Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 13:30
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 14:55

Mutziputzi jj, tohle se mi taky líbí.

barbucha hele, já tomu nevěřím. To je jen kouřová clona za Bureše. Aby to vypadalo, že i Ano už pochopil ostudnost toho dementniho ozralce. Teď budou diskutovat.. Pár let. Však ale Vondráček a ne Bures, ten si to s dedkem nerozhazi. Čeká ten generální pardon, přece. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 15:06

Dadoo 

Tak jasně že Bureš nechce tu trosku popudit.

Největší legrace ale je, že je dědek nevypočitatelnej a nelze se na něj spolíhat, vděčnost nezná a jak může ukázat moc, tak nelení... čili bude Bureše dost napínat bych řekla a kdoví jak to ve finále dopadne. Bejt Burešem bych neměla klidný spaní, ne ne...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 15:10

barbucha to určitě ne. Dědek mu zadarmo nic nedá, pěkně si to u něj vyzere. A bude muset skákat, jak dědek píská.

Kdyby ho tak klepla ještě před udělením.. Nezlobila bych se, sorry. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 15:14

Dadoo 

Já bych se nezlobila, ani kdyby klepla voba najednou.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 07:03

Že to tady čtu...hele přát si aby někoho klepla je taky v pohodě?

Offline Beranka
Avatar
380 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 08:38

Mutziputzi

Taky si myslím, že nesouhlasit a kritizovat se dá daleko kultivovaněji. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 11:21

Zastaveno, tak poďme!

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 11:47

Ještě ne, neznám odůvodnění. Může to být chyba v procesu... nebo co já vím co . A hlavně, jak už jsem psala, teď už bude jakýkoli výrok blbě.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 11:54

lysianthus Ještě ne? Vždyť to vyznívá dost jasně ... S tím už asi nikdo nehne. 

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 11:57

whiskas To patří k výzvě Mutzi, že se nedá dohadovat, protože furt nevím, proč to zastavili . Jinak, jo, beru na vědomí, že je zastaveno.

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 11:59

Krehutka Dík, už to čtu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 11:59

lysianthus Myslim, že zastaveno je prostě zastaveno, o čem se dohadovat...můžeme leda začít přát smrt!

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:09

Mutziputzi 

Hele, v tom závěru se ale píše že to může zrušit (nebo překvapivě potvrdit) ten nejvyšší zástupce eště, kterýmu to předávaj... Mám jenom já pocit, že si to přehazujou jak horkej brambor a všichni serou strachy?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:14

barbucha Mně to zdůvodnění přijde dost jasný, jak řikam od začátku, konflikt s morálkou jasnej, se zákonem nikoli.

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:14

Nerozumíš mi, dokud jsem nepřečetla, čím to odůvodnili, tak jsem si na to neuměla udělat názor. Já třeba osobně tam ten účel získání dotace stále vidím. Státní zástupci nakonec posoudili, že to není trestný čin, není to na obžalobu - ok. On toho má Andrej na triku mnohem víc.

Jen prosím, já jsem nikdy nikomu nic zlého nepřála, tohle mě uráží, byť doufám, že to bylo myšleno jinak a do pléna.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:20

lysianthus Tak ten účel tam snad vidí všichni ne? To neni nic co tam hledali a nakonec nenašli.

A neurážej se, přečti si debatu hore.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:39

Mutziputzi 

To vyjádření je ale kapku alibistický, dyk nevylučuje že ho bude stíhat EU kvůli OLAFu (to jest kvůli tomu samýmu problému)... a předem vyviňuje všechny Čechy, který s tím měli co do činění. Jako vy si ho suďte a klidně i odsuďte, my za nic nemůžem... Připadá mi to trochu zvláštní, zvlášť tohle:

 I pokud by v důsledku až následné desetileté rozhodovací praxe Soudního dvora bylo dovozeno, že Farma Čapí hnízdo nesplňovala definici pojmu „malý a střední podnik“ v době podání žádosti o poskytnutí dotace v roce 2008, nepovažuji za možné klást komukoliv za vinu možné nesprávné posouzení takové právní otázky v době podání žádosti o poskytnutí dotace před 11 lety.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:43

Jo ale zas na druhou stranu se rychle vyřešilo o čem jsme tady rozumovaly včera... (ne, nekleplo ani jednoho )

Páč Bureš teď ví že nebude muset čekat na nějakou pofiderní milost, pročež už dědka nepotřebuje. Čímž je řečenej dědek tak akosi ze hry...