Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 18:14

Dalia Dali, to je ta ruzova? Ja jsem mivala fialkovou odnoz a a ta byla uzasna a ted si nevzpomenu.. Addict Sensuelle nebo tak neco?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 18:19

Luna Barva byla růžová. Vedle stál ještě Addict Edt a ten byl takový do žluta. 

Verzi Sensuelle jsem, myslím, kdysi zkoušela, ale už si ji nepamatuji. Každopádně ta Fraiche se mi líbí dost a vážně o ní uvažuji. Na jaro a léto by byla moc příjemná. A navíc mám štěstí, že na mně opravdu dobře drží.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. ledna 2018 19:16

poté, co mě zaujala novinka Bottega Veneta Eau de Velours jsem musela napravit to, že neznám klasickou Bottegu Venetu edp a jsem z ní nadšená. sedím si na rukách, abych ji neobjednala. květinovka tak akorát pro mě. sladký pepř s bergamotem je svěží, květiny neobtěžují, cítím kromě jasmínu i trochu růžových poupátek. stopa mechu nebo snad kůže a trochu sladkosti. papírek voní ještě po třech dnech. musím zkusit na kůži.... jo a možná je to mámení, ale trochu mi připomněla 1001 (Nobile 1942)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. ledna 2018 20:32

alibi Mívala jsem ji i opakovaně a mně se zrovna líbila víc, než ta nová...de Velours

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. ledna 2018 21:34

alibi Klasická Bottega je moc povedená vůně. Chápu, že si Tě získala. Tu novinku jsem ještě nezkusila.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. ledna 2018 21:59

Korsičanka  Dalia mě se právě moc líbí i ta nová. Ale klasická ještě o chlup víc

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 21:35

tak jsem se nechala navnadit a honem spěchala také vyzkoušet Bottega Veneta Eau de Velours. Mám dvě zprávy, dobrou a špatnou. Dobrá je, že má úžasnou výdrž. Ta špatná, že to není můj šálek čaje....

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 22:01

SunEclipse Tak můj šálek čaje by to naopak byl ale výdrž prachmizerná

Offline Tethys
Avatar
75 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 07:43

tina 

aj ja som prekvapená slabou výdržou, tak u BV Eau Legere ako aj u Velours. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 12:18

My Name (Trussardi)

Krémové mýdlo s větvičkou šeříku …

Něžný minimalismus brnkající na strunu tichého rozpuku jara. Z mízou naplněných dřevnatých kmínků se rodí pastelově fialkové kvítky šeříku a jejich vůně se jen líně prodírá mlžným oparem časného rána … probuzené slunce vybarvuje kontury světa ve všudypřítomné bílé, tuhle špetka lososové, tamhle jemné pohlazení růžové, bílá proměňující se ve vanilkovou … a já se probouzím s hlavou položenou na měkkém polštáři, abych mohla být svědkem zázraku všedních dnů.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 08:37

tina Já zatím opakovaně zkouším jenom ze vzorků, ale BV Eau de Velours má na mně výdrž velmi dobrou. Už kraluje mému seznamu parfémových přání.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 10:48

Mademoiselle Ricci (Nina Ricci)

Nenápadná krása šípkových růží …

Po křehkých lístcích nenápadného květu stékají kapičky vody jako malinké slzy. V každé z nich se ukrývá olejovitě nasládlá růžová vůně. Je sametově hebká, stejně jako okvětní plátky, které zdobí. Nektarová něha však v sebe vsakuje potemnělý tón dřeva, jen trošku, jen aby té nevinnosti nebylo příliš. A o příjemně lechtivé poškádlení se postará několik zrnek pepře.

Krémově pikantní růžové vábení.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:33

Dalia Ano, Mademoiselle Ricci je skutečně krásná růže. Jak teď nevím, co bych (v niche), tak přemýšlím, že si asi objednám něco z mainstreamu a ve hře je kromě třicítky Bottega Veneta Eau de Velours i tato.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:59

wendulka Začínám mít značku Nina Ricci opravdu ráda. Přemýšlím, že bych si po letech opětovně pořídila ještě Premier Jour. Mám pro květinovky slabost už dlouho. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:07

Dalia Já pro ně zase až takovou slabost nemám. Premier Jour mi nesedla. Ale holt na růže trpím. I když třeba Love in Paris jsem svého času mívala. Luna jako zimní vůně se mi též líbí. Úplně nejvíc mi od nich ovšem seděly holubičky před reformulací.

Každopádně souhlasím, že je to značka, u které se i dnes dají pořád najít dobré vůně.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:26

wendulka Včera jsem si četla Tvou recenzi na Lunu a zaujala mě. Vůni neznám, budu muset napravit. 

Každopádně Mademoiselle Ricci Ti ráda doporučuji, pokud se k jejímu pořízení rozhodneš. Mám ji na poličce už poměrně dlouho a neomrzela se mi. 

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 15:25

Fleur no, mě to taky strašně mrzí. Vůně je to krásná. A navíc klasická Bottega na mně drží jak přibitá.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 23:34

Dalia Mademoiselle Ricci je fakt pěkná a kdysi jsem o ní taky uvažovala. Jo, Nina je těžká nostalgie, já jsem milovala takovou tu žlutou vůni s modrou korunkou, já si teď fakt nevzpomenu na název! 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 00:23

Luna Delice d`Epices?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 07:30

Luna Tak tu neznám. Já vlastně neznám dost vůní od Niny. 

slniecko Vidím, že jsi navoněná Epicem. Roky jsem ho na sobě nemohla mít a včera jsem znovu  zkoušela vzoreček, abych zjistila, že se mi moc líbí. Tak trochu uvažuji o odstřiku.