Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline dzizisketa
Avatar
7450 příspěvků moje polička 13. října 2017 13:50

Copak on v práci taky uklízí kancl? Asi ne, že. To by byla má odpověď.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 13. října 2017 13:59
Reakce na Mutziputzi:

Ale on to chlap prostě občas nevidí, to nemusí být ignorance. Já netvrdím, že je to dobře, ale furt lepší si to v klidu vysvětlit hned na začátku.

Ale tak jak to řekla dzizisketa je to vlastně hodně dobrý :-)

Amun
Avatar
13. října 2017 14:11

ale zase podle Solathis se ji manzel sam priznal, ze se mu s tim spatne srovnava. Prijde mi, ze nejaka debata je na miste. Kdykoliv pritel s necim prisel/nebo ja, tak jsme si chvili popovidali a za chvili bylo po problemu. Kdyby me dejme tomu smetl s tim, ze je to prece absurdni a bavit se o tom nebudeme, pac on ma pravdu, urazilo by me to. On je prece pres den v praci, nemuze vedet, co vsechno manzelka za den obstara. A jak jsem rikala, pro hodne lidi wfh  znamena, ze prece lezite doma na gauci a pobirate penize. Coz uz je ale na kazdem, kazdy manzel je jiny :D ale teda priznam se, ze na miste kokosky bych na "ale oni by si museli vzit volno" taky asi dialog nevydrzela a jen rvala 

Offline Silvie
Avatar
98 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:12
Reakce na Kokoska:

a) každý dobrý skutek musí být potrestán

b) cokoliv uděláte pro někoho z rodiny je 1/ málo

                                                            2/ v tu chvíli jste to měla dělat pro někoho jiného, oni taky potřebují pomoc! 

c) od čeho máme dceru, jen se vozí v autě 

d) vás lituju, mám to za sebou

e) vám strašně závidím že ještě máte rodiče

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:14
Reakce na Amun:

Co se má co srovnávat jestli pracuju z domova, z kanceláře nebo z nádraží? Už jenom to mi přijde sprostý, to jako závidí, že sám chudák musí do Kolbenky?

Offline dzizisketa
Avatar
7450 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:20

To je hrozný, jak lidi za 150 let industrializace zapomněli, že tradičně se většina povolání a práce dělala doma

Offline Kokoska
Avatar
28306 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:25
Reakce na dzizisketa:

A co taková anglická královna, ta pracuje taky z domova!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:29
Reakce na andulka01:

nevidi co? ze si nemuze otvirat hu.. ??:-O

Amun ano, vysvetlila bych mu to samozrejme slusne. ale velmi strucne. pac vysvetlovat co jsem mela zrovna na praci ze jsem kvuli tomu neumyla nadobi... srry ale to je kravina

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:41
Reakce na Kokoska:

rodice nekomentuju, ovsem pan manzel.. kdyz obcas nejdu do prace a muz zrovna pracuje z domu, je to skvela prilezitost jit spolu na obed, preci:-)

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:47

Ale nééé, otevírat hubu si samozřejmě nemůže ani omylem. Ale Solathis přece psala, že i on přiznal, že se s tím neumí strovnat. A popravdě... většina chlapů nevidí že je třeba uklizeno, vidí až nepořádek. A pak už záleží na každém jak se s tím vypořádá, jestli bude osočovat manželku nebo to prostě uklidí.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:49
Reakce na andulka01:

ver tomu ze to vidi uplne stejne jako ty

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:49
Reakce na andulka01:

Já jenom nechápu co se má s čim co srovnávat? Ať taky dělá z domova ne?

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 13. října 2017 15:01
Reakce na Mutziputzi:

Já mám pocit, že Solathis má hezké manželství a klidná domluva jak se věci mají je prostě daleko lepší než to nechat vykysat, případně se tvářit "se s tim srovnej, kteréne".

Jinak v principu souhlasím, výsledek je stejný - ta osoba co pracuje z domova není automaticky v domácnosti. Tečka.

Offline continuity
Avatar
33684 příspěvků moje polička 13. října 2017 15:01

ja mam teda chlapa, co dela u lopaty a uz pocitace se jenom bavi a on sprvu vubec nechapal, ze ja muzu u pocitace taky pracovat. a to je jako clovek, co opravdu pomuze, udela a nepta se proc jsem nevynesla odpadky ja, ale nechala to na nem. proste nekdy debata na miste a ty HO jsou celkem beznym omylem, takze bych z toho zas nedelala tragedii a muze tyrana, proste si v klidu popovidala.

na mne koukaji i matky na piskovisti, ze jim hazim moje deti na krk, protoze jaksi na tom HO doma musim i pracovat. moje deti pritom ven vubec nechteli, vytahly je jejich deti a navic moje deti jsou vycvicene byt na hristi samotne, takze je uplne jedno jestli tam ta pani sedi nebo ne. uz jsem dostala i argument ja mam taky HO (na piskovisti).

mmch by pro praci z domova nastavila taky nejake mantinely. clovek docela snadno spadne do toho, ze pracuje vlastne porad.

Offline Kokoska
Avatar
28306 příspěvků moje polička 13. října 2017 15:08

Občas v takových případech na oběd jdeme, ale někdy fakt není čas. U nás to znamená někam zajet a když to člověk nechce hltat, 2 hodiny jsou v tahu. On má rád ryby, takže většinou hodím něco na plech, nějaké koření, v troubě si to dělá svoje a já taky. Nebo ty těstoviny, z M&S jsou různé polotovary, je to za pár minut hotové. Oběd o třech chodech muž fakt nečeká. Ale už byl taky v poledne chleba s něčím a pak jsme šli na časnou večeři.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 13. října 2017 15:10
Reakce na continuity:

Jo, to znám taky dobře. Manuálně pracující chlap naprosto nechápal že můžu být po dni v kanclu nebo HO unavená. To mě vytáčí taky dost. Jako by moje práce nebyla dostatečně důležitá.

Nicméně homeoffice využívám ráda, většinou toho udělám víc než v práci a zároveň si i udělám věci v domácnosti tak jak chci já. Domů si beru práci na kterou je potřeba se souvisle soustředit.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 13. října 2017 15:11
Reakce na Kokoska:

tak u nas je i rychlejsi na ten obed zajit. kazdopadne jsem rada ze neocekava ze mu budu varit, neze by mi to vadilo, ale taky zustavam doma z nejakyho duvodu a to neni ten, ze budu delat obed:-)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. října 2017 15:17

že policie vyplodila názor, že pokud mne zastaví civilní vůz, z něj vyskočí civilní burani a budou mi držet před nosem zbraň, tak mám spolupracovat. prý se nemuseli stihout prokázat služebním odznakem. nebo mám pro jistotu volat linku policie, abych se ujistila, že jsou to skutečně policisté.

to nemyslí vážně?

Offline continuity
Avatar
33684 příspěvků moje polička 13. října 2017 19:07
Reakce na andulka01:

Proc by si zrovna myslel, ze neni dulezita? Ten muj se mnou i chlubi, ale mu nektere veci nedocvakly. Mne taky obcas nedojdou nektere okilnosti jeho prace,tak mi to proste vysvetli. Ja nechapu tu radu nekomunikovat. Jako prve vzdy zkousim jestli nedoslo k omylu a to jinak nez rozhovorem tezko zjistim.

Offline continuity
Avatar
33684 příspěvků moje polička 13. října 2017 19:12

Kdyz mam HO neco si obvykle uklohnim. Kdyby byl muz doma, uvarim i jemu, ale to vetsinou nenastane.