Kosmetické propadáky

15. října 2016 21:10
kerrankin
Avatar
17. října 2016 10:49
Reakce na Chemička:

Ta, co už má 14 dní po termínu a je zoufalá, nebo nějaká adekvátně blbá :-) Nevím, proč se to tak drží, protože ani ohlasy těch, co to vyzkoušely, nejsou zrovna pozitivní.

Jinak v té knize se dál píše: Vypije-li se dostatečné množství džusu a nepřekročí se dávka ricinového oleje, má koktejl spíše mírný projímací efekt. O "překročí-li se" už se nepíše...

Offline LennH
Avatar
158 příspěvků moje polička 17. října 2016 10:51
Reakce na Chemička:

Prosim vas, myslite, ze by treba dorostolo i drive vytrhane oboci? Protoze ja jsem jedna z tech, ktera na stredni skole oboci vyskubala do tenoucke carky a ono nikdy nedorostlo zpatky. Respektive jen castecne, takze bez tuzky na oboci uz nekolik let nevychazim z domu. Priznam se, ze uz jsem na to zkousela i lopuchovou vodu a nejak mi to nepomohlo. :D

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 17. října 2016 10:55
Reakce na Chemička:

vy jste asi nikdy nechodila na modrého konika, že? :-D mám pocit, že tam je to povinná výbava každé těhotné 

Offline Olinka
Avatar
141 příspěvků moje polička 17. října 2016 11:00

Ricinový olej vnitřně ne, ne a NE!!! To je fakt zabiják a nejen pro těhotné. Zevně rozhodně vyzkoušejte, mám ho taky na nočním stolku a tak jednou, hm, měsíčně přešudlím řasy a horní víčko, čili efekt překvapivě zatím nulový :-))

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 17. října 2016 11:17

Proboha, ony to pijou, i když to nemá kladné ohlasy??? 

Ricin je buněčný jed a už 100 mg stačí k tomu, aby člověk byl mrtvý (množství záleží podle způsobu aplikace). Jako ta představa těhotenského koktejlu mě vcelku dost vyděsila, protože už i podání jako projímadla může způsobit vnitřní krvácení GITu.

Na modrého koníka nechodím a zřejmě dělám dobře 

K těm vlasům, obočím a řasám. Samozřejmě pokud je ta vlasová cibulka mrtvá, nespasí ji nic, ale pokud je jen "deaktivovaná" a není schopna růstu nového kožního derivátu, byť vypadá, že ano, tak on ji stimule... Takže pokud bych chtěla zkusit zahustit trochu obočí, řasy, vlasy, já osobně bych to zkusila. Poměr cena:výkon mi z vlastní zkušenosti přijde obstojný, dokonce i viditelný výsledek, což u výživné řasenky za 2000 moc v tomto směru nevidím :)

Ještě k těm účinkům, četla jsem i studie, že příznivě působí ricinový olej i na samotnou pokožku a jizvy. 

Offline LennH
Avatar
158 příspěvků moje polička 17. října 2016 13:26
Reakce na Chemička:

Proboha, ony to pijou, i když to nemá kladné ohlasy??? 

Ricin je buněčný jed a už 100 mg stačí k tomu, aby člověk byl mrtvý (množství záleží podle způsobu aplikace). Jako ta představa těhotenského koktejlu mě vcelku dost vyděsila, protože už i podání jako projímadla může způsobit vnitřní krvácení GITu.

Na modrého koníka nechodím a zřejmě dělám dobře 

K těm vlasům, obočím a řasám. Samozřejmě pokud je ta vlasová cibulka mrtvá, nespasí ji nic, ale pokud je jen "deaktivovaná" a není schopna růstu nového kožního derivátu, byť vypadá, že ano, tak on ji stimule... Takže pokud bych chtěla zkusit zahustit trochu obočí, řasy, vlasy, já osobně bych to zkusila. Poměr cena:výkon mi z vlastní zkušenosti přijde obstojný, dokonce i viditelný výsledek, což u výživné řasenky za 2000 moc v tomto směru nevidím :)

Ještě k těm účinkům, četla jsem i studie, že příznivě působí ricinový olej i na samotnou pokožku a jizvy. 

Moje prvni myslenka byla: "Super, pouziju na tu skaredou dvojjizvu po cisari!" Moje druha myslenka byla: "Eeee... ne, radsi ne." :D Pardon. :D Zkusim to na to oboci.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. října 2016 13:31

ricinový olej se na vlasy používá ideálně ve směsi tekutejších olejů, třeba s arašídovým, jinak se nedá vůbec rozmatlat.

nechá se působit pár hodin nebo přes noc a pak se smyje.

