Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. října 2021 06:50

Řvousenka ja nechapu, proc se to teda nikdy extra neprovalilo a proc s nim ti ostatni spolupracovali?

Co to vypovida o nem, o ostatnich a o cele ceske politice? Pokud to tak fakt bylo, proc to nechali tak? 

Ja myslim, ze alkoholik je a urcite vzdycky sklony mel ale toto je to same,  co s Havlem.

Predhaneni kdo vic.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 26. října 2021 07:18

Candance 

A co bys navrhovala s tím dělat? Měli jsme to oznámit na policii? Celá republika to věděla, jeho kolegům to asi moc nevadilo, protože si možná dali s ním a možná pro ně bylo výhodné mít ho pod vlivem. Voličům ČSSD to nevadilo, při volbě prezidenta to lidem nevadilo, mimochodem letos dostala 1,5 milionu hlasů strana trestně stíhaného estébáka - demokracie nahrává populistům. Podle mě to především svědčí o tom, že se děti ve škole neučí kritickému myšlení.

Offline Řvousenka
Avatar
722 příspěvků moje polička 26. října 2021 08:26

Candance Ale no tak...Víme přece, že alkoholik se pro léčbu musí rozhodnout sám, jinak to nezafunguje. A taky teď ve světle současných událostí vidíme, že pan prezident do nemocnice nechce, protože je radši ve své postýlceS některými lidmi to je prostě o něco těžší než s jinými. A to teď píšu o Zemanovi jako člověkovi. Zeman politik je jiná kapitola. dynda má svatou pravdu.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:16

dynda Řvousenka ja nevim, co s tim. Co chce on neresim, ale nechapu, pokud takto fungoval roky, ze se nikdo neozval a neprasknul to minimalne novinarum, nerozviril nejakou aferu. Takovy clovek rozhodoval o dulezitych vecech? 

To mi pripomina (vzdalene a v nadsazce), kdyz u nas v nemocnici operoval opily doktor a vsichni to vedeli. No a pak prisel jeden, co nevedel, ze je to v pohode a rozviril ti.

To nema byt vubec obhajoba Zemana, jen nechapu tu toleranci pri spolupraci s opilym. Nutit k leceni je jina vec.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:17

dynda asi fakt bylo lepsi mit ho pod vlivem 

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:22

Candance tak to,že Zeman má problém s alkoholem vím i já a to jsem přivandrovalec a letos je to poprvé, co ten volební proces nějak víc sleduji.

Jednou z příčin je určitě značná tolerance k alkoholu mezi lidma. Taky se mi už u klienta stalo, že mi byla nabídnuta v brzkém odpoledni stamprlka a když jsem odmítla, dal si alespoň sám. Sekretářka ani nemrkla, takže to jisto jistě nebyla situace, že málem nepřežil autonehodu a potřebuje se uklidnit. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:32

continuity jenze ja jsem na tuto toleranci hrozne vysazena.

Edit: tolerovala bych alkohol v soukromi ale ne v praci

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:46

Candance Média o Zemanově vztahu k alkoholu měla po léta dostatek informací - viz třeba onu aféru "virózy" u korunovačních klenotů. Takže kdo chtěl, obrázek (prezident je kulantně řečeno na alkoholu závislý) si udělal. Jak se tu zmiňuje, ve společnosti panuje až trestuhodná tolerance k občasnému "dáme si frťana" na pracovišti. A co si budeme povídat, jisté sociální vrstvy i tuto část Zemanovy osobnosti vyhodnotily ve smyslu "je náš", "na nic si nehraje".

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 26. října 2021 15:44

Hanka H presne

Candance ja myslim ze to je/bylo dostatecne znamo, ze je Zeman ozrala, o jeho extempore novinari normalne informovali. jeho volicum to zjevne nevadi, nebo se jim to primo libi

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. října 2021 17:18

viktorka_od splavu ja jsem asi fakt cesky volic. Ja si pamatuju vicemene jen klenoty a jak jednou nekde chtel panaka becherovky ci co.

Ja si to fakt vubec nepamatuju.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 26. října 2021 17:38

Candance Pokud by sis chtěla připomenout, jaký je pan prezident frajer. To je něco tak strašného !

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 26. října 2021 18:22

Candance hm ja se nijak extra o politiku nezajimam, nesleduju televizi.. a vim to. ale je fakt ze uz su stara a znam ho proste od zacatku

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 26. října 2021 18:39

Hanka H 

Tohle jsi sem snad ani neměla dávat...moje milosrdná paměť už to vytěsnila

Je to strašný, je to strašný, je to strašný....

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. října 2021 18:54

Hanka H Škoda, že to někdo nepustil před volbami na prezidenta - třeba by ta jeho nechutná sebestředost ty nerozhodné odradila

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 26. října 2021 20:06

jerry Se omlouvám, ale některé momenty by neměly upadnout v zapomnění!

Korsičanka Obávám se, že u některých spoluobčanů naopak tímto zaboduje! Spíš než sebestřednost bych to nazvala arogancí moci, je to hnus, fialovej hnus!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. října 2021 20:13

Hanka H  ... je to hnus, fialovej hnus!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. října 2021 20:55

Candance my se Zemanovu chlastání posmívali už na nižším gymplu. Pamatuju se, že jedna učitelka ho měla ráda, tak jsme jí donesli láhev od Becherovky. Teď mi došlo, že se nikdo nezajímal o to, kde třináctileté děti vzali láhev od Becherovky

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 26. října 2021 23:29

Evaeva To mi připomnělo, jak si nás učitelky na zš posílaly pro víno. Normálně při vyučování byla důvěryhodná žákyně vyslána s penězi do blízké samoobsluhy pro flašku vína. Dnes naprosto nemyslitelný. A ta mlha a smrad ve sborovně nebo kabinetech, ani tam ti učitelé pro kouř nebyli vidět. Dokonce si naše třídní na druhým stupni zš posílala svou oblíbenkyni místo vyučování venčit svýho psa. Jsem moc ráda, že toto už je minulost.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. října 2021 23:38

crazydaisy že někdo kouřil v kabinetu si taky matně pamatuju, ale řekla bych, že už se to nesmělo jen tolerovalo (já chodila do školy na přelomu tisíciletí). Taky jsem ráda, že tvoje historky už jsou dneska nemyslitelné

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 26. října 2021 23:40

crazydaisy U nás na základce kluci při pracovní výchově myli učiteli auto - vyfásli kyblík s bublinkami, houby, hadry a normálně před školou.