Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:20
Reakce na Ounz:

Tak za určitých okolností by za to mohla jít i sedět, záleží jaká újma byla způsobena.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:23
Reakce na Krehutka:

No, mě by dost vytočilo, kdybych zjistila, že pani, co se mi stará o peníze o tom nekde kdáká

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:23
Reakce na palahniukowa:

Fakt si to nenech líbit! A jestli ti to v údernosti pomůže, nebojuješ jen sama za sebe, ale i za všechny ty ostatní majitele účtu, kteří ani neměli šanci se o tom dovědět.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:27
Reakce na Ounz:

Já myslím, že "vytočit" ani zdaleka nepopisuje stav, který bych prožívala já. Jenom si o tom tady číst mi pořádně zvedlo tlak.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:42
Reakce na Krehutka:

No, přišlo mi blbý použít slovo 'nas....´

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:52
Reakce na Krehutka:

uprimne, zasa to nepovazujem za boj ja (a dasli majitelia uctov) vs. banka, skor je to stale boj ja vs. matka. nemyslim, ze by pani riesila tymto sposobom aj ine ucty, toto mi pride ako vysledok ich kamaratstva. a tym, ze ja som si od matky vzdy vsetko nechala, tak ludia si myslia, ze tie vztahy su klasicke rodinne vztahy... cim ju neospravedlnujem (pani z banky), len sa zamyslam nad celou situaciou. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:53
Reakce na Ounz:

presne "to slovo" prezivam. nastastie som konecne NASTVANA, nie rozlutostena. povazujem to u seba za obrovsky pokrok. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 17. června 2017 13:59
Reakce na palahniukowa:

Mám stejnej názor jako Mutziputzi  - stížnost nejen na pobočku, ale  rovnou i na vedení banky!

Mimochodem, nemusíš čekat do pondělka a stresovat se osobní návštěvou, která kdovíjak dopadne. Napiš pěknej mail, ten si můžeš rozmyslet, upravovat... a poslat ho rovnou na víc adres současně!

Pokud budeš dotyčnou přímo jmenovat, nezapomeň tam zároveň napsat "údajně"... "měla" informovat... tak, aby tě nemohla žalovat. Případně nejmenuj, ale dej jim na vědomí, že jsi ochotná je za únik informací naopak žalovat ty, a "orgány činné v trestním řízení" se tím jistě budou muset zabývat, včetně výslechu potenciálních podezřelých. Což by mohlo řádně  vystrašit i tvoji matku 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. června 2017 14:20
Reakce na palahniukowa:

jestli se bojíš že tě to do pondělka přejde, napiš dopis (papírovej:-) a hoď ho do schránky už teď. určitě ne vedoucímu pobočky, ale přímo vedení banky. protože jestli jsou tam takoví kámoši, možná by ji stopil. uh... a nemyslím si teda že by to ta ženská dělala speciálně kvůli tvé matce jen a výhradně u tvého účtu... pokud někdo nemá zábrany dělat takovéhle věci, tak je prostě nemá.

jo a ten účet bych okamžitě zrušila, to teda 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. června 2017 14:28
Reakce na palahniukowa:

a proč berete ohledy na nějakou panijejikamaradku? zlí lidé nemívají za přátele dobré lidi, na které by bylo třeba brát ohledy. ta paní moc dobře věděla, co dělá, a jistě taky proč to dělá a pokud není úplně blbá, snad i chápala, že něco riskuje. jí na vás nezáleží, záleží jí na vaší matce. proč by mělo vám záležet na ní. místo té paní není tam, kde je, ale někde, odkud nebude mít co vynášet. třeba prodavačky jsou teď dost hledané.

nicméně bych ji po zkušenostech nejmenovala. poslala bych mail s tím, že vím, že došlo k úniku bankovního tajemství v zásadním rozsahu, včetně přesných pohybů na účtech /ne jen nějakých vágních informací typu, že tam máte hodně nebo málo peněz apod.), o kterém nevím, jak si vykládat a jediné, co mě napadá, je spojitost jisté zaměstnankyně banky a vaší příbuzné, každopádně že informace 100% unikla z banky. s tím, že očekávám, jak se k tomu banka postaví, ale samozřejmě, že očekávám zásadní kroky, protože jde o velmi alarmující pochybení některého jejich zaměstnance a porušení zásadního principu bankovnictví. a že je očekávám rychle. a že přikládám své telefonní číslo a jsem v očekávání, že se mi co nejdříve někdo ozve, moc děkuji. na základě čehož samozřejmě také zvážím další setrvání v bance coby klient. a počkala bych, co bude. neplýtvejte municí hned na začátku.

a ty maily pošlete ještě dnes a rozhodně výš, než na úroveň té pobočky. dopisy bych poslala určitě doporučeně.

ve váš neprospěch hraje fakt, že nevím, jak by bylo případné vynesení iformací prokazatelné (krom nějakého vnitřního systému, který by jim zpětně dohledal, který zaměstnanec a kdy se vám díval do účtů, ale pokud se tam dívala, když jste třeba byla sama v bance, tak to bude prokazatelné obtížně).

