Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:16
Reakce na Potrefenáhusa:

jo, na tu kauzu si pamatuju, takze nic a karavana jede dal?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:18
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak to je děs!

Samozřejmě už název "Ježkův statek" má klamat...  "Sklizeno" dtto... páč to nebohýmu zákazníkovi naznačuje něco, co není - ale je vidět, jaká k*rva Bureš je: vlastně ty svoje zdrhy prodává schválně potají, každou chvíli pod jinou značkou. To bych blil.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:20
Reakce na barbucha:

proč potají, prostě prodá lidem to, co chtěj a co kupujou

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:20
Reakce na Lilly_Ku:

jasně, no

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:23
Reakce na Potrefenáhusa:

taky si to pamatuju... zasluhou berese vlastne asi nejradej dnes nakupuju potraviny z polska:P 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:27

já v lidlu, ale už to chce app

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:34
Reakce na Potrefenáhusa:

apku mam uz dlouho;-) jj nejak se tam posledni dobou taky roztahuje:-(

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:38
Reakce na Potrefenáhusa:

proč potají, prostě prodá lidem to, co chtěj a co kupujou

Jenže se přitom musí schovávat za jinou firmu!

Online andulka01
Avatar
10669 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:50
Reakce na barbucha:

Tak se značkou Agrofert by nepokryl skupinu hipster/intouš/bio/intelektual a on chce všechno, VŠECHNO, VŠECHNO!...

Ne, je to vážně hodně smutný. Jako fakt nemůžu nakupovat jenom na trhu, na to nemám ani čas ani peníze, takže bohužel občas to od něj koupit musím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 30. června 2017 09:52
Reakce na barbucha:

jak schovávat, takových firem je... mně teda na tom vadí hlavně přístup sklizena a farmářských trhů, předpokládala bych, že když se prezentují jako prodejci lokálních produktů od malovýrobců, tak to prověří za zákazníka a k sobě do prodeje do nepustí.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 30. června 2017 10:03
Reakce na Potrefenáhusa:

Jo, jsou to taky podvodníci.

Ale "jak schovávat" - no přece by ty svoje vodňanský kuřata moh prodávat pod názvem Vodňanský kuře, ne? Proč to teda pere přes x dalších, nějakýho Zelenku a ve finále Sklizeno?!

No protože dobře ví, že a) "farmářský" se prodá líp a b) od něj polovička lidí prostě nekupuje (takže je tímto podvádí).

Nevím, jak jinak to ještě popsat.

Online andulka01
Avatar
10669 příspěvků moje polička 30. června 2017 10:07
Reakce na Potrefenáhusa:

Trhy pořádané Archetypem takto své prodejce kontrolují, takže třeba Náplavka je podle mě cajk. Sklizeno a ostatní kamenné prodejny moc nevyužívám, spíše proto, ža je nemám blízko žádné obvyklé trasy.  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 30. června 2017 10:16
Reakce na barbucha:

babiš je obchodník, kterej chce prodat, stejně jako jsou miliony různejch výrobků s názvama jako od babičky, staročeský, selský, farmářský, za statku....prostě lidi na to berou

u nás otevřeli celkem nedávno prodejnu, heslama jako farmářský, ze dvora, kvalitní české se to tam jenom hemží a třeba vejce tam maj jen normální trojkový klecáky, kdo to nesleduje, napálí se snadno. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 30. června 2017 10:17
Reakce na andulka01:

já právě dvě sklizena hned po cestě z práce domů. Náplavka věřím, že je ok

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. června 2017 12:34
Reakce na Potrefenáhusa:

sklizeno je celkově velmi divný podnik. 

nějakou dobu jsem s nimi jednala, tedy...řekněme, pokoušela jsem se jednat, protože jejich jednotlivé pobočky měly zájem o naše produkty, ovšem jejich vedení nikdy neodpovědělo ani na jeden mail a nikdo nebral telefony  myslím, že s ničím podobným jsem se ještě nikdy nesetkala.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 30. června 2017 12:46
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak farm trhy beru hodně z rezervou, od tý doby, co tam může stát Sváček a nebo pán, kterej prodává Havlíkovu kosmetiku..jako člověk tam koupí dobrý věci u jednoho a vedle stojí někdo, kdo sype olivy do mísy z plechovky z makra..

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 30. června 2017 12:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Jinak tady to lepení 'babiččino' 'domácí' a pozor oblíbené 'plně organického původu' už mi taky pije krev..

Amun
Avatar
30. června 2017 12:52
Reakce na Ounz:

Jsem jeden cas mela pravidlo nebrat vubec nic s nazvem "babicciho, poctive a domaci" Byla to zaruka, ze to nic z toho nebude. A teda "poctive" je slovo, na ktere mam uz totalni averzi. Poctiva kava, poctivy jogurt... kdo to vymyslel, zastrelit 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 30. června 2017 13:01
Reakce na Amun:

já nesnášim staročeský, to je peklo pekel. Si vždycky říkám, jestli jako myslej třeba čočku, pohanku a kvíčaly??? A jak staro-český to má bejt? Stačí 15. století nebo třeba 10.?

Amun
Avatar
30. června 2017 13:06
Reakce na Potrefenáhusa:

to jsi mi pripomnela moje oblibene - staroceska buchta s banany, staroceska polevka ze sladkych brambor nebo starocesky dort s ananasem z konzervy. Takove bezne staroceske suroviny prostych lidi :D