Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 19. července 2018 13:45

Uff...koukla jsem se na to ještě jednou a on to JE Kajínek. Mně to totiž na první pohled přišlo tak absurdní, že by si ho tam dali, že jsem myslela, že je mu jen podobnej

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. července 2018 08:55

stes 

Kajínek, kterej zastřelil vymahače dluhů, aby dostal milost od prezidenta a stal se tváří vymahačů dluhů.

To nevymyslíš.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:01

Eliška Hašková vlezodprdelka Coolidge.

Nebudete mi věřit, ale slovy "člověk, který šel do vlády, ne proto, aby si vylepšil finanční stav, ale protože chtěl využít nemalé schopnosti a znalosti jazyků a vystupování, které získal během podnikatelské kariéry, pro dobro národa" mluví, fakt je to tak, o Babišovi.

A za všechno může ODS.

Zmínka o kurzech etikety nesmí samozřejmě chybět. K ní bych nedala ani svýho psa!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:07

barbucha pro dobro národa

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:10

viktorka_od splavu barbucha můžu napsat, že se mi jeví jako úplně blbá???

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:11

stes no já chtěla zmínit stařeckou demenci

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:12

A máme tu - po Kajínkovi - dalšího váženého podnikatele v oblasti finančnictví, pro změnu jako kandidáta na pražského primátora. Tentokrát je to rovnou lichvář...

https://echo24.cz/a/SycEg/babisuv-lichvar-novy-prazsky-lidr-ano-stuchlik-chtel-vydelavat-na-chudych

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:13
Reakce na stes:

viktorka_od splavu barbucha můžu napsat, že se mi jeví jako úplně blbá???

​Já bych tvou myšlénku s dovolením ještě rozvedla: blbá kráva.

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:15

barbucha Skvělá reputace. Pokud neopsal diplomku (dělal-li nějakou) mám našlápnuta na finance.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:17

barbucha V Praze nemá šanci, BTW myslela jsem že je to Fincentum

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:26

Mutziputzi 

No, aby se nám ještě po Krndě nestejskalo. Tenhle prezent taky není z Prahy, ani v Praze nebydlí.

Ale zas ti půjčí výhodně prachy, kdybys potřebovala!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:29

barbucha Nedělala bych z něj Pol Pota, jsou horší

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:53

Mutziputzi 

No jo no, vlastně von je to šikovnej podnikatel, že jo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. července 2018 09:55

barbucha Myslim, že zcela určitě je

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. července 2018 21:49
Reakce na barbucha:

​Já bych tvou myšlénku s dovolením ještě rozvedla: blbá kráva.

I tohle by se dalo ještě rozvést... ale škoda slov, spokojím se s touhle variantou. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. července 2018 22:10

domenica 

"nepřijatelná krutá urážka" tvl! 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 21. července 2018 09:24

barbucha 

Tak jasně, drobný kriminální podnikatelský prohřešek.... To je fakt síla. Ale ono opavdu pořád ještě dost lidí věří, že Babiš už má dost prachů tak krást přeci nebude.....

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 25. července 2018 11:43

Další, co měl problémy s diplomkou. https://zpravy.idnes.cz/lubomir-metnar-ministr-obrany-diplomova-prace-zdroje-rezignace-pww-/domaci.aspx?c=A180724_193836_domaci_hm1

Už to fakt nechápu. To jsou všichni ti odborníci, fakt tak hloupí nebo se změnila pravidla posuzování diplomek a já se mám začít bát, aby (až budu dělat kariéru) na mě někdo tu mojí nevytáhnul?

Fascinující je to vyjádření vedoucí práce, tak snad to hergot četla a kontrolovala, ne? Když by měla pochybnosti, tak mělo obhájení takové práce zatrhnout.

A poslední věc, která mě zaráží, v kolika letech ty školy studovali? To jsou takoví ti lidé, co si museli museli doplnit vš vzdělání?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. července 2018 11:56

brrr Dřív nebyly antiplagiátorský programy (naštěstí), v podstatě nebyla šance, pokud nebyl člověk úplnej blbec, aby na to kdokoli přišel (naštěstí). 

Jinak nevím co je špatně na studiu klidně v padesáti? To samo o sobě diletanta z nikoho nedělý myslím.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 25. července 2018 11:57

brrr 

Ano, jsou to dost často lidé, co si doplňovali vzdělání (často kvůli nějaké úřednické funkci). Ne, pravidla se opravdu nezměnila, ale bohužel dost lidí má tendenci si ulehčovat práci a dost z nich byli právě tací, kteří si museli školu dodělat v pozdějším věku (samozřejmě ne všichni, ale nahrává to tomu). je to stejné jako s Plzeňskými právy. Dříve nebyla taková šance objevit opis třeba z práce z jiné školy, dneska už je to díky antiplagiátorským programům hračka.

Za mě je to všechno důsledek toho bazírování na titulech, prostě byli nuceni studovat i lidé, kteří na to třeba neměli a i když měli praxi, museli to prostě njak zfouknout...... Bylo by fajn si z toho vzít poučení o tom, jak reformovat vzdělávání obecně.....