Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 20:17
Reakce na barbucha:

Strašnej posera ten Zeman. Inu, špatný svědomí je sviňa.

​S tím ale nemá Zeman nic společného - to jsou standardní postupy ochranky při přesunu nezajištěným terénem.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 20:19
Reakce na Sweet Potato:

Aby byl prezident z dohledu kamer a fotoaparátů, byly v místech, kde by na něj bylo vidět, postaveny popelnice."

​Jestli ono nakonec nedošlo k nějaké mýlce - Zeman určitě požadoval popelníčky

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 20:49
Reakce na jerry:

​S tím ale nemá Zeman nic společného 

​Hele, některý prezidenti choděj mezi lidi potřást si s nima rukou... a nedělaj se kolem nich takový manévry jako by je chtěl někdo ukrást (co by kdo s tím tvorem dělal?!). Natož aby se opevňovali na státních hradech a dovnitř nepustili ani myš.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 21:29

barbucha 

To jo, akorát v prostoru jsou "nenápadní" pánové v sakách, s boulí v podpaží a se sluchátkem v uchu (a u některých určitých prezidentů i ostřelovači na střechách za komínem).

Máme smolíka, toho našeho neukradnou a neukradnou

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 21:43

jerry 

A to je právě to: jsou v prostoru, ale nenápadně. Tady to blahorodí se nejen k lidu nepřiblíží víc jak na deset metrů, ale ti pistolníci mu dělaj živou hradbu a když ani to nestačí, rovnou rozprostíraj plachty (nebo popelnice) páč by ho moh někdo uřknout pohledem a vůbec, prostej lid si na slunéčko jasné prostě pohlédnout nezaslouží! I v nejlepších chvílích promlouvá k poddaným z nějakýho piedestalu... hnus fialovej, už aby byl vod něj pokoj.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 23:10

To mě jednou zabije, tahleta pakáž...

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/hrad-milost-zeman-nemocnice-podpis-podnikatel-podrouzek_2111042046_ban?fbclid=IwAR3hb3hKzvt29Df-yFdjfkQ-DOVmLYfOr4_KVSVBX7Z7jsQG3Ug2VdZ3oNg

Oni nepíšou na dokumenty datum nebo je maj připravený bianco, a to datum dopisujou dle aktuální potřeby (kdyby se v tom někdo vrtal)?!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 08:13

Tohle tě je naprosto a absolutně nehorázně chucpe.

Tady už mě jima touha ji profackovat. Ale ono by to stejně nepomohlo.

Ale fakt neskutečný chucpe.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 08:23

Dadoo to je neskutečná kráva!

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 08:28

Dadoo chtěla jsem si přečíst komentáře a už to tam nikde nevidím. Asi jí to už někdo vysvětlil. :) 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 08:38

Sweet Potato no aspon že tak.,. i když mi zrovna tohle přijde vzhledem k jejímu intelektu a projevu  naprosto vypovídající.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 08:38

Sweet Potato vidíš to? A já bych tomu ale úplně klidně věřila.

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 08:49

bram Není divu. Volbami kampaň ANO neskončila, naopak ještě přitvrdila, od vyhlášení výsledků se na nás ze všech stran hrne, co všechno už teď dělá budoucí vláda (ač nikdo neví, kdy bude a jaká bude) špatně.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 10:08

bram taky jsem tomu věřila. Asi už mě fakt nemůže překvapit vůbec nic.

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 10:42

Jelikoz se od prepocitani hlasu ANO tvari jako ze je uz v opozici, tak se nedivim, ze na tohle muze hodne lidi skocit. Vlastne si myslim, ze zrovna v tomhle pripade ten parody account muze hnuti ANO u jeho priznivcu prihrat polivcicku...

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 22:27

Tady je řečeno asi to hlavní:

"Jaká konkrétně je vaše úloha v konziliu jako břišního a plicního chirurga a uznávaného transplantologa? 
No, je velmi malá, určitě menší než psychiatra, internisty, hepatologa. Ale my se setkáváme s cirhózou jen opravdu v těch terminálních fázích."

Psychiatra neuvádí Pafko na 1. místě asi náhodou.......pokud Zeman nemůže kouřit a nemá přísun chlastu, tak to bude minimálně absťák.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 22:33

razorblade 

Tahle srovnávací analýza se V. Blažkovi fakt povedla

Co říkali Mynář a spol., je teď jinak. Hrad změnil „pravdu“ o prezidentovi.

To použití informačního zákona je bezva finta - to se mu osvědčilo už u Jermanové.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 11:11
Reakce na jerry:

Tady je řečeno asi to hlavní:

"Jaká konkrétně je vaše úloha v konziliu jako břišního a plicního chirurga a uznávaného transplantologa? 
No, je velmi malá, určitě menší než psychiatra, internisty, hepatologa. Ale my se setkáváme s cirhózou jen opravdu v těch terminálních fázích."

​No, teď se právě s tou cirhózou setkal... tak jestli tomu správně rozumím...

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 11:40

jerry jj, on s tim umi pracovat, protoze vi, jak spravne polozit dotaz. To chce fistrona :)