Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:26

Co? Zase "se nedají zlomit"?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:27
Reakce na barbucha:

no zatím nevim co říkal, spíš mi jde o to že je to takovej typickej brit, že... z pákistánu:P

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:30

To je mi známo. Jen mě zajímalo, jestli opět nad terorismem zvítězí nějakým komentářem o semknutosti a tak podobně.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:44
Reakce na barbucha:

RIMMER: Jo, ta možnost tu existuje, ano, eh, ale já mám jiný návrh. Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji, abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní, a zatímco se z ní bude sbírat, nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty, ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: „Mutanti ven!“, „Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!“ ... a pokud je tohle nevyžene, pak už nevím co…

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:52
Reakce na Krehutka:

To už je ale příliš drastické. Nejsme jako oni! 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. června 2017 11:09

Já se to dozvěděla ještě v noci a srdce se mi zastavilo.

Dcera měla včera svátek a tak s přítelem vyrazili do města na večeři. A vím, že na Borough Market chodí.

V tu chvíli ale cinkla zpráva, že jsou v pořádku, že se vrátili domů ještě před tím.

Ten balvan musel být slyšet až u nich. 

Snad jsou ty "naše" zdejší holky taky v pořádku..

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. června 2017 12:27

Co jinýho než podobný prohlášení navrhujete? Kolik osobní svobody jste ochotny obětovat? Neumím si bohužel představit jinou reakci než soustrastná a sebevědomá prohlášení a posílení policejního dozoru a stejně se tomu nebude dařit zabránit na 100%. A úplně nejvíc by pomohlo nedělat po každém podobném útoku live special zpravodajské vysílání, skvělý promo a motivace pro další a další podobný chudáky.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 04. června 2017 12:34
Reakce na Mutziputzi:

Lenže keď to nebude v spravodajstve, tak sa nám tu o chvíľu vynorí, že "ONI nám to zatajujú".

Ako chápem, čo myslíš a myslím, že by to v tomto smere pomohlo, ale zas by to lialo na mlyn tamtým druhým, ktorí zas na tomto stavajú svoju, mnohokrát násilnú propagandu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. června 2017 12:36
Reakce na slniecko:

Já nemyslím něco tajit, pouze maximálně stroze a bez emocí informovat, dtto střílení ve školách, ten humbuk co vždycky potom nastane podle mě jenom vyhecuje dalšího psychopata.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 04. června 2017 12:40
Reakce na Mutziputzi:

Tak áno.

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 04. června 2017 12:44
Reakce na Mutziputzi:

Taky si to částečně myslím. Jen aby si pak ti idioti neřekli, že už to nikoho tolik neštve a nevzrušuje, tak že přitvrdí.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. června 2017 13:56
Reakce na Mutziputzi:

Naprosto souhlasím.  Ten humbuk jim jenom dělá dobře.  Vidí,jak silně nás tím zasáhnou. Jsem jen pro strohé informace. Žádné emotivní reportáže. 

A zabite atentatniky pohřbívat do prasečí kejdy.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. června 2017 14:17
Reakce na Dadoo:

to právě bohužel nikdy neuděláme, protože nejsme jako oni. a proto se jich nikdy nezbavíme a oni se nám budou vždycky smát. protože dokud nepochopíme, že lidé nejsou všichni stejní a na jiné lidi platí jiná taktika, než jakou nám vtloukají do hlav na základě našeho pohledu na svět, nemáme šanci některé druhy válek vyhrát.

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 04. června 2017 15:37

mě by hrozně zajímalo, proč všichni mluví o útocích pomocí dlouhých nožů a ne pomocí mačet? protože o ty fakticky šlo... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. června 2017 15:49
Reakce na siouxsie:

Ne ze bych na tom shledavala cokoli pozoruhodneho, ale macetu mam zarazenou tak 50+cm na delku, tady psali o 10 palcich, cili bych tvrdila, ze fakticky slo o dlouhy nuz, no nic, asi je to sumak stejne

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 04. června 2017 16:07

My se za ěmsíc a půl do londýna chystáme na výlet. Přesvědčovala sjem příbuzné,ž e po řpedchozím útoku tam teď bdue klídek, protože určitě jsou ezsílená bezpečnostní opatření a teď tohle.... To abychom volali domů 3x denně 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 04. června 2017 16:11
Reakce na Dadoo:

viktorka_od splavu 

Pro vás to musí být vůbec o nervy, jsem ráda, že jsou všichni ok....

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 04. června 2017 16:12
Reakce na Mutziputzi:

ono to na věci nic nezmění, ale mačety bývají i s délkou čepele cca 30cm

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 05. června 2017 09:32
Reakce na siouxsie:

Zase známé firmy, dokonce na někoho z nich upozorňovali, dokonce byl i v TV... 

Skoro pokaždé po útocích se zjistilo, že úřady někoho z útočníků znaly. 

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/439828-britska-policie-zna-identitu-utocniku-zrejme-slo-o-zname-firmy.html

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. června 2017 09:41
Reakce na Kokoska:

Všechno fajn, ale co by s nima kdo měl dělat, i kdyby je na základě udání zatkli tak co dál, pokuta? Hlídací náramek? Těžko je dát do detence, jednak by tam bylo narváno a dokud něco neudělaj, asi ani není zákonný mechanismus, krom toho, že poplatníka by to stálo majlant. Vyhostit je nelze, není kam, jsou de facto rodilí Britové.