Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 07:55

Kokoska to je depresivni stranka, co? :/ a to jsme si vsihni mysleli, jak se dedek nedozije druhejch voleb, podle toho, jak vypada

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 08:15
Reakce na Kokoska:

Ach jo...

http://www.zemancountdown.cz/

​Di pryč!

Offline Liesel
Avatar
1434 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 08:18

barbucha Víc takových, jako je ona, ale tenhle případ mě přijde ztracený..., kocourkov hadr....

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 08:23

Liesel 

Já jsem si nedělala velký naděje - čekala jsem že to spíš překlasifikuje na neúmyslnej trestnej čin pročež by to bylo už promlčený - že jako se řekne že takhle ne, ale následky nebudou... vlk se nažere a kozy zůstanou celý.

Ovšem to jsem byla sakra naivní jak vidim! Ani to promlčení nebude páč je čistej jak slovo boží! Šartoch se holt posral v síni, no.

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 08:30

razorblade kdyby jenom Slovinci. Segra byla na jazykovem kurzu s lidmi z ruznych evropskych i mimoevr.zemich a pry bylo kolikrat prvni, co z nich vypadlo, kdyz rekla, ze je z CR, ze mame prezidenta co pije a vsude spi. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 08:47

barbucha Hele měl teda Šaroch právo se rozhodovat vůbec? Zdá se že neměl na výběr vůbec...už mi to teda leze dost krkem, i s Němcovou, až už mám ja jazyku argument voličů ANO, kde byla celý ty roky co byla ODS ve vládě, tam tak kritická nebyla pokud si pamatuju.

Offline Liesel
Avatar
1434 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 08:56

barbucha Tak jinak to skončit ani nemohlo...

Od začátku je všem jasný, že celá kauza je podvod. Od nápadu až po realizaci - vytvoření malé firmy, schválení dodace a opětovný přesun. Takových podvodů je spousty. Babiš to ale přehnal, je to premiér a podle toho by se měl chovat. Jenže on je nenažraný a sebestředný obchodník, jde mu jen o prachy, a když se okolo něho začaly vířit vody, dostal strach a bojuje svými prostředky - nátlak, prachy...

Celé mi to připomíná špatný film, jen ty titulky a následná úleva nepřichází, škoda...

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 08:59

Mutziputzi 

Já nevim jak je to s tím rozhodovacím právem anžto mu to můžou eště zatrhnout (nebo potvrdit atd.) jeho nadřízený... jako Bradáčová.

Argument voličů ANO je roztomilej, něco ve smyslu a vy zase bijete černochy že se k tomu vůbec snižuješ brouku

Jako že "voni" kradli tak teď už může každej? Už je to takový tolerovaný místní špecifikum? Mimochodem vono těch pár soudů už proběhlo a ne každej odtančil na svobodu. Od Svobody se Snopkovou, přes Dalíka až po Ratha...

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 09:06

Liesel oprav mě, jestli se pletu, ale v době dotace na hnízdo Babiš premiérem nebyl.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 09:11

barbucha Tak když už tak Erazím, to upínání se na mesiáše Bradáčovou je taky legrační...ne že "voni kradli...." ale prostěš ta snaha na něčem už toho Andreje uvařit je tak urputná, až je kontraproduktivní.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 09:24

Mutziputzi 

Co je na tom urputnýho? Policie to normálně prošetřovala (chceš říct že jen tak z plezíru?) a shledala že to, co zjistili, splňuje podmínky k trestnímu stíhání blablabla  - tudíž to předali k trestnímu stíhání. Hotovo dvacet, normální postup.

(a sorry jako za záměnu vedoucího státního zástupce, chápu, že je to pro naši debatu podstatný, ba nejpodstatnější, že jo )

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 09:28

Lamicka hlavně, že ta narkolepsie byla vycitana protikandidatovi

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 09:32

barbucha Přišlo by mi daleko racionálnější a smysluplnější se fokusovat na pořádnou prezentaci volebních programů a lapání voličů do voleb za účelem eliminace dalšího volebního debaklu, ke kterýmu "tradiční politické strany" (ehm.....jo?) touhle ztrátou času na okopávání Babiše směřujou, bohužel..opět. ODS si tim IMO dost ubližuje, nová generce řekněme, jako Feri, Pekarová, i Piráti už na tohle pranýřování věčný a únavný kašlou a ví proč, Němcová a spol. zamrzli a stojí opodál, nesmyslně

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 09:41

Mutziputzi 

Takže stíhat zločince je ztráta času? Měli by se všichni nechat bejt, protože je to zbytečný? No jak myslíš.

Mimochodem k výše jmenovanejm odsouzenejm je tady pár dalších, přičíst si můžeš i třeba bejvalýho primátora Svobodu (má zatím imunitu a soud bude mít až mu skončí), dál třeba Karla Březinu... 

Takže ne, nemáš pravdu, ani další voliči ANO, s tím pitomým argumentem "kde byla Němcová když se kradlo dřív". Co byste ještě nechtěli? Aby šel bručet jeden každej politik, samozřejmě kromě Babiše? Stíhalo se jich dost (na naše poměry resp. velikost/počet obyvatel ).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 09:52

barbucha Já neřikam že stíhat zločince, ale nechápu tu hysterii, Šaroch se ještě pořádně nevyjádřil, resp. nikdo to nečet a i tady už se mu přisoudilo soudružství a novej zámeček. Proč se zatím nedá předpokládát, že at rozhodl jak rozhodl, měl proto opodstatnění, který teprv bude zveřejněný. Mně by přišlo vhodnější se soustředit na politiku.

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:01

Mutziputzi když ono je jednodušší vyhlašovat "Babiš krade a Šaroch ho kreje" než sepsat smysluplný a reálný volební program, za kterým by lidi šli.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:09

Kokoska Zřejmě ano, v tom že nabídka ostatních stran se dá shrnout fakt jen na Antibabiš má Andrej bohužel pravdu, mě osobně to už nebaví řešit ani poslouchat, snad jen bych jim poradila, že jako opozičního politika ho možná před soud dostanou spíš, když teda panuje přesvědčení, že má tak dlouhý prsty, že se státní zástupci xxx v síni.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:10

Mutziputzi 

Jakápak hysterie, dyk jde sakra vo premiéra, premiéra! To neni pepíček z vrátnice kterej si ulil roli hajlzpapíru...

Zásadní otázka je, jestli Němcová v tom popisu lže nebo se mýlí A že není pravda, že by se tady doteď nic nedělo a jde se po krku jen jednomu chudákovi co to myslí tak dobře...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:16

barbucha Já jsem skutečně přsvědčená, že kdyby si za Čapí hnízdo měl jít sednout, muselo by pár desítek dalších jít s ním, jak už jsem psala, bylo to IMO za hranou morálky, leč na hraně zákona. Jako diplomatičtější a chytřejší by mi připadal tlak na jeho odstoupení z morálních, ne z trestních důvodů, ta poptávka po jeho souzení ohýbá justici zrovna tak jako maj jeho odpůrci přesvědčení, že ji AB, Zeman a spol. lámou na opačnou stranu. Jistě, apel na jeho svědomí nezpůsobí nic, ovšem tohle volání po procesu má efekt úplně stejnej.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 10:20

Mutziputzi 

Hm, takže marnost nad marnost, všechno je marnost.

Proč se tím vůbec zatěžovat...