Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Sweet Potato
Avatar
34887 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 08:24
Reakce na Mutziputzi:

Neboj, Macura to spraví.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 08:28
Reakce na Sweet Potato:

No doufám! :-D Ale jak si to ty blbečkové dovolí vůbec, mimochodem páč prej logicky nerozliší Uber a soukromý auto, prej startujou i proti těm, já bych je hnala!

Amun
Avatar
19. zaří 2017 10:21
Reakce na Mutziputzi:

Otresne. Fakt bych je hnala. Nechci vedet, co si mysli cizinci, kteri po prijezdu do prahy vidi toto. Neskutecne, ze jim tohle prochazi. A to, ze dali ultimatum krnacove a jinak zacnou blokadu silnic, to taky nema chybu. Mimochodem, porad plati to, ze na letiste smi jen jedna vyvolena taxi sluzba a ostatni musi opakovany vjezd zaplatit? Ale teda jsem rada, ze macura prisel zachranit situaci :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 10:26
Reakce na Amun:

Nevim jak to maj s placením jiný taxi než ty co tam maj štafly, ale standardně je tam vjezd 15 minut nebo kolik zdarma, tak to by je tak nelimitovalo, já s nima z principu odmítam jezdit a od výdeje kufrů si voláme Tick Tack nebo Uber. Mně hlavně fascinuje, že ty (pardón) hovada atakujou i soukromý auta co tam někoho vyzvedávaj, samozřejmě, protože čekaj, že je to samej Uber, já bych ihned volala policii a stěžovala si hore.

Amun
Avatar
19. zaří 2017 10:54
Reakce na Mutziputzi:

hele aspon pred lety me vezl na letiste korporatni taxik a chvili pred letistem zastavil a prelepil si SPZ kusem papiru - pry meli limit asi 3 vjezdy za den a dalsi vjezd museli platit, a jejich sluzba to tehdy na protest bojkotovala. Ja jezdim uz jenom uberem, v NY, Londyne, Parizi... vsude to slo a bez problemu, jen Praha ma problem - a ostudu k tomu. No jako zautocit taxik na moje auto, tak si zavolam okamzite hlidku. Strasna spina tohle. I ten jejich argument, ze jim uber bere zakazniky... ve spanelsku byl uber zakazany, taxik z letiste nas priserne natahl. Moje volba po teto zkusenosti byla, ze si radeji auto pujcime nebo vyuzijeme autobus. To same ta Pariz, nebyt tam uber, jdu do metra.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 11:30
Reakce na Amun:

Zasluhovali by nějakou bojkot akci a důrazný varování před nima na travel a expat stránkách, strašná verbež!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 13:41

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 13:58
Reakce na Mutziputzi:

Tak v Brně pro jistotu Uber rovnou zakázali 

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 14:33
Reakce na Renusatko:

Cha, a co když si v Praze vezmu Ubera aby mě dovez do Brna?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 14:35
Reakce na andulka01:

to je jasny, v bohunicich musis vystoupit a zbytek dojet salinou!;-)

Amun
Avatar
19. zaří 2017 14:46
Reakce na andulka01:

no, nejdriv vas oba zmlati v Praze a v Brne vas zavrou  pokud teda taxikari nezablokuji silnice, to nedojedes nikam

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 14:51
Reakce na Karja:

My sme to chceli robiť prostredníctvom školy. Akože ak nemá škola na odmeny, fajn, tak sa na ne zložíme.

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 15:16
Reakce na Amun:

Offline Karja
Avatar
36019 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 20:13
Reakce na slniecko:

Jo, já to pochopila. Bohužel na to cesty není.

Offline Garfie
Avatar
24037 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 03:45
Reakce na slniecko:

Nelze dát škole sponozorský dar? U nás to určitě jde, nevím tedy jestli v hotovosti, ale vím, že rodiče přispívají na různé atrakce třeba, často vidím na nástěnce "děkujeme rodičům Pepíčka Vopajšlíka za .....blabla". Je mi jasné, že z těch peněz nemůže škola přispět kantorům, ale zase je může použít na něco pro děti a tím jí zbydou peníze na odměny. Jen tímto způsobem asi úplně nezaručíte, že peníze skončí u učitele, jak si představujete. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34887 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 07:38
Reakce na Garfie:

Bojím se, že to jsou různé přesně určené šuplíčky. Peníze na vybavení nesmí být použity na odměny a podobně.

Offline Garfie
Avatar
24037 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 07:48
Reakce na Sweet Potato:

Hmm, asi jo :-( Ono je pak stejně vlastně na řediteli jak ty peníze na příplatky rozdělí-a tam hrají pochopitelně roli taky osobní sympatie a podobně. 

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 11:08
Reakce na Garfie:

Nie. Teda samozrejme ide, ale oni ho nesmú použiť na platy.

A nezostane im viac peňazí na odmeny, pretože je to presne ako píše Sweet Potato , to sú iné šuflíčky, takže im ostane viac peňazí trebárs práve na to zariadenie školy. Akože dá sa takto napríklad riešiť nová skriňa do triedy, ale nie príplatok pre učiteľa. Proste je jedno, čo spravíš, nesmie to ísť učiteľom.

Jediný spôsob, ktorý našiel pred dlhším časom jeden fakt väčší sponzor bol, že zadávali učteľom prácu na učebných materiáloch, ktorú im honorovali, a tie materiály potom vlastne darovali škole. Ale to jednak môže takto riešiť firma, nie združenie rodičov a jednak to skutočne je práca navyše.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 14:08

A máme tady další středeční dávku emocí!

http://a2larm.cz/2017/09/nevidela-jsem-vyrustat-sveho-syna/

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 16:59
Reakce na Mutziputzi:

Nakupovalas někdy před zavíračkou v Albertu? Když tam na jednu jedinou  kasu posadí ty nejzoufalejší (světe, omlouvám se, ale je to tak, a je mi jich strašně líto ) existence? To jsou teprve emoce a adrenalin!