Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. července 2017 16:33
Reakce na Amun:

Ja mám tých historiek mnoho, ale nechcem tu s tým obťažovať. Hlavne som OT pretože ja som si na prácu v mekáči nikdy nesťažovala. Jasné, boli aj ťažké chvíle ako napríklad silvester(pracovala som v mekáči na krakovskom rynku, takže si vieš asi predstaviť koľko ľudí tam bolo) ale som rada, že som tam pracovala. Spoznala som fajn ľudí a domnievam sa, že vďaka práci v mekáči som tak poriadkumilovná. Platovo nič moc, ale popri škole sa to dalo. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. července 2017 19:19
Reakce na Amun:

vaječná melanž je nejspíš třeba úplně na všem a ve všem, co kupujete v pekařském oddělení, pokud nenakupujete u drobnějších výrobců. protože roztlouct každý den pár stovek vajec a pak je našlehat, abyste měla čím potírat třeba okraje koláčů, není v lidských silách.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. července 2017 19:26

nenamíchlo mě to, spíš negativně překvapilo - možná to vychází jen z neznalosti.

dodnes jsem měla za to, že když je venku tropické vedro, je vhodné novorozené děti před sluncem a horkem ukrývat, na kočár dávat zastínění, nechodit ven v tom největším vedru a tak.

přesto jsem dnes viděla dokonce několik úplně nahatých mimin jen s plenkou ve tři odpoledne postavené v počáru na přímém slunci, se sundanou střechou. matky vedly čilé hovory, telefonovaly a tak  já nevím, no.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 19. července 2017 19:41
Reakce na Jiná Realita:

Vrchol nezodpovednosti, je mi z takýchto matiek zle. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 19. července 2017 19:51
Reakce na Jiná Realita:

Slunění se nedoporučuje vůbec do jednoho roku. Já teda důsledně zastiňuju, připadá mi to jediný logický. Dokonce už jsem si to musela obhájit před generací mých rodičů a starší, protože oni to nedělali. Jenže měli větší a hlubší kočáry, kam se slunce tolik nedostalo a taky se nebáli ozónový díry a taky se nevědělo o melanomu a vůbec... Sluníčka si ještě dětičky užijou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 19. července 2017 20:57
Reakce na dynda:

protože mám o dost mladšího sourozence tak to ještě pamatuju (raná osmdesátá) a ano i mimina se slunila, ale vždycky se zastíněnou hlavičkou, třeba spánek v kočárku ale s boudou, tak aby byla hlavička ve stínu a nahaté tělíčko se opálilo, což se tehdy pokládalo za zdravé. batolata nahá ale s kloboučkem.. rozhodně se nedávala děcka na slunko takhle bezohledně. taky už jsem poslední dobou viděla pár i fňukajících mimin kterým úplně zjevně svítilo do očí a matka to totálně ignorovala/nepochopila

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. července 2017 23:15

V pondělí jsem v Levných knihách viděla to Andrejovo veledílo O čem sním, když náhodou spím.. Mají to na kase a stojí to 0,- Kč.

Až doma mě napadlo, že jsem si měla vzít všechny výtisky a vrhnout je do nějakého nejbližšího koše.. Uvidíme příště 

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 20. července 2017 12:28
Reakce na Dadoo:

to bych radši nedělala...! jinak si bureš začne plácat játra, jak velký je zájem o jeho vize a promptně bude následovat další dotisk 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. července 2017 15:07
Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 20. července 2017 16:06
Reakce na Mutziputzi:

Teď se ukáže, jestli jsou na to dost chytrý 

Online žluťásek
Avatar
7594 příspěvků moje polička 20. července 2017 16:37
Reakce na Jiná Realita:

Tohle horké letní počasí je pro miminka strašný. Neměla by být vůbec na sluníčku, zároveň ale když přes kočár přehodíš plenu, tak je tam jak v peci. Miminko teď občas nosím v šátku nebo nosítku, tam je schované u mě, ale bimbají mu na slunci nožičky. Kde to jen jde, chodím stínem, ale pár minut denně na tom přímém slunci je taky.

Ven tedy v tom horku vylézáme jen když je to nezbytné - tj. rehabilitace nebo kontrola u lékaře. Všechny ostatní nákupy apod. musí obstarat někdo jiný. Já sama bych z telefonování a vykecávání na slunci asi umřela.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 20. července 2017 17:35
Reakce na žluťásek:

nožičkám pár minut na slunci se fakt nic strašnýho nestane:-)

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 20. července 2017 17:55
Reakce na žluťásek:

Teď je to fakt hrozný, v nosítku se hrozně paříme, s kočárkem se na to slunce nechce hlavně mně se smažit, i když teda náš kočár se dá udělat tak, že půlka střechy je síťka, kudy mimino kouká ven a druhá půlka dělá stín, skvělý. Většinou skončím u toho, že se placatíme ve stínu kolem domu - putujeme s ležením podle slunce. Je to sice trošku logisticky náročnější ale celkem příjemný i při třicítkách.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. července 2017 17:59

ale aspoň mu dáte na hlavu čepičku, ne? tamta robátka neměla nic....fakt jen plenku. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 20. července 2017 18:30
Reakce na Dadoo:

V pondělí jsem v Levných knihách viděla to Andrejovo veledílo O čem sním, když náhodou spím.. Mají to na kase a stojí to 0,- Kč.

Až doma mě napadlo, že jsem si měla vzít všechny výtisky a vrhnout je do nějakého nejbližšího koše.. Uvidíme příště 

No, taková akce už dávno probíhá - nedávno jsem se divila, že to ty lidi skupujou za svoje peníze  ale bylo mi vysvětleno, že je to zadarmo a že si vždycky naberou nálož, jakou unesou - aby ji vzápětí hodili do kontejneru. Aby se toho moc nedostalo mezi lidi 

Mutziputzi 

Jurečka dal přednost zdravému rozumu - neuvěřitelný! 

Online Kokoska
Avatar
28221 příspěvků moje polička 20. července 2017 18:48

Jen Babiš je fuj?

https://m.novinky.cz/articleDetails?query=Mynář&sznu=hXx9dtJeSADqZBpb&ref=search&aId=443771

Online Kokoska
Avatar
28221 příspěvků moje polička 20. července 2017 18:54
Reakce na barbucha:

Úžasné gesto, jen trochu zbytečné ,  vzhledem k tomu, že si to muzete najit a stahnout na netu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 20. července 2017 18:57
Reakce na Kokoska:

Ještě i na netu?  Bohajeho, za chvíli to budou cpát k nákupu v sámošce a do čekáren u doktora?! 

Online Kokoska
Avatar
28221 příspěvků moje polička 20. července 2017 19:16
Reakce na barbucha:

Vzdyt to snad nikomu necpou ani v tech knihach?