyť přece nemůže dostat bezpečnostní prověrku.....to přece není možné!!!

Akorát že bude tahat za nitky zezadu... což teda fakt není o moc lepší... Potěšilo mě, že TOP nakonec přelezla aspoň těch 5 procent a ubrala Babišovi nějaká ta křesla. 

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 22. října 2017 00:20
Reakce na haschm:

ja ti to vysvetlim, na Slovensku je politka v takom srabe, ze babis tam musi ludom pripadat ako Jackpot. to je cele. 

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 22. října 2017 00:20
Reakce na Berta:

ja si myslim, ze ju vobec nepotrebuje, potrebuju ju len menovani uradnici, nie voleni.

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 22. října 2017 00:35
Reakce na continuity:

ja ti to vysvetlim, na Slovensku je politka v takom srabe, ze babis tam musi ludom pripadat ako Jackpot. to je cele. 

tak fajn, hned budu líp spát :-) 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 22. října 2017 00:38
Reakce na Berta:

Stazeni obvineni podepisuji prezident spolecne s premierem, hned je tu jasneji o co jde...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. října 2017 00:44
Reakce na Solathis:

Přesně. Získává zvolením novou imunitu a "jeho" sněmovna ho logicky nevydá.

Trestní stíhání se zastavuje min na dobu výkonu jeho funkce poslance.

Online slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 22. října 2017 00:48
Reakce na haschm:

můžete mi někdo vysvětlit, co s vámi na Slovensku je? Ted jsem dorazil z Piešťan a tam mi člověk velmi velmi vzdělaný tak zaujatě tvrdil, jak to bude naprosto v pohodě s Babišem jako premiérem, že uvidíme, jak se budeme mít dobře. Máte tak málo informací o vašem rodákovi, nebo vám tam otrávil podzemní vodu :-) . To je ZLO, i z pekla by ho vyhnali, protože by jim ho tam rozesral a pak z něj udělal Agropeklo a.s. . A ve spojení s dementem na hradě, kterej ho jmenuje premierem i kdyby ubodal vlastní děti a bylo to natočený v přímym přenosu - jsme někda na úrovni KOnga, Ugandy nebo kde doprdele

Ehm, keby som sa mala orientovať len podľa výsledkov volieb, tak by som sa pýtala...a čo to s vami ľudia v Čechách je?

Proste blbosť je internacionálna, to je všetko....

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 22. října 2017 00:51
Reakce na slniecko:

ne to se ptáš dobře, co s námi je. prostě ty lidi tady jsou úplně vymletý. Já to taky nechápu, ale to je jedno

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. října 2017 01:12
Reakce na slniecko:

Přesně tak. Se vzděláním ani národnostní příslušností to nesouvisí.

Stačí si pořádně prostudovat principy fungování politické a marketingové manipulace a pak pochopí, proč to dopadlo, jak to dopadlo. Moc to ale člověku nepomůže, protože pocit rozhořčení a nechápavosti pak vystřídá pocit sklíčenosti, když není manipulátorem ani manipulovaným.

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 22. října 2017 01:38

 Nechci už sedět ve vládě, jako je ta stávající, kde jsou tři strany a funguje tam „resortismus“, ministři nespolupracují. To by pro mě byla ztráta času, taková vláda.

no to da rozum, ze by mu lip vyhovovala vlada jedne strany, nejlepe s ustavni vetsinou. 

Online slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 22. října 2017 02:02
Reakce na haschm:

ne to se ptáš dobře, co s námi je. prostě ty lidi tady jsou úplně vymletý. Já to taky nechápu, ale to je jedno

No...ja sa už "teším", ako si budem takto zúfať o dva týždne, keď budú u nás voľby do samospráv...

Online slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 22. října 2017 02:02
Reakce na wendulka:

Přesně tak. Se vzděláním ani národnostní příslušností to nesouvisí.

Stačí si pořádně prostudovat principy fungování politické a marketingové manipulace a pak pochopí, proč to dopadlo, jak to dopadlo. Moc to ale člověku nepomůže, protože pocit rozhořčení a nechápavosti pak vystřídá pocit sklíčenosti, když není manipulátorem ani manipulovaným.

Pekne povedané...

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. října 2017 02:08
Reakce na Dadoo:

Přesně. Získává zvolením novou imunitu a "jeho" sněmovna ho logicky nevydá.

Trestní stíhání se zastavuje min na dobu výkonu jeho funkce poslance.

ch jo a právě proto by nemělo být možné, aby člověk co je trestně stíhán kandidoval

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 22. října 2017 08:35
Reakce na haschm:

můžete mi někdo vysvětlit, co s vámi na Slovensku je? Ted jsem dorazil z Piešťan a tam mi člověk velmi velmi vzdělaný tak zaujatě tvrdil, jak to bude naprosto v pohodě s Babišem jako premiérem, že uvidíme, jak se budeme mít dobře. Máte tak málo informací o vašem rodákovi, nebo vám tam otrávil podzemní vodu :-) . To je ZLO, i z pekla by ho vyhnali, protože by jim ho tam rozesral a pak z něj udělal Agropeklo a.s. . A ve spojení s dementem na hradě, kterej ho jmenuje premierem i kdyby ubodal vlastní děti a bylo to natočený v přímym přenosu - jsme někda na úrovni KOnga, Ugandy nebo kde doprdele

Krasne shrnuty nazor :) jsou ale i slovaci, kteri vedi moc dobre, co je bures zac. Otec se nedavno v blave pokousel vyhandlovat burese za kisku a tamni se jen smali a rikali, at si ho pekne nechame, ze jsou radi, ze se ho zbavili :)