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 17. října 2016 13:44
Reakce na Jiná Realita:

Z vlasů to dostat...to je na flašku jaru. U obočí se mi žádný efekt nedostavil,ale s řasama mi pomohl.

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 17. října 2016 14:31

Mne ricínový olej pomohol na vlasy keď sa mi vytvorili kúty na oboch stranách čela a vyzerala som, že čoskoro oplešiviem. Tak som si ho masírovala do pokožky a vlasy dorástli a mám pocit, že aj trochu zhustli. Ja ale vo všeobecnosti nemám problém s objemom a štruktúrou vlasou. Mala som vtedy dlhé vlasy a nosila som ich vyčesané do drdola a asi som si ich proste len vytrhala, nechápem to.

Tiež som ho používala na riasy, dala som ho na vatový tampón a odličovala sa ním. Takže som ho používala každý deň asi 2 mesiace. A zdá sa mi, že podrástli, ale samozrejme nie nijak markantne :D Na tých vlasoch to bolo poznať viac.

A teda keď som ho kupovala v lekárni, tak sa pani lekárnička tiež na mňa pozerala ako na traviča a potom mi kládla na srdce, aby som to preboha ani omylom nepožila vnútorne :D

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 17. října 2016 14:57
Reakce na carries:

Úplně stejný zážitek z lékárny - magistra na mě udeřila se zvednutým obočím, jestli se může zeptat, na co ho hodlám používat, prý hlavně ne vnitřně. 

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 17. října 2016 15:01

No, on ten ricínový olej vraj používajú anorektičky, tak sa im moc nedivím. Ale v bioobchodíkoch s tým nie je problém, ja mám od Sloosu.

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 17. října 2016 16:24
Reakce na LennH:

 ricinový olej se do kosmetických přípravků dává, akurát žádná kosmetická firma to na férovku v tom výčtu nepojmenuje "ricinový olej" :)

Já bych to použití na jizvu úplně nezatracovala. Jasně, nebude to mít asi takový efekt, jako kdyby jizva byla čerstvá, ale nějaký efekt by to mít mohlo. A když už to budeš mít doma, tak proč to nezkusit, ne? :) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 17. října 2016 17:44
Reakce na LennH:

U nás v rodině se traduje,ze na jizvy je nejlepší husí sádlo 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 17. října 2016 17:58
Reakce na Potrefenáhusa:

Mě to tvrdili i lékaři. Ne tedy konkrétně o husím, ale prostě o sádle. I když... asi o vepřovém (čerstvém, běloučkém) - a na čerstvé jizvy. 

Offline LennH
Avatar
158 příspěvků moje polička 17. října 2016 21:58
Reakce na Chemička:

Aha, no ja to nechtela az tak do detailu rozebirat, ale jestli to tak dobre funguje na to oboci, ze hrozi Breznev, tak bych mela strach to smrdlat nekde do stejne ctvrti, kde se nachazi jizva po cisari, ehm. O ucincich na samotnou jizvu nepolemizuji. :D Ja to zkusim, vsak co, osklivejsi to byt uz nemuze. A uz nebudu nic dal rozvadet. :)

@Potrefenahusa Nojo, sadlo mi taky v nemocnici rikali. Holt jsem na to zapomnela. :)

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 17. října 2016 22:10

Mezi propadáky za mě určitě patří šampon L´Oréal Paris Elséve Extraordinary Clay pro mastné vlasy. Jako majitelka velmi, ale opravdu velmi mastných vlasů jsem se zaradovala, že mi snad konečně něco pomůže, ale byl to omyl. Na vlasech mi vytvořil podivnou voskovou vrstvu a pořádně je neumyl, večer byly opět velmi mastné. Navíc se mi po něm začaly tvořit lupy. Takže za mě opravdu ne. 

Offline petjucha
Avatar
10 příspěvků moje polička 17. října 2016 22:51
Reakce na artefakt:

Hairplus používám a opravdu to funguje. Mohu vřele doporučit. Jen jakmile to přestanete používat, řasy se "vrátí do původního stavu"

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 17. října 2016 23:03
Reakce na petjucha:

ted nevím, jestli se radovat :-) díky za info

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. října 2016 23:55

Olej Abeille Royale od Guerlain, olej to videlo tak leda z rychliku a mezi prvnimi peti ingrediencemi je alkohol, ehm, za ty prachy. jdu si zas pro Clarins, vyzkouseny. A az se dokopu tak neco mozna smicham podle toho vlakna tady, ale strasne se mi nechce teda.

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 18. října 2016 07:51
Reakce na 0zero7:

Ani mne se nechce nic michat ale hrozne to potrebuju vyzkouset.