Pošta, poštové služby, kuriéri...

31. května 2015 15:38
Online Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 09. února 2017 09:48
Reakce na Sweet Potato:

Jestli ty šaty nebudou pozlacený (nebo ti do té doby nevyroste svatozář), tak je vrať!!! 

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 09. února 2017 10:24
Reakce na Garfie:

Kuš. To mne děsí nejvíc, že by mne mohla čekat ještě anabáze s vracením

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 09. února 2017 12:00

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Balík je tu. Normálně se ho bojím rozbalit

Offline moora
Avatar
7534 příspěvků moje polička 09. února 2017 13:05
Reakce na Sweet Potato:

Jezis uz to rozbal a vyfot! Se normalne tohle tema uz bojim rozkliknout, jaka jobovka zas :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 09. února 2017 13:10
Reakce na moora:

Viz nákupní vlákno

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 21. února 2017 11:41

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 21. února 2017 13:39
Offline coralline
Avatar
2155 příspěvků moje polička 02. března 2017 22:08
Offline Kokoska
Avatar
28285 příspěvků moje polička 02. března 2017 22:25
Reakce na coralline:

A pak, když Seneca umírá, přemýšlí o tom, že Nero už úplně zvlčí... že příští jaro rozkvetou olivovníkya on už je neuvidí... že už nikdy neuvidí, jak si otrokyně Anthea rozčesává vlasy... že už nikdy nebude stát ve frontě na poště... a usměje se a konečně pokojně skoná.

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 02. března 2017 22:32

tak se vam, mile damy, musim sverit s mym poslednim zazitkem s postou slovenskou. 

asi pred mesicem me kontaktovala brigadnice z pojistovny, kde mam pojisten byt, at nahlasim spravnou adresu, protoze faktura na dalsi obdobi se vratila s duvodem adresat nezastizen. adresa byla na byt, kde nebydlim, ale postu mam presmerovanou k rodicum (presmerovani stoji 4 euro mesicne - na tech deset zasilek rocne, co mi chodi, bych rekla, ze cena vic nez vyderacska - ale takove jsou podminky, neda se nic delat platim.)

musu vam rict, ze do me veli vsichni certi a jeste tesne pred odjezdem na dovolenou jsem sepsala rychlym perem emailovou stiznost, at to okamzite daji do poradku a vrati penize ze mesice, kdy sluzba nebyla poskytovana. hned po navratu z hor mi vola matka, ze mi prisel sek na 16 euro, co jako s tim? a predevcirem (po dvou tydnech od seku) prisel konecne i dopis jak tu stiznost vyridily? 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 03. března 2017 13:23
Reakce na coralline:

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 04. května 2017 20:19

Zkoušel už někdo v roli odesílatele tuhle přepravní službu?

https://www.zaslat.cz/

Online Friga
Avatar
1568 příspěvků moje polička 28. května 2017 10:56

Musim se sverit s naprosto nelogickym postupem pri informovani o doruceni baliku. V nedeli 14.5. jsem si objednala sukni z Cosu, odhadovana doba doruceni 4-6 pracovnich dnu. Kdyz ani tuhle stredu nebylo po baliku ani vidu ani slechu, zacala jsem se trochu obavat, ze se sukne ztratila nekde po ceste. A pak mi v patek dorazil dopis (!) poslany postou (!), ze si mam vyzvednou balik z kiosku, kam to dorucuji. Vcera jsem se pro nej stavila a na nem datum 19.5., takze ten balik tam byl uz tyden pred tim, nez mi dorazil dopis, ze si ho mam vyzvednout . Telefonni cislo jsem samozrejme do objednavky vyplnila, takze nechapu proc mi neposlali SMS. Ta sama spolecnost mi uz pred tim dorucila nekolik baliku a vzdycky mi poslali zpravu, ze je balik v kiosku k vyzvednuti.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 17:22

Tak pověsti o tom, že některé přepravní uzly České pošty kolabuji, nelhaly. Včera jsem posílala cenné psaní, u něhož se mi ještě nikdy nestalo, že by nebylo doručeno do druhého dne. No až doteď. Skončilo u toho, že je v přepravě k dodací poště. 

A to nemluvím o balíku do ruky. Ten dokonce na přepravní uzel ještě ani nevstoupil

.To zatím nepamatuju. 

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:16

wendulka letos je to teda armagedon, nastesti mam vsechno uz doma, ale mam pocit, ze se vsichni pomatli. jinak jsem posilala doporuceny balicek jako dopis a to doslo rychle (akorat to byla vratka zbozi a penize zatim kde nic, tu nic - pan psal, ze to posila uz vcera - mam pocit, ze je pretizene i clearingove centrum )

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:16

u nás teda pošta kupodivu v pohodě, zato kolabuje pplko který zatím vždycky fungovalo stoprocentně. teď jsem měla od 15. stav zásilky "15. vám bude doručeno" a až když jsem tam včera ráno napsala dotaz jestli jim nezamrznul kalendář tak asi za dvě hodiny pán dorazil

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:31

Muisím zaklepat. U mě zatím cenná psaní stále do druhého dne, pokud tedy stihnu odeslat do sedmé večerní. A od minulého týdne místo balíku do ruky volím EMS. Je to asi o 15 korun dražší, ale stále spolehlivé a doručeno je následující den (i teď  naposledy, ze včerejška na dnešek).

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:42

domenica Tak to máš opravdu štěstí. Paní na poště mi říkala, že prý Praha je zasekaná úplně nejvíc. No to cenné psaní je naštěstí doručováno dnes. Ovšem u balíku do ruky stále žádná změna. Měl to být vánoční dárek, ale začínám pochybovat, že stihne dorazit. To s EMS mě nenapadlo.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:54

wendulka 

Tak u toho balíku do ruky, třeba ještě dojde k finálnímu vzepětí posledních poštovních sil a do toho pátku to vyjde. Máme teprve středu. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 16:05

Musím se pochlubit neuvěřitelným zážitkem - balíček  putoval s  DHL z USA (pravda, připlatila jsem si za expresní zásilku, protože když jsem minulý pondělí zjistila, v jakým e-shopu se ty dceřiny vytoužený hodinky kupujou, málem mě omejvali, nebejt toho, že s nima jako se sdíleným dárkem počítali další dva lidi, tak to odpískám) celkem čtyři dny - v pondělí v poledne objednáno, v pátek po poledni doručeno. Včetně proclení.