Kosmetické propadáky

15. října 2016 21:10
Offline katrin
Avatar
105 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:32
Reakce na artefakt:

Tak záleží na tom, jaký máte vlasy a co potřebují...Ten ricinový olej se používá i na suché vlasy, zkoušela jsem to taky, zdálo se mi to docela dobrý. Zrovna jsem si říkala, že se k tomu zase musím vrátit, ale vždycky na to zapomenu...

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:34
Reakce na katrin:

Když ono to je tak se vším, na každého působí určitá věc trochu jinak. Já jsem to vydržela asi 14 dní a zdálo se mi, že jsou ty řasy takové výraznější i bez řasenky. Ale jako aby skokem vyrostly, to ne.

Offline katrin
Avatar
105 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:37
Reakce na Kokoska:

Já si spíš myslím, že to sérum řasy obalí a tím vypadají výraznější, delší. Když se pak nanese ještě řasenka, vynikne to ještě víc. Aspoň tedy já jsem měla tenhle pocit. A jakmile jsem to přestala používat, řasy vypadaly úplně stejně jako předtím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:53

A jak se ten ricinovej olej používá? Mně přijde tak brutálně mastnej a absolutně nevstřebávací, že si to snad vůbec neumím představit. (Tuším, že na starým kartáčku od řasenky, ale stejně si to vzhledem k tý hutnosti nějak neumím představit, na vlasy už vůbec)

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:55
Reakce na artefakt:

To funguje i na růst řas a vlasů? Já to znám jen jako vyvolavac porodů :-D

Tak ricin je obecně toxin a minimálně to způsobí silné zažívací problémy (o porodech slyším prvně). Ale ano funguje to, dokonce prý je účinný i na lupy. Mi se řasy po něm zlepšily, viděla jsem i zlepšení na vlasech u jiných. Akurát v lékarně se na mě koukala paní lékarnice jak na vrchního tráviče v Ostravě

Pozn. pod čarou - nezkoušela bych na obočí 

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:59
Reakce na Chemička:

Já mám vlasy jemné, tak si to neumím moc představit. I když je pravda, že to jsem u arganoveho neuměla taky a přesto ho nakonec na vlasy používám.

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 16. října 2016 23:02
Reakce na Potrefenáhusa:

nekoupila jste si nakonec ten Serioxyl? Tuším ještě na MP jste o něm uvažovala. Já si před časem koupila ten na jemné vlasy a přijde mi to s ním lepší než bez něj, tak jsem dnes objednala i ten na růst, třeba se stane zázrak. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 16. října 2016 23:06
Reakce na artefakt:

Ještě ne, já měla tenhle měsíc už jiný vydání, a taky jsem si teda hned musela koupit nějakej ten novej parfém, že jo, když už jsem se ocitla tady...ale mám to rozhodně v plánu, jestli je to lepší, by byla skvělá zpráva

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 16. října 2016 23:07
Reakce na Potrefenáhusa:

a artefakt

Na vlasy jsem to zkoušela 2x - je to brutus, fakt mastnota na entou. Přišlo mi, že pomůže ten olej lehce zahřát, že to jde napatlat na tu hlavu líp. Ale to vám možná popíše lépe někdo, kdo s tím má osobní zkušenost.

Já oleje používám jen do konců vlasů kvůli svému bloku z olejnatých vlasů, ale ten ricinový olej jsem tehdy zkusit musela :)

Ad řasy - jj, starý kartáček od řasenky. Jak to čověk používá déle, tak na to přijde, jak to aplikovat.... A nebo ještě se dá, aby se podnítil, či jak to nazvat, růst, tak vzít takovou tu vatovou tyčinku na čistění uší a potřít tím kořínky řas a trochu i tu kůži víček. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 16. října 2016 23:12
Reakce na Chemička:

jestli nechcete bejt za traviče, tak ricinovej olej dělá i Saloos, u nás ho maj v samoobslužný drogerii

Offline Myrtila
Avatar
2980 příspěvků moje polička 16. října 2016 23:18

Ricinovy olej jsem na vlasy, teda spis na kuzi hlavy, pouzivala, kdyz jsem ji mela celou strupatou z alergicke reakce na sampon. Manipulace s nim byla obtiznejsi, vzdycky jsem si ho trochu kapla na prsty, rozemnula a temi prsty jsem si masirovala pokozku hlavy jakoby pod vlasama, uplne u korinku. Smyvat to pak chce minimalne nadvakrat a nesetrit samponem. Jestli mi po tom rostly vic vlasy, to si nepamatuju, nebo mozna jsem ho spis nepouzivala dostatecne dlouho. Ale na vyrazku pomohl uplne zazracne.

