(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. června 2017 10:41
Reakce na euridike:

Já taky prolézám recenze, kde se dá(jak na vůni, tak na krém, když něco konkrétního chci...)

Ale prostě potřebuji co nejvíce reakcí, a pak si vyberu, sama...

Děkuji moc.

Jo, mám v košíku Nuxe nakonec(jen jsi mě utvrdila, uklidnila...)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 10:46
Reakce na Miru:

... ja jsem projela hlavne zahranicni recenze /+ nejake blogy/, Nuxe v tomhle ohledu proste vitezi...  Ale Collistar ma zase skvely a setrny odlakovac na nehty, kdybys nejaky shanela... 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. června 2017 10:51
Reakce na euridike:

...odlakovač kupuji nejlevnější. 

Mmch, používám lak na nehty - průhledný Miss Sporty "Disco tech",

který nehty pěkně vybělí. A čím je větší zima venku, tím jsou nehty bělejší

(jejich přirozená barva zůstává, jen jsou jakoby krásně čisté).

Zasychá velmi rychle, takže mohu během hodiny, dvou, nanést tři vrstvy(to je nejlepší).

Na diskotéce, resp. v barech s jistým osvětlením ty nehty pak svítí neonově.

Ten samý efekt dělají i laky od jiných značek, např. L´Oreal, ale jsou o min 150,- kč dražší...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 18. června 2017 10:57

Čo sa týka očného krému, ja som už druhý krát prešla od Chanelu na Alverde, kvôli lepším výsledkom (a menšiemu dráždeniu). Ešte mám rada od Yves Rocher Anti Global.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. června 2017 11:00

No, já zkusila objednat od Dermacolu 3D Hyaluron Therapy Eye Lip Cream.

Tak uvidím...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 11:07
Reakce na Miru:

... hmmm, tak to zni fakt dobre... Ja pouzivam taky jen bezbarvy lak - tedy mam doma i takovy pudrove ruzovy a - pozor, to je velky "odvaz" - sedy, ale na kazdy z nich doslo zatim tak jednou... /navic ja sama u sebe nemam rada dlouhe nehty a mam pocit, ze barevne/vyrazne laky na kratkych nehtech proste moc dobre nevypadaji/

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. června 2017 11:15
Reakce na euridike:

Ba ne, výrazné laky na krátkých nehtech vypadají dobře ( jen člověk nesmí mít šilhavé oko a stařecký třes jako já ). 

Nemáte někdo tip na top coat, který nedělá bublinky?Dokončila jsem teď zdlouhavý natírací proces a koukám, že skoro na všech nehtech mám nějakou vadu.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 18. června 2017 11:40
Reakce na Miru:

To znie dobre, ja mám večne boj s jednou vráskou cez peru máločo na ňu zaberá, tak som zvedavá na dojmy.

Offline RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 18. června 2017 11:44
Reakce na Krehutka:

Dřív jsem používala perfektní Seche Vite, časem jsem objevila neméně skvělý Rimmel

Miru  ten Miss Sporty "Disco tech" taky mám: hodně muziky za málo peněz!

PS: vlákno o nehtech tady taky někde máme....

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. června 2017 11:57
Reakce na RoSa:

Ten Rimmel mam právě na sobě ( černá lahvička s fialovým víčkem). Ale uznávám, že to může být způsobeno i aplikací.

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 18. června 2017 12:47
Reakce na euridike:

Já bych se výrazných barev na krátkých nehtech nebála, hlavně tmavé laky, třeba černý, na nich vypadají lépe než na dlouhých. Různé rudé odstíny naopak více sluší delším nehtům, alespoň co mám vypozorováno na svých rukách :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. června 2017 12:52
Reakce na Krehutka:

Najlepší čo som zatiaľ mala je tento. Skúsila som aj Seche vite, aj Rimmel aj asi 5 ďalších. jeho nevýchoda je, že má veľký objem a časom začne hustnúť. Používať sa dá aj tak, ale už to nieje ono. Jeho výhoda je, že sú nechty pekne lesklé a veľmi rýchlo suché :)

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. června 2017 12:57
Reakce na paktofonika:

Super, ten vyzkouším. Díky.

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 18. června 2017 13:13
Reakce na Krehutka:

Sally Hansen taky můžu doporučit. Nebo tenhle od Trend It Up (prodávají v dm), osobně mi přijde o ždibec lepší než Sally. A na to houstnutí se mi osvědčilo nalít do laku trochu odlakovače a promíchat. Jasně, ředič laku by byl lepší, ale tohle mi na spotřebování posledního zbytku obsahu bohatě stačí, vlastnosti laku se tím neporuší.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 18. června 2017 13:45
Reakce na Miru:

Mne na lehke vyhlazeni docela funguje nejakej special eye balm od clarins v kombinaci se spankem:) ty linky kolem oci, s nimiz vecer prijdu domu, jsou rano pryc :) je to takovej v bily tubicce, z mobilu neumim hazet odkazy

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. června 2017 13:58
Reakce na ISON:

Díky za tip, mrknu se i po něm. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. června 2017 14:09
Reakce na razorblade:

Děkuji...

No, je fakt, že když je člověk vyspalý, tak je pleť hned jinačí, vč té kolem očí...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 14:49
Reakce na ISON:

Krehutka 

... nalomily jste me, budu to muset zkusit...  

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. června 2017 16:52
Reakce na euridike:

Ehm... no, je to taková homemade amatérská úprava a odstín je ve skutečnosti tmavší (přezrálé višně).

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 18. června 2017 16:55
Reakce na euridike:

Přidávám svůj hlas k názoru, že výrazné a tmavé laky jsou lepší na krátkých nehtech.

Ale když jsem po letech bezbarvého laku a francie přešla zas na červený, byl to docela šok. První dny jsem své ruce pořád pozorovala, jako kdyby ke mně nepatřily. Jakoby se mi na konci paží usadila nějaká zvířátka, nejspíš salamandři, a já pořád číhala, kdy něco provedou nebo utečou.