Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 19. července 2017 10:04
Reakce na Mutziputzi:

Vůbec nepochybuju o tom, že pojišťovny měly šikovný lobbisty

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. července 2017 10:18
Reakce na Ounz:

Využívá..je to komerční subjekt s cílem maximalizovat zisk, podnikatel jako každej jinej, ne charita. Jinak teda český zdravotnictví, včetně rozsahu krytí pojištěním, je naprostej luxus v porovnání se zbytkem světa.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. července 2017 10:19
Reakce na barbucha:

No myslim, že to chtělo šikovnějc nastavit paušály za státní pojišťence a procpat možnost nadstandardního připojištění, todle byli v tom případě neumětelové

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 19. července 2017 10:49
Reakce na Mutziputzi:

Tak ale tohle já nerozporuju ani jedno, a nikde sem to nepsala, že to tak není

Amun
Avatar
19. července 2017 11:09

Dnes jsem si rano precetla, ze Babisova dcerina firma dostala dotace na regionalni potravinu, ktera ma slouzit k propagaci mistnich produktu pro drobne podnikatele. Co me fascinuje jeste vic je, ze jde o vyrobek "vejce predpripravena v krabici" Si rikam, ze priste by regionalni potravina mohla byt treba hotova jiska... 

A pak me fakt nastvalo, ze se dost pravdepodobne odlozi zakon a zakazu kozesinovych farem, hnus. Nejlepsi byla ta majitelka, jak si stezovala, ze chystany zakaz ji zpusobuje psychicke problemy a ze je to nespravedlnost... Bych ji prala problemy zvirat, co tam masakruje kvuli kabatu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. července 2017 11:36
Reakce na Amun:

Mírnou frustraci majitelů těch farem i chápu, nejdřív se po nich chtěj úpravy pro wellfare, nainvestujou do toho a pak šmitec.

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 19. července 2017 11:49
Reakce na Amun:

Mě spíš fascinuje, že je Babiš drobnej regionální podnikatel

Amun
Avatar
19. července 2017 11:55
Reakce na barbucha:

Jj to nema chybu. Pry je to v poradku, protoze je to dcerina firma a ta ma opravdu do 250 zamestnancu. Uz se nedivim nicemu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. července 2017 12:00
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. července 2017 12:01
Reakce na barbucha:

Mně je srdečně jedno, jestli je to Agrofertu, spíš nechápu jak to někdo může koupit.

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 19. července 2017 12:42
Reakce na Mutziputzi:

No právě a protože je to sra.ka, co nemá žádnej smysl, tak potřebuje dotaci na propagaci, přece!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. července 2017 12:54
Reakce na Karja:

V Kaufáči se jede jenom jeden druh propagace, na ten se asi nechystaj

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 19. července 2017 13:00
Reakce na Mutziputzi:

Mně je srdečně jedno, jestli je to Agrofertu, spíš nechápu jak to někdo může koupit.

No. A jestli tam bude tolik vajíček, jako je masa v Burešovějch párkách... ani snad radši nechci vědět, čím to budou ředit

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 19. července 2017 13:01
Reakce na Mutziputzi:

A ještě jsem včera v Hospodářkách četla, že donuty pomalu vytlačují koblihy, a tak se ptám, co na to Andrej?

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 19. července 2017 13:01
Reakce na barbucha:

tak jestli von ty vejce nebude cpát do těch donutů....

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 19. července 2017 13:05
Reakce na Karja:

Nejlíp by udělal, kdyby si je nacpal do prdele. Kreatura hnusná.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. července 2017 13:10
Reakce na barbucha:

Nedávno jsem mluvila s jednou odbornicí na dědičný metabolický choroby... líčila mi dilema, kdy při celkem vzácným postižení (pár lidí v ČR) neví, jestli jim vůbec říct o už existující léčbě (ročně stovky tisíc ne-li víc, a celoživotně), kterou ovšem pojišťovna nehradí... nebo radši mlčet. Protože ví, že na to nikdy nebudou mít  Několika zatím pomohli zařazením do studie, ale až se objeví další, bude mít patrně smůlu. Přičemž by jim ta hrazená péče umožnila úplně bezproblémový, průměrný dožití... ale je jich málo, a pro pojišťovnu jsou nezajímavý - moc drahý. Zato pak sociálka se prohne, až bude solit invalidní důchody, příspěvky na péči o nemohoucího a já nevím co ještě 

Jednoznačne povedať! Jednak môžu hľadať riešenia, jednak môžu za seba bojovať...

Doktor, ktorý mi nepovie o liečbe, aj keď je pre mňa (možno zdanlivo) z jeho pohľadu nedosiahnuteľná, je u mňa odpísaný...

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 19. července 2017 13:43
Reakce na slniecko:

No, ona by samozřejmě informovala, spíš to byl jen takovej povzdech, že je to skoro neřešitelný - a že jí je až trapný to těm chudákům vykládat.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. července 2017 13:52
Reakce na barbucha:

To chápem...ale zas ľudia dokážu neuveriteľné veci, keď dostanú nádej.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 19. července 2017 13:58
Reakce na barbucha:

Nejlíp by udělal, kdyby si je nacpal do prdele. Kreatura hnusná.