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 16. října 2016 23:27
Reakce na Potrefenáhusa:

To bych zas přišla o to dobrodružství kupovat si legálně jed a 10 min vysvětlování, že si "to fakt hodlám patlat jen na řasy a vlasy"  Ale na řasy to zkus/te, je to piplačka, ale delší doba použití a řasy jsou pevnější.

A pokud jsem vám někde tykla a chcete, aby se vám vykalo, tak se omlouvám :) (s orientací komu tykat a vykat jsem na tom poněkud bledě...)  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 16. října 2016 23:51
Reakce na Chemička:

ne, mně je to jedno, klidně mi tykej :-D

já jsem zvyklá všem vykat a je to fakt nějaká železná košile :-D

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 17. října 2016 07:35
Reakce na katrin:

Mala som pár nasyslených z rôznych darčkov k nákupu...no tak teraz mám aspoň v čom prať hodváb a štetce.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 17. října 2016 07:41
Reakce na Chemička:

Tak ricin je obecně toxin a minimálně to způsobí silné zažívací problémy (o porodech slyším prvně). Ale ano funguje to, dokonce prý je účinný i na lupy. Mi se řasy po něm zlepšily, viděla jsem i zlepšení na vlasech u jiných. Akurát v lékarně se na mě koukala paní lékarnice jak na vrchního tráviče v Ostravě

Pozn. pod čarou - nezkoušela bych na obočí 

Prečo nie na obočie?

Ja si ho vždy pipetou prelejem do vyčistenej nádobky na priehľadnú riasenku na obočie od Alverde a používam na noc. Bohužiaľ to dosť flákam, ale aj pri epizodickom používaní mám riasi aj obočie také pružnejšie, vyživenejšie.

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 17. října 2016 10:04
Reakce na slniecko:

asi aby si tím zajemkyne o husté obočí neporidila brežněva 

ale nalakaly jste mě to na ty řasy zkusit

kerrankin
Avatar
17. října 2016 10:06
Reakce na Chemička:

Tak ricin je obecně toxin a minimálně to způsobí silné zažívací problémy (o porodech slyším prvně). Ale ano funguje to, dokonce prý je účinný i na lupy. Mi se řasy po něm zlepšily, viděla jsem i zlepšení na vlasech u jiných. Akurát v lékarně se na mě koukala paní lékarnice jak na vrchního tráviče v Ostravě

Pozn. pod čarou - nezkoušela bych na obočí 

Ano ano, na vyvolání porodu ricinový koktejl :-)

RICINOVÝ KOKTEJL (recept z knihy Zdravé těhotenství přirozený porod od I.S.)
ricinový olej 20-30ml
sklenice meruňkového džusu
hlt čiré hořalky nebo malý panák

Myslím, že proto na vás lékárnice tak koukala...

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 17. října 2016 10:24
Reakce na slniecko:

Při pravidelném používání to obočí opravdu dost zhoustne a je třeba ho intenzivně škubat. Varianta Brežněv není nemožná 

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 17. října 2016 10:31
Reakce na kerrankin:

Spíše než, že chci rodit, si myslela, že chci to někomu dát do jídla a způsobit mu velmi kvalitní průjem.....

Ad těhotné - která dobrovolně by si to vzala?! Fakt je to jed a i s tím olejem se musí opatrně... 

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 17. října 2016 10:44
Reakce na artefakt:

+ Chemička

Ale ono to predsa nové korienky nevytvorí nie? A brežnev mám dojem sa aj tak nosí.

Apropó ja "neškubám", ja strihám :-).