Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Korsičanka
Avatar
12848 příspěvků moje polička 26. února 2018 14:46

KapkaMM Chápu, souhlasím, ale už VÍM Na druhou stranu, kdyby došlo k tak masovým demonstracím jako v listopadu 89...Byla jsem tam

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 28. února 2018 08:42

Přiznávám, že z toho všeho - Vítězný únor, Babiš, Zeman atd. - mi není dobře na duši a fakt moc nevím, co s tím dělat. A zdá se bude hůř http://forum24.cz/nalehava-otazka-teto-doby-jake-mame-jeste-moznosti-ubranit-demokracii-a-pravni-stat/

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 28. února 2018 08:50

lysianthus nebat se a vydrzet...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. února 2018 14:25

Krehutka Jenom nevim jestli si Dana Richtera nepletou s Milanem Richtrem, když ho prezentujou jako bývalýho spolustraníka

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 28. února 2018 14:26

Krehutka já myslela že fackování už je zastaralý

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. února 2018 14:51

Mutziputzi Dan Richter, bývalý člen OSB ktorého členkou je Michaela Mazancová. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. února 2018 14:54

paktofonika Už jsem si přesedla a porozumněla psanému textu, máš pravdu

Offline domenica blogger
Avatar
7981 příspěvků moje polička 28. února 2018 16:58

Klaus mladší nikdy, nikdy nezklame

https://www.respekt.cz/politika/nez-brusel-radsi-se-vzdam-majetku-sveril-se-vaclav-klaus

Bolševický slovník na adresu oponentů, lži a pololži mají u Klause zřejmé pozadí. Otevřeně se deklaruje jako odpůrce členství v EU. K otázce ohledně hrozby z Ruska, na niž upozorňují výroční zprávy BIS, prohlásil: “Pro mě je momentálně daleko větší hrozbou nedemokratická Evropská unie než tři tisíce kilometrů vzdálené Rusko.”

 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 28. února 2018 17:08

domenica právě jsem to četla a chystala se to sem dám... jako ten člověk je neuvěřitelný 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. února 2018 19:35

Krehutka já myslela že fackování už je zastaralý

​první, co mě napadlo - co by se asi stalo, kdyby muž politik dal facku ženě, protože byla vulgární, a pak spokojeně do médií prohlašoval, že je na to hrdý (když pořád všude pindají o rovnoprávnosti, genderu, feminismu atd.)

tu neskutečnou celosvětovou aféru si vůbec neumím představit. to by bylo hashtagů.

edit: pro jistotu dodám, že vulgární burany jakéhokoli pohlaví, včetně třetího, samozřejmě neschvaluji. jen mě to tak napadlo, ta obrácená situace.

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 28. února 2018 19:42

viktorka_od splavu Prosim tě, to bude vždycky divácky přitažlivé.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 28. února 2018 19:47

Sweet Potato chochocho

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 28. února 2018 23:37

Jiná Realita ted jsem koukla do diskuze na idnesu a zajimave je, ze toto vetsinou napadlo zeny, chlapi i ptali, jestli tam nebyl jiny chlap, co by se kolegyn zastal. (a tak by to melo byt podle mne spravne).

ja bych rekla, ze at se snazime jak chceme, tak chlapi jsou to generove zrovnopravneni porad schopni rozdychat a spis bych videla, ze to nezalezi od toho, co se omila v mediich, ale od toho, jake zeny kolem sebe maji. 

muj muz teda obcas pusobi jak kdyby prosel vycvikem na zklidnovani hranicnich situaci, ma takovej tu snahu magora moc nevytacet a spis se ho snazi spacifikovat, na to ze je jinak celkem nervak, je to zajimavej pohahovej rys.

obcas nekdo do nas najede ve vodackych kempech a to takoveho spratka hodne rychle uzemni i kamaradi, kdyz jsem nahodou sama s detma. loni se dokonce temer kvuli me poprali kvuli nadavce, zdaleka ne takove, jak zaznala na tom zastupitelstvu, kterou ja jsem na tu vzalenost uz poradne neslysela, takze jsem byla porad celkem v pohode. vubec mi neslo do hlavy, co je tak vyvedlo z miry, vyjasnilo se to az dodatecne

Offline andulka01
Avatar
10747 příspěvků moje polička 01. března 2018 13:06

Kurvy jedny komunistický hnusný... Krádež? zase znova normálka. Smlouvy? Není potřeba dodržovat 

https://zpravy.idnes.cz/snemovna-zdaneni-cirkevnich-nahrad-duu-/domaci.aspx?c=A180228_094409_domaci_kop

Offline barbucha blogger
Avatar
30672 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:11
Reakce na Jiná Realita:

​první, co mě napadlo - co by se asi stalo, kdyby muž politik dal facku ženě, protože byla vulgární, a pak spokojeně do médií prohlašoval, že je na to hrdý (když pořád všude pindají o rovnoprávnosti, genderu, feminismu atd.)

​Tak prave ze mame rovnopravnost, smi se sama sebe nebo i kolegyne zastat i tetina, ne? Ja nevim, me nekdo nazvat kurvou, tak teda nebudu cekat, jestli se mne nekdo rytirsky ujme (nebo taky ne).

Offline barbucha blogger
Avatar
30672 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:15
Reakce na Korsičanka:

KapkaMM Chápu, souhlasím, ale už VÍM Na druhou stranu, kdyby došlo k tak masovým demonstracím jako v listopadu 89...Byla jsem tam

​Ja se obavam, ze uz nam nic jinyho nezbyde.

Zdravej rozum je v prdeli, nejakou slusnost taky cekat nemuzeme - je to jenom horsi a horsi... jenom kdyz vidim co si dovoluje ta svoloc Ovcacek se Soukupem, ty nuly! Na veseni po lucernach nemame, strilet taky nebudeme... tak holt jedine zas ten Vaclavak, no.

Offline Korsičanka
Avatar
12848 příspěvků moje polička 01. března 2018 22:05

barbucha Souhlasím a myslím, že jen tak to můžem zvrátit.  slniecko už to vidí na Slovensku stejně!

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 01. března 2018 22:28

Já si teda bohužel myslím, že dnešním politikům je nějakej Václavák ukradenej. Nebo si dovedete představit, že ta garnitura odstoupí kvůli nějakýmu cinkání klíčema? Leda Ovčáček pronese něco o kavárně a šmytec.