Pošta, poštové služby, kuriéri...

31. května 2015 15:38
Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 11:30

Kokoska no jenže já to mám všechno pod barákem nebo do 500 metrů, takže mě Tramtárie poněkud vytocila. 

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 11:36

Taky teda trochu nechapu, ze si zasilkovna nasmlouva pobocku na takovem  miste, kam se fakt dost tezko bez auta dostava. Nejblizsi zastavka autobusu je asi 200m vzdalena, coz sice neni moc, ale je to zastavka uplne mimo bezne MHD, na spojnici nejakych vesnic, a jede to asi 2x za dopoledne.

Offline DruI
Avatar
3301 příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 12:44

barbucha No, akorát se mi tuhle u Alza boxu stalo, že jsem musela odchytávat ochotného kolemjdoucího, protože jsem na ten balík zastrčený v horní polici prostě nedosáhla. Naštěstí jsem tam teda nevyzvedávala o půlnoci a zadařilo se :o)

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 13:12

Uáááá, tak už i inteligentní síť O2 si to přesměrovává jak se jim zachce!

Domluva zněla jasně: OC Smíchov

Dneska mail, že prej si to můžu vyzvednout v OC na Vypichu

Na lince jsem chvilku musela mlčet, než pani robotový došlo, že chci živýho operátora...

"a Vy si na ten Vypich nemůžete dojet?" no nemůžu! to bych si ho bejvala vybrala rovnou! Navíc to byl modem, kterej mi včera proaktivně telefonicky vnutili oni, takže ať si ho nechaj!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 13:42

DruI u nás jeden nainstalovali v kopci, já ho ještě nevyužila, ale včera jsem při uspávání pozorovala paní a sotva dosáhla na ten displej

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 13:44

Kokoska přesměrovat to jde než to umístí na pobočku, potom už ne. Na Zásilkovně mi vadí, že když je balík v systému, už nejde změnit místo doručení. To u ostatních dopravců jde. A ten balík z pošty si můžeš nechat doručit opakovaně.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 14:45
Reakce na RoSa:

"a Vy si na ten Vypich nemůžete dojet?" no nemůžu! to bych si ho bejvala vybrala rovnou! 

​no ty Vado, vždyť je to s přestupem půl hodina. Oni si fakt myslí, že člověk nemá nic lepšího na práci než jezdit po Praze pro zásilky. 

Já pořád nemám výzvu na ten balík, který byl v deset ráno už naloženy v autě.

Jedno z toho je váza z foukaného skla, asi to rozbalim na místě.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 15:15

continuity SMS ti přijde pět minut před zavíračkou

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 19:41

RoSa nene, moje balíky jedou na zpět expediční depo.

Ten, který šel o den později už mám. Akorát v něm chybí jedna položka. Takže to zas řeším s e-shopem. 

To fakt nevím co se děje. Začínám se bát cokoliv objednat. 

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 22. listopadu 2023 21:09

Balík z Notina, vybrala jsem si zásilkovnu a balíček došel jinam o x kilometrů dále. Zásilkovna mi zjistila, že to tak zadalo Notino, není to jejich chyba a oni s tím nemohou nic dělat. Přesměrovat nejde. Volám na Notino - prý to to nešlo na mnou vybranou adresu poslat z nějakého důvodu, tak vybrali nejbližší možnou zásilkovnu. Samozřejmě se omlouvají. To je mi platný. Je zajímavé, že změní klidně doručovací adresu sami od sebe. Ale už mi nemůžou zavolat a dohodnout se, jestli to nechci jinam (tam, kam mně to vyhovuje). No když je to baví... Já nebudu lítat bůhví kde a shánět balíček. Příště se na zásilkovnu vykašlu. 

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 08:39

Mě dneska nepotěšil příme eshop. Mají v Praze dvě výdejní místa, vybrala jsem si to bližší. Napřed se celou věčnost nic nedělo, včera jsem se připomněla, kde je moje objednávka. Tak dneska ráno sms, že je k vyzvednutí na tom vzdálenějším místě samozřejmě. Nabídli teda, že to převezou, ale nechce se mi čekat další tejden, než se k tomu dostanou Bude vejlet přes půl Prahy.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 09:28

Tak jeden můj balík dorazil do Tramtárie, druhý se vrátil a nakonec skončil v mojí původní výdejně. Kdyby mi rovnou od začátku od den posunuli doruceni, jak jsem chtěla, celá ta peripetie skončí o dva dny dřív bez vození balíku tři dny v autě :)

No už mi chybí jenom jedny ponožky, to snad z Bruntálu dopošlou. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 11:25

continuity ty tomu balíku taky nedopřeješ trochu cestovní

Mně většina objednávek teprve čeká, trochu mně tu děsíte. Ale Zásilkovnu už moc nepoužívám, nainstalovali nám tu bližší boxy.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 13:24

Evaeva kdyby to nebyla váza z ručně foukaného skla, tak bych byla klidnější.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 13:35

continuity chápu

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 15:35

Dneska jsem se v tramtarii pobavila. Parkoviste jak letiste, na kterem se baly o samote 3 auta. Hala s uklidovymi prostredky jak hangar na solidni boeing, liduprazdna, v zadnim koutku se krcil pultik zasilkovny. Opatrne jsem se zeptala, jestli nevedou taky DPD, ze bych potrebovala neco vratit. Pani na me vyjela, co si myslim, ze maji tu zasilkovnu a DHL a mit neco dalsiho, tak by cely den jen klikali. No, asi jsem ty davy nadsene cestou do prdelakovic nejak nedopatrenim prehlidla

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 17:06

Kokoska přijde ti dotazník - tak jim to ohodnoť... já bych se teda asi rozepsala

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 18:40

RoSa škoda času. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 19:59

Kokoska u nás je Zásilkovna, ppl a nevím co ještě ve zverimexu a tam teda holky jedou jak fretky. Nikdy jsem neviděla, že by to někde takhle odsýpalo. Možná by mohli z hangáru na stáž

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 21:18

Evaeva no hele, prisla jsem tam, u dveri kukaň, 2 zensky si tam neco vykladaly a pily kafe. Tak jsem rikala, ze potrebuju zasilkovnu. Jedna teda s hrnkem v ruce vylezla a jeste se me znovu zeptala, co chci a jestli opravdu zasilkovnu. Pak jsme presly tu halu az nekam dozadu, nikde nikdo, nacez jsem dostala to skoleni o vytizenosti na 120%.  V te zasilkovne, kam si to vetsinou nechavam poslat, jsou na roztrhani, je to vilka, prepravni  krabice na baliky maji vzdycky az venku, jeste se pani smala, ze loznici neda. Ochotny, mily  usmevavy, jeste s lidma zertujou, proto asi obcas uz tu volnou kapacitu nemaji.