Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 22:38

alibi 

S Mitsouko jsme na tom stejně

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 01. prosince 2022 21:33

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers (Mäurer & Wirtz) - svěží ovocná limonáda ozdobená květinami se sladkým nektarem. Příjemná letní osvěžovací polívačka.

Offline Fleur blogger
Avatar
6095 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 07:42

jerry Byla jsem v Německu a vyzkoušela jich plný regál, všechny ty odnože jsou velmi povedené a na léto skvělé. 

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 14:26

Fleur 

Pro mě je 4711, vč. všech odnoží, srdcovka - až na drobné výjimky se mi líbí všechny. A mrzí mě, že jsou to limitky - některé bych chtěla mít na poličce napořád.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 17:43

Zielinski & Rozen

Old Fashion

Pomerne drsne vyznievajúca vôňa staromódneho klasického pracieho mydla, k tomu bzlinné tóny. Naspodu céder.

Tobacco, Pepper, Cedar

Á, tabak...no neviem, niečo také sladkastotabakové tam je, céder určite. Aj tie korenisté tóny sa neskôr ukážu. ako nie je to zlé, lem...strašne simplexné.

Bergamot, Green Tea, Santal, Musk

Veľmi ostrý, drsný náraz bergamotu, aj dosť dlho drží, potom taká jemnejšia všehochuť. No kľudne to môžeme popísať ako zelený čaj so santalo a pižmom ako je v popise, ale ktovie, čo v tom je. Céder skoro určite.

Lemon Lime, Mint, Aloysia

Trocha niečoho jemne kvetinovo zelenéh. Ukončené, prekvapivo, cédrom.

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 03. prosince 2022 21:11

MCM Ultra (MCM / Mode Creation Munich) - syntetická sladce dřevitá, s mléčnou karamelou a sladkým pepřem.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 04. prosince 2022 19:07

April

I Wanna Have a Blooming Romance

Veľmi neurčitá trochu slušnejšia drogérovka so všeobecnými zelenými tónmi. Osobne bz som to asi najbližšie prirovnala k vôňam na tému zeleného čaju. Ale toto je veľmi slabý odvar. Navrch umelo pôsobiaci. Na konci nejaký pižmový fixátor.

I Wanna Have a Fresh Kiss

Celkom príjemne necitrusová akvatická svieženka, ale umelá až beda. Bolehlavový potenciál.

I Wanna Have a Fruity Crush

Tak táto je náhodou milá. Pre dieťa, alebo pre pubišku. Milé, príjemné, nelepkavá a len jemne sladké tropické ovocie. Ako veľmi nič viac, ale vyvoláva dobrú náladu.

I Wanna Have a Sensual Sexcapade

Neviem, taká všeobecná kvetinovka ružovým smerom...ako áno, asi to chce a má byť ruža...nie je to zlé, len je to nudné. ale za tú cenu...

I Wanna Have a Yummy Date

Cukrová vata. Možno cukrová vata s malinovou arómou. Not mz cup of tea, ale ak niekto má takéto rád, tak je to asi únosné.

Offline euridike blogger
Avatar
3497 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 10:53

SWEET Lolita Lempicka

Nomen omen. 

Sladká...

Jako japonské Mitsuya Asahi Cider Drops, bonbóny s příchutí klasické ovocné sody Mitsuya. Jako zářivě naleštěné, naprosto dokonalé ovoce s glazurou lesku na rty s příchutí Dr. Pepper, hybrid lesních malin a cukrových třešní, v němž se místo pecky ukrývá lehce explozivní srdce z presovaného kakaa, květinového pylu, pačuliového prachu a vatově měkkého pižma. 

Jak by řekla Miru, chce to kontrast. 

Wednesday Addams by ji mohla nosit. 

To by bylo dokonalé.

Ale ... 

Asi by řekla, že je na sladké alergická... A víme, co by se jí tím pádem po aplikaci mohlo stát... 

...

Morticia: Wednesday je alergická na barvy...

Enid: Co se Ti stane?!

Wednesday: Celá se osypu a maso se mi začne oddělovat od kostí. 

...

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 13:40

euridikeA co já? Mohla bych ji nosit já?Miluju k smrti třešně. Fakt. Ale vůni teda neznám.

Offline euridike blogger
Avatar
3497 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 16:12

Luna 

No Tobě by mohla vadit ta nepřirozená sladkost a syntetický nádech colově třešňového lesku na rty.

/Taky mám ráda třešňové vůně, ale tuhle, myslím, nepotřebuje ani jedna z nás. /

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 16:23

euridike Tak nic. Ja tak stresne chci nejakou poradou tresen a nikde nic

Kupodivu me zatim dost bavi preformulovana Lolita, ale zas mi vadi, ze uz to vlastne vubec puvodni (fialova) Lolita neni. Se mnou zivot tezkyyyy

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 20:19
Reakce na Luna:

Mohla bych ji nosit já? Ale vůni teda neznám.

​Nemohla. A poznat ji snad ani nechtěj - ulepená, přeslazená, syntetická. Tu bys ani potkat nechtěla

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 20:22

Vanillary (Parfém) (Lush) - nepříliš sladká prachová vanilka, lehká jak peříčko. Po rozvonění začal vanilku utlačovat připálený piškot s nepříjemným zeleným tónem a teplou smetanou ve starém plastovém hrnku. Všechno se mezi sebou neuspořádaně tluče.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 21:31

jerry Ale koukam, mas dnes LPRN. Tu bych mit mohla, ze?

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 21:36

Luna 

Mohla. Dokonce si myslím, že jsem ti na tuhle třešeň dávala před časem tip. A dá se pořídit za solidní peníz.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 21:39

jerry A to je nejaka limitka? Mne se teda libi i ta klasicka. Mam proste na tresnovou vuni hezke vzpominky , priznani: Voni mi i ten levny tresnovy caj

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 21:55

Luna 

Normálně je v prodeji https://parfemy.heureka.cz/guerlain-la-petite-robe-noire-ma-robe-velours-parfemovana-voda-damska-50-ml/#prehled/

(a na Vinted se na ni dá narazit za ještě lepší cenu)

Offline euridike blogger
Avatar
3497 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 22:16
Reakce na jerry:

​.... ulepená, přeslazená, syntetická. Tu bys ani potkat nechtěla

​No v tomhle chladném počasí takhle strašná teda nebyla... /Ale v teplém počasí bych byla opatrná./

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 22:32

euridike 

V teplém počasí tu musí být zbraň hromadného ničení

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 11. prosince 2022 19:37

Kokain (Rammstein) - podle názvu jsem řekala leccos, podle složení jsem čekala leccos na druhou. Na začátku se sice mihla trocha zakouřené kůže, ale pak pudrové květinové pižmo. Rozvoněla se do naškrobeného prostěradla, ze kterého odpadává špatně vymáchaný škrob. Anebo že by to byl ten kokain? A pokud ne, tak je název klamavou reklamní praktikou.