Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:21

barbucha naopak, zmobilizovat rozumný voliče, lupnout slušnej program a jedem

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:25

Mutziputzi 

Já se obávám že slušný voliči došli, resp. že se jich poslední dobou už účastní většina... a že to nestačí páč těch blbejch je prostě víc.

Se podivej včera u Koněva co se sešlo za skvadru. S rudejma praporama.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:27

barbucha hele asi takhle

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:35

Mutziputzi 

Hele jak se to vezme. To narušení (vo který se zcela bezpochyby snažej) už probíhá právě těma obštrukcema a tanečkama. Odůvodnění na tom už nic nezmění... to by musel nastat nějakej zázrak - protože zastavit to stíhání moh Šaroch už dávno, místo co by na tom čtyři roky pracoval. Ale čtyři roky shledával trestní stíhání naprosto odůvodněný, neměl pochybnosti!

Že by nějakej zásadní důkaz (ve prospěch) objevil až teď, v poslední minutě? Tak to jo, já tomu věřim!

Online Kokoska
Avatar
28177 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:40

barbucha můžu ti říct, že mě daleko víc štve kauza Rath. Jak psala Mutzi, u Babiše to trestný nebude, spíš je to o morálce. A pochybuju, že nemá tak schopné právníky, aby to neuhráli. Ale když někoho čapnou se sedmi mio v krabici, je to osoba veřejně činná a ještě po těch letech nesedí, z toho je mi fakt smutno.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:40

barbucha Hele ale shodneme se, že stále nevíme jestli to zastavil? Případně Erazím jak se k tomu postaví? Nebo mi něco uniklo?

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:47

Mutziputzi 

To je právě jediná naděje, ke který se eště upínám, než upadnu v bezedný zoufalství

Kokoska 

No tyhlety obštrukce jsou děsný. Ale Rath si pobyl aspoň ve vazbě a teď co vyfás snad už konečnej trest, tak si zas půjde sednout... pokud to neuhraje "na Janouška" Jako já mu ten kriminál přeju, ale je to ve srovnání s Babišem malá ryba. No kdo víc ovlivňuje život (a "milieu") ve společnosti?! Blbej poslanec nebo premiér (notabene vlastnící sdělovací prostředky)?!

Offline Liesel
Avatar
1434 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 11:55

Kokoska Jasně, že nebyl premiér. Ale než šel do premiérovaní, měl si rozmyslet, co na něj můžou vytáhnout. A že toho jisně není málo, jen má prostředky, jak tomu zabránit. On si je jist svou nedosažitelností a všichni okolo se ho bojí a někdo víc a někdo míň.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 12:01

Liesel Nevim no, kdyby se ho někdo bál, dá od toho ruce pryč už policie, zatím mám pocit, že spíš nikdo nemá odvahu na plnou hubu to shodit ze stolu jako nesouditelný.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 12:58

Mutziputzi 

Spíš nikdo nemá odvahu se představit národu jako jeden konkrétní posera (dyk zatim je to výsledek nemastnej neslanej)

Nesouditelný to neni - nebo se snad úplně všichni zúčastněný najednou pomátli?! 

- Sněmovna ho vydala.

- Policie to vyšetřila a předala státnímu zástupci.

- Státní zástupce to vyhodnotil jako důvod pro zahájení trestního stíhání. A eště nedávno to stíhání výslovně odmítnul (na žádosti advokátů) zastavit! 

To jest nikdo ani nezaváhal, roky, pomalu celou pětiletku na tom makaj... takovejch lidí a ani jeden nemá pochybnosti... až tu najednou...

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 13:19

V případě AB bude už teď každý výsledek blbě. Přesně z tohohle důvodu nemá ve vysoké funkci člověk s jakýmkoli, byť podezřením, co dělat a má tak, jak je ve slušné společnosti zvykem, odstoupit.

Offline andulka01
Avatar
10602 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 13:48

lysianthus "Nikdy něodstúpim, nikdy, to si všici zapametajte" nebo jak to bylo? Je mi z nich zle...

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 13:51

andulka01 Strašná arogance moci...

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 14:47

Mutziputzi bojim se, ze smysluplny volebni program uz nepomuze, protoze spousta lidi je babisem totalne zblbla. tady pomuze az ekonomicka krize, ktera to jejich rozhazovani odkreje v plny nahote. jen teda doufam, ze krize prijde uz za vlady ano a neodsere ji nejaka jina vlada, ktera tuhle hruzu zdedi...

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 15:09

V každým případě si Šaroch vysloužil pozornost, o kterou asi nestál.

https://neovlivni.cz/preopatrny-kdo-je-muz-ktery-odmitl-poslat-premiera-pred-soud/

razorblade 

Taky doufám, že to odnese ještě tahle vláda. Možná to pak poberou i jejich voliči (kterejch se to nejvíc dotkne).

Ale von ten Babiš stejně neskončí dobře, i kdyby se tady všem vysmál. Teď, co si ho koupili Číňani... obávám se, že na ně to jeho všetkoslovenský mečení nebude zabírat, až půjde do tuhýho.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. zaří 2019 09:36

Ten Zeman s Kosovem mě zase nadzved, to snad neni možný toto...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. zaří 2019 16:00

Mutziputzi to jako že už i vám, liberalum, dochází trpelivost..?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 09:44

Dadoo Já mu právo na debilní názor, resp. jeho debilní nevhodnou prezentaci neupíram, ale k tomu obsahu, když se přidá i forma, ten dementní výraz, tak fakt jenom doufám, že to všichni chápou že už je to jenom dementní stařík a ne politik reprezentující hlas Česka.

A to to říkám, jako někdo kdo s ním v názoru na Kosovo docela i souhlasí...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 12:24

Mutziputzi Problém bude v tom, že on to Česko ale skutečně reprezentuje. Ne jenom vizuelně, ale, bohužel, i svým vystupování.

Jako jo, majjí z něj ve světě srandu a berou ho s rezervou. Jenže oficiálně ho musí brát vážně. Však nejvyšší reprezentat, že..

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. zaří 2019 12:28

Dadoo Tak zahraniční politiku řídí vláda, jsem vděčná za Petříčka...vůbec se mi líbí jak si Zeman "vyvzdoroval" Petříčka a Zaorálka, oba dva jsou pro mě nadějí že Socani nepůjdou úplně zu grunt