Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
macko.pu
Avatar
26. zaří 2017 12:00
Reakce na Mutziputzi:

Macko a jeho majestátní plurál

... veru, veru, nepopieram, chvália mi ho:)))

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 12:04
Reakce na macko.pu:

Chvália vám ho?

Amun
Avatar
26. zaří 2017 12:07
Reakce na macko.pu:

na parfumanii zaris, na novinkach bys zapadl 

macko.pu
Avatar
26. zaří 2017 12:20
Reakce na Amun:

na parfumanii zaris, na novinkach bys zapadl 

...nepoznám novinky, neviem, ale každá pochvala poteší

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 12:22
Reakce na macko.pu:

Tam by sis našel plno kamarádu antihavloidů teď

macko.pu
Avatar
26. zaří 2017 12:23
Reakce na Mutziputzi:

Tam by sis našel plno kamarádu antihavloidů teď

...nepotrebujem kamarátov, no, s kamarátkami nepohrdnem:)))

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 12:24
Reakce na macko.pu:

Zrovna jsem ti jednu našla, to je náhoda!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 12:28
Reakce na Mutziputzi:

To bylo o prsa. 

macko.pu
Avatar
26. zaří 2017 12:28

... no ale keď už som sa rozpísal, tak baby, nevyzerá to dobre s tými voľbami, kalouskovci mimo hranice zvolenia, no pjekné

a zeman to má na tuti, pokiaľ sa nič nestane... čo to je???

a oligarcha nový premiér,  to je robota, nejako zle to tam vediete tú osvetu

macko.pu
Avatar
26. zaří 2017 12:29
Reakce na Mutziputzi:

Zrovna jsem ti jednu našla, to je náhoda!

... vieš, toto mi nenašiješ, takú kamarátku ja nechcem, až taký cynik nie som, a je mi ľúto každého života, robiť si z toho srandu je úbohé

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 12:45

Tohle je ale zajímavý, když má pokladní v kase víc peněz, Ahold to shrábne, když má manko, zatáhne to ze svýho, slušná prasárna. Zajímalo by mě jak ty dýška/přebytky účtujou a daní.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 13:32
Reakce na Mutziputzi:

No by mě to zajímalo taky, teoreticky asi jako všechny přebytky zjištěné při fyzické inventuře, tj. ostatní provozní výnosy. Nechci tu zase otravovat s dýškama, ale Ahold (jak mu teda jinak nemůžu přijít na jméno) by snad ani nemohl legálně přiznat, že jeho zaměstnanci berou spropitné.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 13:36
Reakce na Isca:

Proc by mel priznavat? Resp. to zrovna udelal, ale ze prizna ze jim ho bere je vrchol.

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 13:41
Reakce na Mutziputzi:

Mňa by to tiež zaujímalo, pretože to tak Ahold robí už roky...

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 13:45
Reakce na Mutziputzi:

Protože zaměstnanci by příjmy spojené s výkonem jejich povolání (což spropitné je) měli danit jako mzdy,  a když Ahold přizná, že o nich ví, tak se podílí na daňovém úniku. Jako vím, že to zní škaredě , a že je to v současnosti v ČR otázka spropitného takový šedý území, do kterýho zatím nikdo nevrtá, ale je to tak.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 13:51
Reakce na Isca:

Ale o o to neni, nebo nemusi bejt dysko, muzou treba (blbej priklad) vratit zakaznikovi o stovku min nebo nekdo necha/zapomene na pultu drobny a v pokladne je prebytek, neni to dysko jako takovy. Pokud by to meli danit se mzdou, pak leda rozdil mezi prebytkem a mankem.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 14:22
Reakce na Mutziputzi:

No, tak to ale  funguje u všech inventarizovaných zásob, nejen hotovosti, když přebývá,  je to inventarizační přebytek , který je majetkem firmy a jehož přírůstek firma daní jako příjem, když chybí, odúčtuje se to jako náklad (většinou nedaňový), nebo to uhradí pracovník s podepsanou hmotnou zodpovědností. 

Že lidi, kteří mají podepsanou hmotnou zodpovědnost, pracujou za mizerný mzdy  v hrozných podmínkách a stresu, a nejsou schopni si při tlaku na výkon tu hotovost  uhlídat, to je bohužel druhý problém.   

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 14:26
Reakce na Isca:

Tomu já rozumim, ale kdyby se do toho nemontovali, je všem jasný jak to chodí a nikdo si nestěžuje, věřím, že i berňáku jsou tyhle peníze šumák, ale proč probůh tu hubu pak ještě nedrží a vysvětlujou to pomalu tak, že by peníze pokladním zkazili charakter  to mi připadá jako hodně prokaučovaná komunikace s veřejností

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 14:47
Reakce na Mutziputzi:

Rozhodně nemíním Albert obhajovat, ale ať to vyjádření čtu jak chci, tak mi z toho žádné přiznání existence dýšek nevyplývá.. Oni tvrdí, že dary se nedovolují (chápu, jako že nejsou) a vlastní finance mít nesmí (chápu, jako že je pokladní nemají).

Nebo tomu mám rozumět tak, že když něco zakazují, tak to nejdřív musí existovat..?? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 14:51
Reakce na Pavlena:

Pokud je z několika zdrojů informace, že co je přes seberou a odpoví takhle? Čili jak je něco navíc, porušuješ pravidla - zabavuje se? Maj odpovědět, že to jako společnost generálně neřeší, nemaj info, že se něco takobýho děje blablabla, ale tohle??