Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. července 2017 19:34

Možná si pamatujete causu z Pardubic, kdy si podnikatel Holeček postavil načerno vilu, v rozporu s územním plánem, v rekreační zóně. Město rozhodlo o její demolici. Pak se chvíli přetahovali a - jak jinak - město couvlo a ten barák mu dodatečně povolilo.

Takže dnes ten samý šmejd, co postavil tu vilu, buzeruje město Pardubice a žádá zastavit provoz sportovišť, která jsou poblíž jeho vily, protože ho to ruší!!! Argumentuje tím, že město to postavilo NAČERNO!

Zatím jeho stížnost byla zamítnuta, ale on se prý nevzdává!

Neuvěřitelné chucpe toto! 

Máša
Avatar
20. července 2017 19:38
Reakce na Dadoo:

Strašný teda jako. To ten člověk nemá nějaký svědomí, páteř, morálku, charakter, nebo aspoň něco trošku tomu podobnýho?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. července 2017 20:19
Reakce na Kokoska:

Vzdyt to snad nikomu necpou ani v tech knihach?

Tak když to nabízejí zadarmo... známe naše občanstvo  Jako dobrej tah, samozřejmě. Od vydavatele i autora. 

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 20. července 2017 20:32
Reakce na barbucha:

Ty toho Babise uplne demonizujes :) To by se ti mohlo libit, kdyz dostanes uctenku v restauraci s textem Omluvte zpozdeni, muze za to Babis. Az na to, ze jsme cekali kratsi dobu, nez to kdysi prepsali z papirku s carkama a rucne secetli. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. července 2017 20:35
Reakce na Kokoska:

Na účtenky kašlu. Ale jaký démonizování? Myslíš že kdyby ten brak prodával, že by po něm někdo sáhnul? A on to taky dobře ví... a já taky  Na tom není nic démonickýho 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2017 01:36

Chester Bennington kurva proc???

Offline andulka01
Avatar
10646 příspěvků moje polička 21. července 2017 10:45
Reakce na Mutziputzi:

 

Amun
Avatar
21. července 2017 11:02
Reakce na Dadoo:

 to je hruza tohle. Me nejvic mrzi, ze kdykoliv noviny prinesou nejakou zpravu, kde se podobne veci rozkryvaji, nikdy z toho nic neni. Vcera vysla zprava o nekom (pamatuju si jen, ze byl ten politik tak tlusty, ze se uz temer nevesel do dveri), kdo protipravne pobiral plat v dozorci rade. Jeho argument byl, ze je mu to lito a ze to nevedel. Odkdy vas omlouva to, ze jste nevedeli? A proste nic, lide jsou imunni, protoze neco takoveho je v novinach prakticky kazdy den... kdyz uz nekdo naahodou fakt jde k soudu, tak kauza beztak vysumi.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:09
Reakce na Amun:

Jak se protiprávně pobírá odměna člena dozorčí rady?

Offline andulka01
Avatar
10646 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:11
Reakce na Amun:

A taky mi vadí ten dvojí metr. Já jako normální člověk kdybych se jen tak jako omluvila že jsem nevěděla třeba kolik se platí socko/zdravko, tak mi napálí penále že se z toho opotim. On se omluví a jakože v poho? Blijící smajlík.

Offline andulka01
Avatar
10646 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:16
Reakce na Mutziputzi:

Ve funkci, kterou vykonává, nesmí mít jiné (přesně stanovené) funkce, ze zákona. A on to JAKOŽE nevěděl, zapomněl... Doprdele, je to kancléř našeho nejvyššího legislativního útvaru a jakože si nevšimne, že mu na účet chodí prachy ze TŘECH dozorčích rad, ve kterých z titulu své funkce být nesmí. Já myslela, že neznalost zákona neomlouvá... a on by právě tyto zákony a omezení měl mít v malíku.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:20
Reakce na andulka01:

Mně nějak uniklo o koho se jedná?

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:23
Reakce na Mutziputzi:

Jan morávek, v té době zaměstnanec kanceláře sněmovny... ono to z popisu Amun moc poznat nešlo :-)

Amun
Avatar
21. července 2017 11:24
Reakce na Mutziputzi:

Presne tak jak rika andulka01  Mne vypadlo jmeno, nekdo uplne noname. Ze stylu clanku tak nejak vyplynulo, ze nejenze se to nebude resit, ale ze ty odmeny ani nebude vracet. 

Amun
Avatar
21. července 2017 11:27
Reakce na andulka01:

Jj, nemam co dodat. Kdyz jsem odchazela z CR, hodne jsem resila odhlaseni z pojistovny, protoze na diskuzich lide predkladali uplne hororove story, jak se vratili po letech do CR a tam penale v zavratne vysi, protoze neco udelali blbe. Nikoho na uradech nezajimalo, ze to nevedeli... Ale zda se, ze u nekoho to opravdu nevadi, staci, kdyz vam to je lito.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:29
Reakce na nolita:

Díky, jdu to nastudovat))

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:31
Reakce na Amun:

Se vyjádřil, že to vrátí ne?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:32
Reakce na Amun:

ble. druhá strana téže mince: co ty firmy, které měly v dozorčí radě člověka který tam neměl co dělat, a protiprávně mu teda vyplácely odměny, měly by je tudíž žádat zpět, i když jsou státní/komunální tak stále platí povinnost spravovat majetek s péčí dobrého hospodáře nebo jak to bylo, ne? takže kde jsou ti co za to zodpovídají? taky zapomněli, nevěděli, litujou?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:33
Reakce na Mutziputzi:

sorryjako

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2017 11:34

ťutík