Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2018 16:23

viktorka_od splavu VV meli pres 10%, tak to asi museli volit prazaci jednomyslne, verbez jedna!

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 02. března 2018 16:30

Ja jen doufam, ze dokazu odhadnout ten moment, kdy uz to bude fakt v prdeli a bude potreba jit o dum dal... takovej ten moment, kterej nepoznali zidi v 30. letech nebo cechoslovaci v roce 1948...

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. března 2018 17:02
Reakce na Jiná Realita:

mám takový pocit, že jsme úplně v prdeli, omlouvám se všem útlocitným osobám.

jediné, co by možná pomohlo, je pád letadla, ve kterém by seděl babiš, zeman, půlka ano a celá komunistická strana.

​Souhlasim.

Tohle je normalne 1948 verze 2.0! Bures prebira (za neutuchajici podpory ovara, necht chcipne) uplne vsecko, podniky, bezpecnostni slozky, ministerstva, sdelovaci prostredky... uz to ma prakticky komplet.

Ja to nechapu, chova se jako by vyhral 100%, a pritom mel jen 30%!! kde jsou kurnik ostatni strany?! Strnuly jak kralik pred kobrou?!

Este nam chybej Lidovy milice a potom sup sem s Narodni frontou (ustanovenou, jak vime, kvuli eliminaci nejsilnejsi - agrarni - strany). Za chvili nam ostatni strany stejne nebudou vubec nic platny, pac budou zruseny. CT bude zrusena rovnez, resp. reditelem bude Ovcacek... 

To je v prdeli.

razorblade 

Na tvym miste necekam, az zavrou hranice (nepochybuju, ze se nejakej padnej duvod najde, treba ohrozeni imigrantama)!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 02. března 2018 17:50

Jedna šílená zpráva za druhou. Den po dni. Občas i dvě denně. Hezké shrnutí Martina Jaroše. Souhlasím, jen... na rozdíl od Martina, já k těm voličům partají jako jsou ANO, SPD a KSČ tak smířlivá nejsem.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 02. března 2018 18:15

Já mám obavy, že jsme na hraně Mariánského příkopu a budeme padat dál. Části občanů je to jedno, k volbám nechodí, nezajímá je to. Další část ze současného stavu tyje a tím pádem souhlasí, další velká skupina je zahořklá a dá hlas třeba ďáblu, jen aby to natřela pravicovým stranám, no a zbytek jen zděšeně zírá, kam se to sune.

Jo a bod dvě pobavil.

Edit: doplnění

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 02. března 2018 20:11

Jiná Realita 

jediné, co by možná pomohlo, je pád letadla, ve kterém by seděl babiš, zeman, půlka ano a celá komunistická strana.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. března 2018 20:20

to se tak spatne cte... a co cte, vlasnte zije. To je fakt v prdeli. 

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 02. března 2018 21:05

Na mě to dneska nějak padlo. Ten Ondráček je poslední kapka. Už ten kýbl prostě přetéká. A taky jsem dnes jela kolem slovenský ambasády a tam ty svíčky a kytky... Hrozný :-(.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 03. března 2018 15:19

Ze by uz?!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. března 2018 17:47
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. března 2018 21:04

Tak kdo budeme zitra na Narodni a v cem?? Ja budu 100%!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. března 2018 22:48

Mutziputzi 

Na Vaclavaku, ne?!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. března 2018 05:22

barbucha ted je v tom fb odkazu dolni vaclavak, vcera tam byla narodni. Idelni by bylo lidi od vaclavaku az po narodni. Ja dnes zrusim vecer kadernika. Co si oblecu, to jeste nevim. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. března 2018 06:28

barbucha No koukam, puvodne to bylo naNarodni a  chtelo se ucastnit necelych 2 tis. lidi!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 05. března 2018 09:37

Mutziputzi  

Ucast bude asi vetsi  cemuz svedci i vcerejsi Buresova reakce, kterej nelenil a na FB se dlouze a siroce vyjadril jak je zasadne proti Ondrackovi  Hotovej disident a komunistobijec, ten nas premier!  Zjevne se lek, aby se nesvez s Ondrackem...

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 05. března 2018 11:05

To je teda vopruz, v Brně to mělo být původně taky v sedm, ale přehodili to na šestou a já minimálně do 17:45 trčím v zaměstnání protože porada, tady už si člověk nemůže ani jít zademonstrovat...  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 05. března 2018 11:24

Karoleena  navrhla bych na porade spolecnou ucast tzv vyjezdni zasedani;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. března 2018 11:53

Bohužel má asi pravdu což?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 05. března 2018 13:28

Jo, stockholmský syndrom. Pěkně děkuji.

Ondráček se stal spíš symbolem situace, že ani téměř po 30 letech nejsme schopni se s komunistickou minulostí vypořádat. Že tady máme stranu, jejíž nejvyšší představitelé veřejně hlásají, že totalita nebyla vůbec totalitou, že únor bylo naprosto demokratické prevzetí moci a v podstatě lituji '89, protože to přerušilo pozitivni vývoj této zeme. Že tato strana, ač s klesajícími preferencemi a stále méně početným elektoratem má dnes (diky babisovi) neúmerne velký podíl na politicke moci.

Takže je fajn, že Ondráčka odvolají, ale Babiše to v mých očích neočišťuje a ráda ho nemam a mit nebudu.