Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. června 2017 17:17
Reakce na Pavlena:

Hlavně to posílají v krabici jak na mamuta. Halenka sice byla i s ramínkem, ale ten igelitový obal neměl spodek a asi jak to v té krabici lítalo, kus vylezl ven.  Pytlíky co používá HM nebo ASOS mi přijdou mnohem praktičtější a skladnější. Nejvíc mě obtěžuje, že s tím asi budu muset vystát frontu na poště. No uvidíme jak se k tomu Mango postaví, už jsem jim psala.

Máša
Avatar
27. června 2017 18:36
Reakce na Pavlena:

Brigádníci, povětšinou VŠ studenti. Svého času jsem balila pro Sportisimo.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 28. června 2017 12:57

Tak Mango nezklamalo:

"Jakmile MANGO potvrdí oděv jako vadný nebo nesprávný, přistoupíme k vrácení poštovních výdajů .K provedení, je nutné přiložit kopii nákladů na dopravu do balíčku. "

Nemate někdo v rodině Houdiniho? Ocenila bych pár tipů, jak do balíčku přiložit kopii potvrzení.

Edit: A vlastně jo. Prostrčím jim to stejnou dírou, jakou vylezla halenka. 

Amun
Avatar
28. června 2017 13:13
Reakce na Krehutka:

haha, to mi pripomnelo, kdyz znamou na letisti vyzvali k tomu, aby k lekum, co si vela, predlozila lekarsky predpis - ktery tak nejak ovsem odevzdavate v lekarne, aby vam ty leky vydali.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46118 příspěvků moje polička 28. června 2017 13:53
Reakce na Amun:

a nebylo to v nemecku? tam ti ho oznaci a vrati, aspon takovou nam zkusenost

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. června 2017 13:55

http://denikreferendum.cz/clanek/25552-jak-andrej-babis-dava-praci-ukrajinske-agenturni-mafii

To mi jen potvrdilo, že v životě si od něj nic nekoupím, je to dost otřesná výpověď.

( teda Křemešník mě mrzí, ale stejně je čím dál hnusnější)

Amun
Avatar
28. června 2017 14:00

Nn prave ne, ruzyne

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. června 2017 14:07

ale jen modrej,cervenej si nechaji.

A prihoda Amun  je totalne na hlavu tak jako tak.Kdo by si schovaval recepty?a jeste si je bral na dovolenou?:-D

Celnici jsou taky sorta :-)po mne jednou chteli vizum do Recka a taky ""dukaz"jak sem privezla auto do recka.Asi sem s nim priletela.

Máša
Avatar
28. června 2017 14:12
Reakce na náťa66:

To je všude. Já jsem jela v pondělí do jedné tiskárny zkontrolovat nové katalogy a omylem jsem se dostala z parkoviště přímo do haly kde všichni mluvili rusky, teda myslím, že to byla ruština. Nakonec mě chytla jedna žena za ruku a prosmýkala se mnou až do kanceláří.

Amun
Avatar
28. června 2017 14:41
Reakce na náťa66:

Tohle je fakt smutny. Na stredni jsem mela spoluzacku, co vzala brigadu od agentury na kompletovani kosmetickych balicku pro znacky jako Loreal, Garnier... znelo to jako pohoda, podepsala praci na tri dny. Autem ji odvezli do stodoly nekam za mesto, tam uz parta rusek a ukrajinek, a rekli ji, ze dostane 2 koruny za jednu hotovou bednu. Pry se z toho uplne slozila, neustale na ni rvala jedna ruska, ze uz tam je pres 8 hodin a ze si zatim vydelala jen 68 korun, tak at kouka pridat... Druhy den tam spoluzacka zavolala, ze neprijde. Ti hajzli meli tu drzost ji rict, ze ji zazaluji za poruseni pracovnich podminek. Rikala jsem ji, ze je to totalni blbost a ze by mela nahlasit ona je, nikoliv naopak. Jenze zacarovany kruh - clovek, co je ochotny pracovat za minimalni penize, ma proste strach, natoz aby riskoval, ze ho fakt nekdo da k soudu, byt to byla totalni blbost, jen ji zastrasovali. Nenahlasila je ani anonymne. A poctive si dosla k doktorovi, aby ji napsal nemocenskou a ona mela klid.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. června 2017 18:15
Reakce na Máša:

já vím, že je to leckde, ale majitel lecčeho není bývalým ministrem financí, politikem aspirujícím po vítězství své strany na funkci premiera, a neposledně nemá plnou hubu keců, jak obětavě zaměstnává plno lidí, kteří by bez něj chcípli hlady.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. června 2017 18:23
Reakce na Amun:

něco podobného, ne teda tak drastického, mě vyprávěla včera moje znovuobjevená kadeřnice, která se úspšně vyvázala z prac poměru u jednoho hodně drahého kadeřnického salonu.... dvanáctky, placení bud na ruku nebo paušíál a málo, o VIP si tahali sirky, protože to byla práce zadarmo, sice hodně školení, ale vše se připočítávalo a vyvázat se je tam prý dost drahé...., v době nemoci, kdy jí ruplo po sedmidenním česání za krkem, jí  šéfová volala obden, kdy už sakra přijde.....protože celebrity někdo česat musí a co mě teda vzalo nejvíc, že já, co by platící klient a hodně platící, jsem mohla narazit na holku po sotva vyučení, která neví, která bije.... na obyčejný plebs se totiž vysílají většinou jen ony, takže o reklamace tam není nouze....

Amun
Avatar
28. června 2017 19:28
Reakce na náťa66:

tim jsi mi pripomnela ucitelku ze stredni. Zaplatila si vyhlaseny salon v Praze, aby ji dobarvili odrosty na blond. Druhy den prisla s naprosto prisernou hlavou, svitila jako kure, s tim, ze za to dala 2500 (tehdy fakt dost). Tehdy me to vazne sokovalo, ze za ty penize to mohlo dopadnout takhle. Tak ted vim proc :D

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. června 2017 20:45
Reakce na náťa66:

co je to za salon? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 29. června 2017 09:28
Reakce na náťa66:

To by mě taky zajímalo, co je to za podnik!

Co se Babiše a jeho produktů týká, tak já už si dávno dávám pozor, abych se jim vyhnula. Ale ten tvor má pod palcem snad polovinu veškerý nabídky! Člověk by se musel živit jen tím, co koupí na trhu!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. června 2017 09:58
Reakce na barbucha:

Máš BezAndreje aplikaci?

Amun
Avatar
29. června 2017 11:32
Reakce na barbucha:

Ja si nedelam iluzi ani o tom trhu. Zejmena o uzeninach a mase. mam pocit, ze jsem to rikala na MP. Pribuzna mela kamaradku, co na trhu prodavala ryby z makra.

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 29. června 2017 11:54
Reakce na Mutziputzi:

Nemám, ale stejně všude, třeba na FB, visej seznamy jeho značek.

Amun 

Masu, natož uzeninám, moc nedám... a můžu pro to k našemu řezníkovi. Doufám, že aspoň tu zeleninu, chleba apod. od Babiše ty stánkaři neberou

Amun
Avatar
29. června 2017 13:47
Reakce na barbucha:

U te zeleniny si nejsem tak uplne jista, u peciva fakt uprimne doufam. Jsem se kdysi divala na znacky, co vsechno patri babisovi, a fakt jsem mela pocit, ze v obchodech prakticky nemuzete koupit nic jineho, totalni monopol...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 29. června 2017 13:55
Reakce na Amun:

a barbucha - tak konkrétně třeba mouka Penam je v obchodech jedna z nejrozšířenějších a Penam mu patří