Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 16. června 2017 21:53
Reakce na 74SLena:

Hlavne teraz už nič nerieš, počkaj do rána, kým vychladneš. Svokrovcom sa to možno tiež rozleží v hlave a zajtra budú prístupnejší tvojim argumentom. 

V zlosti ľahko povieme niečo, čo nás neskôr mrzí a už to nejde vziať späť.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 16. června 2017 21:56
Reakce na 74SLena:

Dělají se i takové malé destičky na kolečkách, k dostání v hobbymarketech. Pokud se ten mrazák dá nadzvednout, destičky vsunout pod něj a převézt na druhou stranu chodby. My jsme takhle po pokoji stěhovali 150 kg stůl.

Něco takového, ale ve dřevě. Jedna stala cca 50 korun.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 16. června 2017 22:16

je vtezkej jak prase a ja vfakt tak ožrata že nevidim na klaveesnici radeji se odhlasuim.

Offline Kokoska
Avatar
28319 příspěvků moje polička 16. června 2017 22:49
Reakce na Krehutka:

Dost veselý je porovnat originální tváře z fotky z těma libovejma ksichtama ČSSD. 

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 17. června 2017 07:55
Reakce na Emerald:

Asi je to trochu mimo téma, ale vzpomněla jsem si, jak ještě před těmi cca 10-12-ti lety měli zaměstnanci ambasády včetně velvyslance základní plat, který třeba konkrétně u toho velvyslance snad ani neopovídal německé minimální mzdě a zbytek pobírali v "dietách". Pak se od toho samozřejmě ustoupilo, ale myslím, že to byla dost běžná praxe.

Pokud vím, tak se v platové oblasti nic neměnilo... Každý zaměstnanec, který je v zahraničí (ať už úřady, vojáci, jiní..) pobírají klasicky český plat podle tabulek a k tomu platu je mu dle jeho výše připočtena náhrada zvýšených životních nákladů dle destinace, které kompenzují život v té dané zemi. Tyto náhrady se nedaní a ani třeba nezapočítávají do příjmů, když se třeba dokládají v bance při žádosti o úvěr...

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 17. června 2017 08:45
Reakce na 74SLena:

Jakože jim vadí, že to jídlo vyndáte, přenesete mrazák a hned to dáte zpátky, aniž by se to rozmrazilo? Tak to nechápu.

Ledaže....by na dně toho mrazáku pod všema brůvkama, masem, knedlíkama a zbytkama bylo něco, co nechtějí byste viděli?... Soused poslední dobou žádnej nezmizel?

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 17. června 2017 08:58
Reakce na 74SLena:

V takovém prostředí bych žít nechtěla, s tchánovcema dohromady už vůbec. Máme extrémně dobré vztahy, ale myslím si, že vzdálenost tomu jen přispívá  Ale mít dům, do kterého si dítě přivede partnera a začnou mi ho měnit podle svého vkusu (i když objektivně k lepšímu) bych nevydýchala, nelíbilo by se mi to a bylo by zle...

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 17. června 2017 09:29
Reakce na Camp_L:

Nebo prostě jenom tchánovci nechtěj, aby někdo viděl, jaký nechutný zbytky tam schovávaj... až pozvou 74SLena  na sváteční oběd... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 17. června 2017 09:58
Reakce na Camp_L:

Copak soused. Po mužově předchozí partnerce bych se poptala...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. června 2017 10:35

to je jak ze švandrlíka 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 17. června 2017 12:41

moja matka, s ktorou som prerusila vsetky kontakty, vie presne, kolko penazi mam na ucte a dokonca vie aj o mojich pohyboch na ucte v banke. dnes mi to spomenula znama. takze matka sa evidentne odmieta vzdat. som momentalne taka nazhavena, ze v pondelok idem do banky a milostivej, ktora matke informacie dava, poviem, ze este raz a informujem o tom vedenie banky a zalujem ju. snad mi to odhodlanie do pondelka vydrzi. a mozno by konecne taky radikalny krok (min staznost v banke) vysle zainteresovanym signal, aby sa starali o seba. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 17. června 2017 12:45

vlastne nie, na co stracat cas. pojdem rovno za jej veducim a poviem to jemu, a nie, ze si to nezelam, ale ze je to poriadme cez ciaru. nastal cas byt zla a mysliet na svoje dobro a nie na dobro ostatnych.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. června 2017 12:49
Reakce na palahniukowa:

Změnila bych banku. Okamžitě, a napsala stížnost ne přímému vedoucímu, ale rovnou na vedení.  To je ten problém menších měst,kde se všichni znají.

Hlavně si to nerozmysli. Drzim palce. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. června 2017 12:50
Reakce na palahniukowa:

No to je nehoráznost! Řešia bych to i s vedením banky, ne jen s vedoucím pobočky, nedávno tady proběhlo podobné téma.

Offline Len
Avatar
2220 příspěvků moje polička 17. června 2017 12:51
Reakce na palahniukowa:

Uf, u každé informace o vaší matce mi vždy zatrne. Udělala jste dobře, že jste přerušila kontakt, byl to fakt správný krok. Jste si úplně jistá, že tyhle interní informace má na svědomí někdo z banky? Napadlo mě, jestli třeba vaše matka nezískala přístupové údaje do internetového bankovnictví nebo tak něco. Pokud je to jasné, tak byste tu stížnost měla podat tak jako tak. Vím, že je to další nepříjemná věc k řešení, ale podávání takových informací osobě, které to nepřísluší je fakt vrchol.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:03
Reakce na palahniukowa:

Tak předávání osobních informací bez souhlasu je snad nezakoný, ne? Určitě bych to řešila oficiální cestou. Tohle je fakt peklo..ta ´matka'

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:16
Reakce na palahniukowa:

vlastne nie, na co stracat cas. pojdem rovno za jej veducim a poviem to jemu, a nie, ze si to nezelam, ale ze je to poriadme cez ciaru. nastal cas byt zla a mysliet na svoje dobro a nie na dobro ostatnych.

 Drž se a neustupuj! Jestli vynáší osobní údaje o tobě, dělá to i u jiných. Bába, která neumí udržet bankovní tajemství, nemá v bance co dělat. Držím palce. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:16
Reakce na Len:

ano, som si tym ista: matka nevie pracovat s internetbankingom, vsetky s tym suvisiace veci riesi osobne v banke cez svoju dlhorocnu kamaratku. viackrat som sa presvedcila, ze ma take informacie, ku ktorym nema pristup, ale radsej som to "vypustala", aby ta pani neprisla o pracu, lebo ako pise Ounz  je to protizakonne, ale uz to presiahlo vsetky medze.

Dadoo presne tak, male mesto..... a dakujem.

Mutziputzi viete co, zelam si byt v pondelok taka uderna a "neohrozitelna", ako vy tuto v diskusiach.

Ounz pozitivne je, ze mojim problem je "iba" matka. ine veci zvladam celkom dobre. ale matka...

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:20
Reakce na Krehutka:

dakujem!