Ukrajina

11. srpna 2014 19:56
Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 18:51
Reakce na dusty:

Finové by ho taky nemuseli pustit.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 18:59

Ale řeknu vám, ti Poláci jsou odvážní, takhle si nadrobit... 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 19:01
Reakce na 74SLena:

No podařit se mu to,  tak je to začátek konce lidstva

Offline foxy
Avatar
88 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 19:48

Vyvoj na Ukrajine a postup Ruska sleduji ted denne a podrobne a ano, ja se bojim. Co ale hlavne, citim k Rusku totalni odpor, ale totalni. Kdyz posloucham, co Putin dela a jak obrovskou podporu ma, tak se mi z tech muziku zveda zaludek. 

Stejne pocity mam i z IS, to je taky desive. Prakticky mi dochazeji slova. V TV par dni zpet ukazovali jejich radeni a strileni na zemi lezicich zajatcu (bylo rozkostickovano, ale bylo jasne, o co jde) a hlavou mi prolitla scena z Schindlerova seznamu. Strasne, jaka zverstva se deji. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 09:04

Já ty mužiky, nemůžu si pomoct, nesnáším odjakživa. Stačilo mi vyprávění prarodičů o chování těch "osvoboditelů" po válce... pak zažít srpen '68... a pak potkávat ty spřátelený vojáky (měli jsme chalupu kousek od jejich kasáren) - věčně vožralej dobytek...

Poznala jsem, osobně, i pár relativně rozumnejch, který sice komunismus nijak neobdivovali, ale zároveň (jako třeba i Solženicyn) byli přesvědčený, že Rusko je nejlepší, největší a prakticky spasitel světa (se samozřejmým nárokem řečenej svět zabrat a vládnout). Je to v nich jako v koze, v jednom každým! 

Čili se ani nedivím, když se objeví nějakej dostatečně silnej (a zejména velkohubej) Vůdce, že ho podporujou...

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 22:01
Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 22:12
Reakce na unseen:

Obojí je správně. Soudruh Huml, bývalý frekventant Policejní akademie a emeritní příslušník SNB, proslul svými sofistikovanými názory nejen na tenistku Kvitovou, ale zejména na osobu blízkou (k jejímuž zrušení přispěl nemalým dílem), a prostě už jinej nebude. Vypatlaný hovado.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 10:11

Analýza současného myšlení většiny ruských občanů od ruské psycholožky:

https://docs.google.com/document/d/1KdEvGkzSttB9BL-JkW_AN5wXrizLwU57Ba1X5k9RlAo/preview?pli=1&sle=true

(repost z Okouna)

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 14:42
Reakce na unseen:

Smutný čtení. Ale autorka vidí Rusy jako oběti masivní propagandy... možná má pravdu (částečně zcela určitě), ale v tom případě na tom teda fakt nejsou s intelektem nejlíp. Dneska, v době internetu a neomezenýho množství informací...

Oni tomu podle mě věřit prostě chtěj. Autorka si stěžuje, že nechávájí ležet jiný problémy (pro občana životně důležitý) - ale to je přesně to, o co jde všem, vládě i lidem. Radši zapomenout, v jaký mizérii žijou, a aspoň virtuálně a na chvíli si užít "velmocenský" postavení. Asi je to lepší než vodka.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 14:59
Reakce na barbucha:

No vždyť o tom je celá jejich identita. Ta velikost je to nejcenější co maj. Vlastně kromě těch horních deseti tisíc (který právě tohohle žijou) nekdy neměli nic jinýho.

To je stejný jako divit se, proč Čech jen remcá a závidí...

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 15:18
Reakce na barbucha:

V Rusku to nebude s neomezeným přístupem k informacím a internetu tak horké... Blbý je, že to postihne intelektu navzdory i ty vzdělané. 

Radši zapomenout, v jaký mizérii žijou, a aspoň virtuálně a na chvíli si užít "velmocenský" postavení. Asi je to lepší než vodka.

Jj, bude to nějaký komplex velké matičky Rusi.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 06. zaří 2014 11:41
Reakce na unseen:

aspoň nemá toľko právomocí, ako náš premiér  

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 06. zaří 2014 20:18
Reakce na slniecko:

V případě Zemana podle mě úplně stačí pravomoc vyjadřovat se veřejně.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 07. zaří 2014 10:25

To hovado si nevidí do huby. Jaký důkazy o agresi potřeboval?! Teď konečně votočil, protože by se mu už samozřejmě všichni vysmáli.

Božemuj, to jsme to chytli. Ani na kladení věnců se to nehodí, leda snad potmě...

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 21. listopadu 2014 09:00

Pokud by někoho zajímalo, jak je to s fotografií sestřelu malajzijského letadla MH17 ukrajinskou stíhačkou, tak podrobná analýza tady.

http://cover72.net/blag/viewpost.php?blag=211

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 21. listopadu 2014 11:48
Reakce na unseen:

Zbytecna namaha. Staci si jen polozit jedinou otazku: Kdy Rusaci vubec mluvili pravdu?

Ergo kladivko staci si jedno kazdy jejich vyjadreni - at uz se tyka cehokoliv! - votocit vo 180 stupnu.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 21. listopadu 2014 13:07

Kdysi byla v jednom filmu o politické korupční aféře věta:

Záleží na tom jak se ta historka podá...

Jednalo se o určitou záležitost a film byl rozdělen do tří částí a pokaždé se do novin a televize vypustilo jiné znění, jiné důkazy atd. Škoda, že si nepamatuju co to bylo. Dávali to kdysi dávno na ČT2 ve filmovém klubu, bylo to asi americký

A tak to prostě je. Nevěřím ani Rusům, ani Amíkům. Jen mě serou ty nevinný životy a ta lež nejenom co se týká Ukrajiny mi zvedá tlak...

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 21. listopadu 2014 16:16
Reakce na 74SLena:

Tohle nedělal ani Rus, ani Amík, tu práci si dal jeden český nadšenec .  Ale tu práci si mělo spíš dát NATO, EU nebo třeba nizozemská vyšetřovací komise.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 21. listopadu 2014 17:14
Reakce na unseen:

Tohle nedělal ani Rus, ani Amík, tu práci si dal jeden český nadšenec .  Ale tu práci si mělo spíš dát NATO, EU nebo třeba nizozemská vyšetřovací komise.

Jo jo, četla jsem, teď se v tom šťouraj moji chlapi (milovníci vojenských letadel). Ale lžou nám obě strany.