Ukrajina

11. srpna 2014 19:56
Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 16:14

Luna Jo to poštovný je teda pálka. Já měla ten plech zabalenej v nějakým kartonu od vánočních ozdob? Asi někdo rozřezal krabici od zboží a celé obalil potravinovou strečkou, takže i kdyby pršelo, tak vlhko se k tomu nedostane. 

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 16:20

Kan No ja jsem necekala, ze toho bude vic nez nejakych 10 kusu.  No tak musim prikoupit vic obaloveho materialu. Ale naivne jsem myslela, ze ty bublinky nepropusti vlhkost, tak misto kartonovych jsem vzala tyhle.

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 16:54

Luna děkuju za obrázek

a jinak i u mě se pošta vyznamenala, obálka rozervaná, otevřená a složená napůl  To jsou fakt služby, toto..už ho žehlim v bichli (haha, ty učebnice se přece jen hoděj!)  

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 17:02

Ounz Otevrena??? Nocni mury se mi asi plni. Uz jsem se bala, ze se mi v zivote neco povede...

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 17:08

Luna taky povedlo, obrázek je moc hezkej..pošta je děsná, tam nepracuješ ne

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 17:22

Ounz No mam z toho hodne moc blbej pocit

Tak ted jeste prebaluju rychle posledni obrazky do kartonu, pro jistotu s velkým nápisem NEPŘEHÝBAT! Snad to pomuze.

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 17:25

Luna no jo, tak i kdyby, holt se stane a snad už je vybráno :) a kartony snad už neohnou. Já jsem jednou posílala kamarádce keramiku a další křehky věci a aza to, aby s tím nepráskli o zem, jsem musela připlatit  jako že musíš připlácet za slušný zacházení, lol

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 17:37

Ounz No ja su tak blba, ze me to hned nenapadlo.

No nic, udelam nejake mensi kompenzacni tisky nejakych priserek nebo listicek po novem roce pro vas poskozene. Nebudu za ne chtit nic, jen abyste si je vyzvedli osobne nekde v Praze. 
No ale uf, zivit bych se tim fakt nemohla. A pomahat taky ne, protoze bych prosustrovala deckam pomucky za postu. 

Offline Sylfana
Avatar
34 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 17:43

martek01 Zrovna sem jdu s tím samým. Obálka roztržená, zlomená a narvaná do schránky, kam se normálně A4 vejde. 

Obrázek je moc hezký, už ho lisuju mezi knihami. Při zkušenostech s poštou z poslední doby jsem ráda, že dorazil.

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 17:55

Luna hele klidně živit mohla, bys to rychle vychytala a bylo by  

já už úspěšně lisuju, poškozená se necítím, spíš člověk zvedne obočí nad tou poštou, no..

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. prosince 2022 17:55

Luna já hlásím, že mě tisky dorazily v pořádku. Děkuju, jsou moc hezké.

Právě jsem se chtěla zeptat, jestli sis započetla dost za balné, musíš s tím mít hroznou práci.

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 18:03

Evaeva Asi nezapocitala, pac jsem nechtela, abyste moc platily.

Ale prave jsem to poresila s kamaradkou, co takhle posila casto a pry jsem se s ni mela poradit, ze jedine pizza krabice! no, tak holky, priste budete mit krasne tisky v pizza krabicich.

Chtela bych teda hlavne udelat vystavu, kde si kazdej rovnou koupi original a odnese. Si verim, co?

Offline Vilemina
Avatar
2265 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 18:21

Luna 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 18:32

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-sbu-lapila-tri-agentky-ktere-na-ukrajine-oznacovaly-cile-pro-ruske-rakety-40417206#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest204_kontrolni_AA_SID_varDD&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Nechápu, proč by ty dobré ženy měly hnít ve vězení. To chce jim dát nějakou životní náplň - vynášení mrtvol z trosek o které se přičinily, přípravu do rakví a ruční pohřbívání incl. 

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 18:48

Vilemina Dekuju

Jinak jsme dnes rozebirali otazku, co bychom si prali, kdybychom meli od kouzelne ryby jedno prani do noveho roku a skoro vsechny deti rekly, ze si preji konec valky. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 19:45
Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 13. prosince 2022 07:17

Luna mne obalku nastesti podal postak primo do ruky, zrovna jsem venku odmetala snih :) Ovalena byla jen trosicku, obrazky zmackane nejsou.

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 13. prosince 2022 07:29

Luna to moje rozhorčení bylo taky na poštu. jsem to i říkala večer paní na přepážce, tak mám číslo na hlavní doručovatelku. ale nebudu tam volat, zase nechci dělat nikomu zle.

obrázek je "funkční", důležité je, že peníze za něj půjdou na dobrou věc

add "moji" ukrajinci. ve čtvrtek jdu s jednou na pracák, potřebujeme zjistit, jak ověřit její vzdělání. nabídla se jí práce ve zdravotnictví, ale ministerstvo musí nějak uznat její diplom. netušíte některá, jak se to dělá?

a druhá bude nejspíš dělat na místní ZŠ jako asistentka pedagoga, ta vzdělání má a není potřeba uznání ministerstvem.

mám takovou radost, že i skoro rok po začátku války lidi pořád chtějí pomáhat

(se mi navalilo, jako sem napsala skoro rok. vždyt to bylo včera, co sem stála 24.2. před televizí a brečela)

add. nevěřící lidi, já mám obšas chuť "diskutovat" na FB. na stránce města diskuze, že máme krásný stromeček na náměstí, ale nechápou, proč to město kazí UA vlajkou. mno, sem se do toho pustila. jako co z těch lidí lezlo za hovna, to je hrůza. jako kde to berou? 

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 13. prosince 2022 07:52

Kokoska UF, no poučená už jsem.

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 13. prosince 2022 08:23

Ukázalo se, že (naštěstí) ne v naší firmě, ale v některé jiné ze skupiny, se provozují různé proputinovske oslavy. Teď Compliance vymýšlí, co s tím. Tak až to vymyslí, podelím se s vámi.