Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 01. zaří 2019 22:46

Videl jste nekdo dnesni pietni akt z Varsavy a jak se Miloskovi nepodarilo bimbnout na zvon? To zas byla ostuda. Vsichni statnici sli a zazvonili, Zemak sel... no, sel... posledni. Televize velice taktne dala dlouhy zaber na jine statniky. Pak se Milos podeprenej dvema gorilama postavil ke zvonu a nebyl schopen na nej zazvonit. Kdyz se mu to na druhej pokus podarilo, tvaril se jak ctyrlety dite u stromecku. Statnici na zaberu stezi drzeli dekorum...

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 08:35

razorblade našla jsem si to na youtube a to už je fakt hrozný...... proč to ten pán nevzdá? proč neuzná, že na to už nemá? je to zabejčený malý děcko, který se vztekne, že něco chce, tak to má

a ten dlouhej záběr na ŽIVÉ kolegy státníky? mi je hanba 

link pro ostatní: zeman a zvon

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 08:45

Sweet Potato hmmm, soudruha Šarocha s rodinou asi čekají min. dva roky prázdnin a zámeček k tomu

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 08:47

martek01 tak to bylo děsný

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 08:52

Sweet Potato stes Tak to že by ho nikdy neodsoudili, páč jednal za hranou morálky leč ne zákona, je myslim jasný všem. Myslim, že ze strany státního zástupce je to dost střízlivý a rozumný závěr.

Proč jako soudruh Šarioch a 2 roky prázdnin, to mi uniká...

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 08:53

stes Doufám, že v tom zámečku bude hodně zrcadel.

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 09:38

Posilující šlofík... podle pohledů ostatních patrně dost hlasitý. Ale tak je to náročná funkce, no.

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 09:40
Reakce na Sweet Potato:

stes Doufám, že v tom zámečku bude hodně zrcadel.

​Hele cajk. Budou mít zlatý rámy.

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 09:41

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 09:57

Z FB Ivy HM, muj oblíbenec...jinak hele on si fakt někdo myslel že Andrej skončí před soudem nebo snad že buude dokonce odsouzenej???

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 10:09

Mutziputzi Odsouzenej ne. Ale po čtyřech letech natahování najednou obrat? Kdyby soud proběhl a osvobodil ho, neřeknu.

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 10:36

barbucha dokud dedka vozej golfovym vozitkem po zemi zivitelce nebo ho tahaj jako medveda po namestich s fanousky, je to jeste sranda. ale pokazdy, kdyz ho vyvezou za hranice a on tam jen dokazuje svoji nemohocnost, tak se hrozne stydim, protoze on proste reprezentuje nasi zemi a spousta lidi si o ni muze na zaklade toho udelat zkratkovitej obrazek...

Offline Liesel
Avatar
1434 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 10:45

razorblade Tak spousta lidí i za hranicemi ho nebere vážně, mají ho za figurku.

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 10:55

razorblade 

Vostuda děsná. Hlavně proto, že je nad slunce jasnější a každýmu pozorovateli na první pohled zřejmý, že chátrá nejen tělesně, ale i duševně - jde to ruku v ruce jedno s druhým.

Nejen že ho musej tahat (a zakazovat televizi to točit!!), ale je vidět že už ani netuší, kam ho tahaj. Velkej přínos k týhle tristní situaci musíme ovšem přičíst nejen tý trosce, ale taky Mynářovi s Nejedlým (a spol.), páč ti si ho pěstujou pečlivě...

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 10:59

barbucha no ja jsem si rikala, kdo polsky televizi cim pohrozil, aby ho nezabirala... pekne to meli ukazat, jak to je, kdyz je nas cisarpan nahy.

Liesel shodou okolnosti mi pred peti minutama volal otec, kterej je zrovna ve Slovinsku, a rozciloval se, jak mu jeho znami ukazovali zabery Zemaka na clunu, Zemaka jak si rozmazava soply z kapesniku po xichte atd... se tim prej naramne bavej. a to mi hrozne vadi, jsme tim pro smich vlastne i my. a i debilnim slovincum, ktery ja osobne povazuju za totalne dementni narod

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 20:51

Dobrej popis.

Miroslava Němcová
1 hod ·

???? Malý krok pro Jaroslava Šarocha, nebezpečný krok pro demokratickou společnost.

Rozhodnutí státního zástupce Jaroslava Šarocha o zastavení trestního stíhání předsedy vlády v kauze Čapí hnízdo je překvapivé, změna jeho názoru vzbuzuje vážné obavy. Podle doložených faktů a citací z otevřených zdrojů lze konstatovat:

1) Policie ČR žádala dvakrát sněmovnu o vydání Andreje Babiše k trestnímu stíhání. Pokaždé byl sněmovnou vydán. Od počátku případ dozoroval státní zástupce Jaroslav Šaroch. Ve věci vlastnictví Čapího hnízda premiér opakovaně veřejně lhal.

2) Vyšetřování trvalo více než tři roky. Uskutečnily se prověrky postupu státního zástupce i Policie Čr, které neshledaly v samotném vyšetřování pochybení. Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová v dohledové prověrce konstatovala, že vše brzdí zejména obstrukce ze strany obžalovaných, kteří neposkytovali policii požadované materiály.

3) Některé otevřené zdroje uvedly, že nebyla vyslechnuta premiérova manželka. Důvodem omluv měly být její zdravotní potíže. Mezitím Monika Babišová doprovázela premiéra na zahraničních cestách a rozesílala po sítích rozverné fotografie ze svých soukromých akcí a cest.

4) Nepodařilo se vyslechnout Andreje Babiše mladšího. Premiérův syn byl těsně před doručením obvinění odvezen na Ruskem okupovaný Krym. Posléze se přemístil do Švýcarska , kam za ním vloni v listopadu otec zajel na partii šachů. Normálně se tomu říká ovlivňování svědků. Od té doby otec vážně nemocného syna nenavštívil. Stíhání premiérova syna poté policie vyloučila k vlastnímu řízení.

5) Státní zástupce Jaroslav Šaroch měl na posouzení důkazů shromážděných policií proti předsedovi vlády a dalším obžalovaným dlouhou dobu. V případě nedostatku důkazů mohl vyšetřování dávno zastavit. Místo toho ještě vloni odmítl žádost premiérových obhájců o zastavení trestního stíhání a opakovaně žádal o prodloužení termínu vyšetřování.

6) Změna právního názoru státního zástupce Šarocha přichází tři měsíce po výměně na postu ministra spravedlnosti.

7) Další vývoj má v rukou vedení Městského státního zastupitelství v Praze a také Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman.

Andrej Babiš má tak obří převahu moci ekonomické, mediální a politické, že tato nerovnováha vyvrací základy ještě dobře neukotveného právního demokratického státu.

Miroslava Němcová

Offline Kokoska
Avatar
28172 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 22:12
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 22:18

barbucha Nemcova to moc hezky shrnula. Ale bohuzel to asi nicemu nepomuze. Je to fakt mizerie.

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 05:01

barbucha skvělé, ale je to marný, je to marný, je to marný. Toho estebaka nezastaví nic