Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 13:15
Reakce na Jiná Realita:

Já jsem teda nezaznamenala že vyšla najevo jeho podstata a řekla bych, že je monitoruju dostatečně, jaká?

Online barbucha blogger
Avatar
30702 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 13:16
Reakce na Mutziputzi:

Já jdu taky tradičně do topky. A tentokrát mě těší, že to hodím přímo belzebubovi samotnýmu (páč budu pryč a tím volím do Středočeskýho kraje)

Jiná Realita 

Jakej performer? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 13:18
Reakce na barbucha:

Já zakroužkuju Dominika Feriho jsem se rozhodla

Online barbucha blogger
Avatar
30702 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 13:24
Reakce na Mutziputzi:

Jo, ten taky neni špatnej a veselá kopa k tomu 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 13:26
Reakce na barbucha:

vorotnikov, umělec, jehož umění spočívá v malování obřích penisů, převracení aut, odmítání práce, protože je urážející, a kradení v supermarketech 

když už ho i zhotoven poslali k čertu, protože přišli na to, co je zač, tak se ho ujal kníže. myslím, že ho potom stejně taky v tichosti vyhodil, nebo performer odešel sám, protože bydlení tam nebylo dost nóbl, ale mě to ze strany knížete docela zklamalo.

Online barbucha blogger
Avatar
30702 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 13:32
Reakce na Jiná Realita:

Kapku jsem zagůglila... ať už ten umělec jakejkoliv, tak byl stíhanej v Rusku, ne? Vydali na něj zatykač... tak v tom případě je pro mě naprosto v pořádku, že se ho Schwarzenberg ujal. To přece neznamená, že by si sám hodlal obřími penisy vyzdobit Orlík  - jde o princip 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 13:36

Není to ani nas... ani namíchnutí. Je to spíš smutné. 

https://revue.idnes.cz/triska-karluv-most-herec-nataceni-pad-vltava-f3g-/lidicky.aspx?c=A170924_120137_lidicky_hv

Edit - teď koukám, že se to řeší ve vedlejším vlákně.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 13:37
Reakce na barbucha:

to sice byl, nicméně jak následně všichni, kdo s umělcem přišli do styku, zjistili, zřejmě tam byl kupodivu výjimečně stíhanej oprávněně, protože to prostě je jen obyčejný zloděj a chuligán, nikoli pro něžné politické názory nebo odpor k putinovi (toho myslím v čr následně dokonce podpořil). je to člověk, který podle šeho neskutečně lže, a názory mění podle toho, jak se mu to zrovna hodí. tak či tak, je to z mého pohledu lůza. kterou podpořil můj jinak oblíbenec kníže, což pořád nechápu, ale nějak jsem od té doby prostě topku přestala evidovat v patrnosti, jakkoli nespravedlivé to k ní může být.

Online barbucha blogger
Avatar
30702 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 13:47
Reakce na Jiná Realita:

Ale jo, klidně to může bejt jen hochštapler. Akorát než se na to přijde, může to chvilku trvat - a já bych řekla, že chtěl asi Schwarzenberg jednat rychle... navíc pokud rusáci někoho označujou za chuligána, je to spíš doporučení (dělali to tak vždycky v případě nepohodlných oponentů)  Ale je mi to fuk, pokládám to celkem za prkotinu 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 14:34
Reakce na Jiná Realita:

Ne že bych zrovna Vorotnikova hájila, ale přesně jak se Schwarzenberg vyjádřil, radši ho ubytuju ve svém volném bytě, než ho vydat do Ruska, nevidím na tom nic negativního a už vůbec bych to nespojovala s volitelností Topky.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 22:19
Reakce na Mutziputzi:

No já taky TOPku. A kroužkovat budu i Kalouska. Děsně mě totiž baví, že může úplně za všechno  Navíc jeho smysl pro humor a řízně přesné komentáře.. 

Jen si tak říkám.. při nenávisti, jakou k němu chová Andrej, je sakra na pováženou, že na něj ještě stále nic pořádného nevytáhl. Protože ve svých vlastních novinách a spojených médiích pořádně namočit a rozmáznout Kalouska, to musí být pro Bureše přímo věcí cti. Jak je možné, že se mu to ještě nepovedlo?? 

Je pár věcí, kterým u TOPky nefandím, ale suma sumárum, nevidím nikoho jiného.

Online barbucha blogger
Avatar
30702 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 09:35
Reakce na Dadoo:

Přesně tak

Kdyby měl Bureš na Kalouska jen to, že nakop kočku, tak už to dávno visí ve všech jeho novinách.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 10:04
Online Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 10:09
Reakce na Mutziputzi:

No, zrovna se kolegyně v práci baví, jak je divný, že vůbec někdo volil Merkelovou, když ona může za to, že tolik jejich (myšleno Němců)  rodinných příslušníků umřelo  a že procitne, až se jejím dětem taky něco stane.. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 10:10
Reakce na Mutziputzi:

on je fakt uplne mimo, pripada mi jak borec, co si pod sebou s hysterickym smichem reze vetev. vetsina volicu afd ma cizincu plny zuby, a to nejen cizincu jakoze druhe kategorie, jak si asi nekdo mysli nebo co, nybrz i privandrovalcu z vychodni evropy, mezi ktery pocitaji i cechy.

ti, co afd gratulovali, jsou taky dobra sebranka: Wilders, Le Pen...

zpravodajstvi na seznamu a novinkach je takovy trochu hystericky, no ale co uz.

CDU+FDP+Zeleni je teda za me nic moc, no ale treba se za ty ctyri roky trochu zveti socdem.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 10:13
Reakce na Isca:

no tak urcite, takhle tady nepremysli ani jedno procento lidi, to jsou nejaky kolegyn projekce ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 10:23
Reakce na Lilly_Ku:

Taky jaksi nechápu, komu se tím chtěl zavděčit, to už neni populismus ale snad až demence.

Online Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 10:23
Reakce na Lilly_Ku:

Takhle prosím přemýšlejí středo a vysokoškolsky vdělané ženy z kanceláří. Chtěla jsem se zeptat, že mi ty masové německé oběti nějak unikly, o co teda přesně šlo, ale zbaběle jsem se stáhla před přesilou teda.   

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 11:01
Reakce na Isca:

nikde jinde jsem nevidela pohromade tolik absurdnich nazoru na merkelovou, jako v diskusi na ceskem internetu, a to v nemecku ziju a okruh mych znamych se k politice CDU stavi prevazne kriticky.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 12:55