Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Amun
Avatar
02. června 2017 17:54
Reakce na barbucha:

kde tyhle poradkove sily jsou, kdyz se na vaclavaku prodavaji drogy?:D

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. června 2017 17:59
Reakce na náťa66:

nebudou, pokud se nebudeš schválně potulovat Prahou po půlnoci za účelem vyvolání konfliktu

A to teda schválně budu! 

Amun
Avatar
02. června 2017 18:02
Reakce na barbucha:

 tak aspon vime, co se deje, kdyz se tu dlouho neobjevis. Exemplarni dozivoti :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. června 2017 18:05
Reakce na Amun:

Jo, počkej si na černou kroniku. "Vetchá stařenka umlátila občanskou hlídku kabelkou"...

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. června 2017 18:06

Titulek nějak ve smyslu "Putin: rozpad NATO by pomohl". 

No to věřím, že jim jo! 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 02. června 2017 18:21
Reakce na barbucha:

Jo, počkej si na černou kroniku. "Vetchá stařenka umlátila občanskou hlídku kabelkou"...

Nebola by štýlovejšia tabatierka ?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. června 2017 18:29
Reakce na slniecko:

Jo vidiš to vlastně. A tou by to mohlo i bolet! 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 02. června 2017 19:18
Reakce na barbucha:

Nie je začo. V niektorých veciach rada poradím.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 02. června 2017 19:40

Inak, celá tá debata je mi tak milo nostalgická.

U nás toto prebiehalo pred pár rokmi, a som rada, že sa stalo. Vopred ovšem upozorňujem, že som za á astmatička a tudíž mi zafajčený priestor dosť prudko vadí a za bé mám dlhé vlasy, ktoré sa ťažko umývajú a sušia, takže pobyt v zafajčenom priestore pre mňa znamená minimálne 3 hodiny roboty navrch, takže nie som nezaujatá.

Inak uvažovali ste už napríklad, aká sranda je stáť v lejaku vedľa zastávky, pretože pod prístreškom niekto fajčí a vy by ste sa kvôli tomu mohli začať dusiť? A to nehovorím o tom, postaviť sa tam s kočíkom (nie, naozaj sa mi nikdy nestalo, že by niekto prestal fajčiť len kvôli prítomnosti mimina).

No ale, bolo to strašne smiešne. Cirkusy preveliké, ako to všetkých zasiahne, nikto už nebude chodiť na pivo (), celé centrum mesta žijúce z turistov bude ekonomicky v háji, trucakcie reštauratérov (napríklad si pamätám, ako dávali nefajčiarske časti just k záchodovým dverám), ako chvíľu to trvalo než sa veci utriasli, ale dnes to už funguje pomerne slušne, mnoho kaviarní má jednoducho presklenú stenu, ktorá oddeľuje fajčiarsku časť, ausgerechnet v tom starom meste, kde to mal byť taký brutál problém, je väčšina podnikov aj tak dvojpodlažná (staré vinárske pivnice, BA bola vždy obohnaná celá vinohradmi), takže jednoducho jedno poschodie je fajčiarske a druhé nie, mnoho podnikov usúdilo, že jednoduchšie bude byť nefajčiarskymi úplne a nie, nepokapali.

A čo sa týka toho, že či prestanú kvôli tomu fajčiari fajčiť - už závislí podľa mňa nie. Ale napríklad môjho manžela to od fajčenia pravdepodobne fakt zachránilo, pretože ako totálny extrovert nevedel vydržať, keď si išli kolegovia zapáliť, takže chodil s nimi a postupne si začal brať, ako mu ponúkali, v poslednom štádiu (myslím tesne pred zákazom) už si kupoval cigarety aj on, lebo mu bolo blbé vždy sa nechať ponúknuť a nikdy to neoplatiť. Takže teraz majú vo firme fajčiť zatrhnuté a je po ftákoch.

Jáááj a ten internát. No, u nás pred školou (je to malá fakulta, kde je súčasťou budovy aj intrák) je fajčiarsky "kútik", kde môžu chodiť študenti fajčiť. No ale keď hrozí, že by ich videla jedna z našich docentiek, tak idú radšej fajčiť za budovu, síce im málokedy niečo aj povie, konieckoncov povolené to tam majú, ale ten POHĽAD!!! Takže niekedy ani nie je nutný zákaz, stačí osobná autorita .

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 02. června 2017 19:57
Reakce na barbucha:

Ve Švédsku ti to nevadí, že tam chudáčci už cca 12 let nesmí v restauracích kouřit? A Švédové taky frflali?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. června 2017 20:05
Reakce na Kokoska:

Nevadí, páč tam dostanu na zahrádce deku  A pořádkový hlídky jsem tam taky neviděla... Jinak myslím, že nefrflali, aspoň většina ne - protože bych řekla, že by to jinak neprošlo, v tý občanský společnosti  Oni nekouřej ani doma. O to víc kouřej venku... což jim asi nijak nepřijde, protože venku beztak trávěj každou chvíli, jak jen můžou. Není nad čerstvej vzduch 

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 02. června 2017 20:07
Reakce na barbucha:

Nojo, kyslíkem se může člověk i otrávit, musej si dát pozor!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. června 2017 20:13
Reakce na Kokoska:

Když je v okolí málo kuřáků, vytáhnou grily 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 02. června 2017 21:19
Reakce na barbucha:

Když je v okolí málo kuřáků, vytáhnou grily 

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:06
Reakce na barbucha:

Teprv začíná?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:10
Reakce na Kokoska:

OK, budu přesnější: už mě pěkně ty teroristický frustráti serou 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:12
Reakce na barbucha:

no, mně to v sedm ráno pokazilo nedělní spaní:-( ale dobrý, uff, dítě je ok

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:19

Hned jsem si právě vzpomněla na místní členky... ale i bez toho je to na pytel.

Jestli těm hovadům Evropa zase zasadí smrtelnou ránu v podobě vyvěšení vlajek a nasvícení Eiffelovky/Big Bena, tak už fakt nevim...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 04. června 2017 10:21
Reakce na barbucha:

mno, tak když čtu jak to komentuje starosta londýna sadiq khan...