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. června 2017 14:34
Reakce na Jiná Realita:

víš co, mně by na ne/potrestání té zaměstnankyně ani moc nezáleželo... hlavně bych tam fakt nechtěla mít účet. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. června 2017 14:39

tak já taky ne, ale přes víkend ho stejně nezruší.

a mně by na potrestání každého, kdo se toho jen dotknul, tedy záleželo, jsem v tomto nesmírně zásadová a nesnáším lidi, co kradou, podvádějí, podporují zlé lidi a podpopávají zásadní principy jejich práce, což princip bankovního tajemství bezpochyby je. ta baba by měla být usvědčena a potrestána jako odstrašující příklad všem dalším blbým bankovním slepicím. protože tohle je snad ještě horší, než když prodavačka ukradne tržbu, protože se tím bezpochyby dá napáchat strašná škoda, nemateriální. 

 a banka by sama měla mít eminentní zájem na tom, aby u ní nikdo takový nepracoval. ten účet bych zrušila stejně, ale nejdřív bych to použila jako jednu z pák. i když chápu, že jim možná na běžném účtu záležet zas tak nebude, pokud jím netečou miliony.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 17. června 2017 14:42
Reakce na Jiná Realita:

Máš úplnou pravdu! Jenom o té důležitosti klienta... no, dneska se banky přetahujou o každýho, ne?

A chtěla bych vidět, jak by dotyčná úřednice řádila, kdyby někdo po známých ukazoval její zdravotní kartu, například.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. června 2017 15:23

tohle mě teda nenamíchlo, ale nevím, kam s tím.

ta čssd  LOL, každý den si říkám, co tam hulí za matroš, že preference klesající rychlosít světla vylepšují kdečím, a každý den zjišťuju, že jde ještě klesnout - na diskuzi na idnesu někdo psal, že žumpa čssd je asi hluboká jako mariánskej příkop, což mi přijde velmi trefné.

včera štěch, dnes program, už si člověk říká, no co by ještě tak mohlo přijít...a oni vyrukují s paroubkem  OMG! co přijde zítra? 

jediné vysvětlení snad je, že protože už viděli, že jsou stejně v háji, tak asi za babišovy prachy mu přenechali pole působnosti, aby se mu líp vyhrávalo....jinak fakt nevím. nebo kolektivní závislost na heroinu.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. června 2017 15:31
Reakce na Jiná Realita:

No taky jsem si u toho článku říkala, kolik morových ran může ta strana přežít...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. června 2017 16:04
Reakce na Krehutka:

To jsem si říkala už mockrát. Např. když jihočeská buňka požaduje vrátit na kandidátku usvědčeného korupčníka Zimolu - copak jsou ti lidé fakt úplně odtržení or reality?? To si jako vážně myslí, že to jejich voličům je úplně jedno??

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. června 2017 16:05
Reakce na Dadoo:

ode mě jsou opravdu úplně odtržení, díkybohu 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. června 2017 16:32
Reakce na Jiná Realita:

Online continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 17. června 2017 16:45
Reakce na palahniukowa:

Nikam nebehej. Pokud je slušná banka stačí email na stížnosti nebo zavolat na call centrum. Řeší to obvykle se vší vážnosti. Náhledy na klienta se zaznamenavaji a pokud tam poradce neměl co dělat, je to dost jasne. Konkrétní jméno tam nepište, ale alespoň pobočku. Takto se to hlavně přesetri nezávislé a útvaru někde na centrále se tyto věci vysvětlují o dost hůř než šéfovi, se kterým jsem v baráku několik let. Banku bych zatim ani neměnila, pokud s tím něco udělají, protože toto je čistě lidské selhání a za času na čas se to stane asi všude. Uvidíš, co se stane. Mají na to 30 dní.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. června 2017 16:48
Reakce na continuity:

mně je jasný třeba že to je "lidské selhání" a může se to stát asi všude, jenže bych prostě už neměla důvěru. bez ohledu na to, kolik ne/mám na tom účtu, tohle je prostě nehoráznost, mně by to strašně vadilo. vlastně ani nevím proč.. asi jak psala barbucha s tou lékařskou dokumentací. taky už bych nešla k doktorovi kde by třeba sestra vykládala někomu o mém zdravotním stavu (a ano stalo se mi to, a taky na maloměstě, ještěže jsem tam neměla účet v bance

edit: stalo se mi že jsem slyšela sestru vykládat o jedné z pacientek, neže by mluvila o mě, na mém zdravotním stavu nic zajímavého není:P