Kosmetické propadáky

15. října 2016 21:10
kerrankin
Avatar
16. října 2016 20:12
Reakce na Guinea Pig:

Já se musím zastat šamponu od Avonu, aspoň teda z takové zelené řady (nature?), černá ředkev - na jemné vlasy jsem pro získání objemu nenašla nic lepšího za vtipných 30 kč v akci.

A obecně teda nesnáším řasenky s plastovým kartáčkem. Jako k čemu to je?

Že jsou ty kartáčky na ho...uby! Možná pro nějaké tlusté řasy (jestli to existuje :-)

Offline Guinea Pig
Avatar
519 příspěvků moje polička 16. října 2016 20:24
Reakce na kerrankin:

Podle mě je to vytvořeno na zakázku slečen, které mají zálibu v muších nohách, protože ať jsem otírala jak jsem chtěla, vždycky jsem slepila několik řas k sobě do luxusní nohy masařky.

Podle mě je zlatý standard stará dobrá Max Factor 2000 calories, má to normální kartáček, rovný, štětinkový (či jak se to...) a funguje to.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 16. října 2016 20:27

...ať už mám řasenku jakoukoliv, tak ji stejně po nanesení(několika vrstev)

pročesávám kartáčkem už řasenky vyschlé...

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 16. října 2016 20:28
Reakce na Chemička:

Koupila jsem si jí na doporučení, že první drogerkova rasenka, co za něco stojí... efekt žádný, jen barví řasy, dlouho zasycha, během dne se otiskne a jde blbě odlicit. O kartáčku pomlcim, ten je úplně na dvě věci, ale já všeobecně nemám ráda ty plastové.

kerrankin
Avatar
16. října 2016 20:30
Reakce na Guinea Pig:

To je možné. Kdysi jsem na Omlazení narazila na odkaz na blog s jakože testem řasenek - a to jsem fakt zírala, čemu někdo dokáže říct hezky nalíčené řasy. Jedna muší noha vedle druhé a ona si ještě pochvaluje, že jí to zvýrazní oči nebo co 

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 16. října 2016 20:30
Reakce na kerrankin:

no vidíte a já se k ní už roky vracím, používám tedy tu doll eyes. Lepší jsem zatím nenašla.

kerrankin
Avatar
16. října 2016 20:32
Reakce na artefakt:

Tak to je jasné, že něco na ní musí být, protože opravdu měla skvělé recenze. Prostě řasy jsou různé...

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 16. října 2016 20:50

když jsme u těch řas, nezkoušela jste některá toto ? Kamarádce po tom narostly neskutečné řasy, ale když si to koupím já, tak to samozřejmě fungovat nebude 

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 16. října 2016 20:53
Reakce na Guinea Pig:

Tak jemné vlasy nemám, spíše místy takové "žíně", které se mastí (musím mýt vlasy denně). Já si ten šampon nekoupila, dostala jsem ho... Ale abych měla ani ne do půl dne vlasy takové, že mohu na nich smažit hranolky, to je fakt moc, to nerozdýchám 

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 16. října 2016 20:58
Reakce na artefakt:

Mi tu řasenku doporučila kamarádka, která tu řasenku právě používá a pavoučí nožky nemá, právě naopak - hezky nalíčené řasy. No, já řasenku po asi 5 pokusech, kdy to byla katastrofa (a to nemám 4 řasy ve dvou řadách), hodila nemilosrdně do koše. To i moje low-cost zelená řasenka koupená z hecu mě nalíčí líp jak maybelline asi 5x dražší.

Plastové kartáčky mi nevadí, nějak v tom nevidím rozdíl. Osobně ale preferuju spíše to, jak ty "štetinky" vypadají a tvar toho kartáčku.

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 16. října 2016 21:35
Reakce na artefakt:

Zkoušela jsem Taliku Lipocils, zdálo se mi, že to funguje, ale já nemám sebekázeň a to pak nemá ten efekt, když to člověk pošmrdlá jednou za 14 dní.

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 16. října 2016 21:37
Reakce na Kokoska:

Sakryš, to jste mi neměla psát, zase neusetrim, doufala jsem v nějaké skeptické a zamítavé reakce :-D

Offline katrin
Avatar
105 příspěvků moje polička 16. října 2016 21:42
Reakce na slniecko:

Taky Yves Rocher, šampon a kondicionér, na suché vlasy s extraktem z ovsa.  Horší vlasy jsem snad ještě neměla, jak seno.

Offline katrin
Avatar
105 příspěvků moje polička 16. října 2016 21:54
Reakce na artefakt:

Tak já vám můžu negativní reakci poskytnout...Taliku na růst řas jsem vyzkoušela a používala jsem docela poctivě. Má se to používat 28 dní a pak se dostaví kýžený efekt. Používala jsem fakt ty 4 týdny, někdy 2x denně, někdy teda jen jednou, a nestalo se vůbec nic.  Řasy ani nezhoustly, ani nezačaly růst delší. Vyhozené peníze.

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 16. října 2016 21:55
Reakce na artefakt:

A co zkusit ricinový olej? Levnější varianta té řasenky... Možno vyzkoušet i na vlasy. 

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:04
Reakce na katrin:

díky, to jsem potřebovala :-D

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:09
Reakce na Chemička:

To funguje i na růst řas a vlasů? Já to znám jen jako vyvolavac porodů :-D

Offline katrin
Avatar
105 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:14
Reakce na artefakt:

díky, to jsem potřebovala :-D

Rádo se stalo:-). 

Jinak o ricinovém oleji jsem taky slyšela, měla jsem i snahu vyzkoušet, ale po pár dnech jsem se na to vykašlala, takže nemůžu hodnotit. U tý Taliky byla motivace silnější asi vzhledem k podstatně vyšší ceně:-)

Offline artefakt
Avatar
104 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:19
Reakce na katrin:

se sebekazni to u mě není taky žádná hitparáda, ale něco na vlasy by se hodilo, víc jak na ty řasy

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:23

Za mňa veľký prúser bol tekutý minerálny makeup od Alverde. V nejakom pobláznení som chcela vyskúšať niečo "prírodné", na ruke vyzeral celkom dobre, hlavne bol dostatočne svetlý... Na tvári vôbec nešiel rozotrieť, mapoval ako o život. Možno to bolo mojou mastnejšou pleťou, ale fakt sme si neporozumeli až tak, že bez milosti letel do koša a to moc často nezvyknem kozmetiku vyhadzovať.

Príde mi, že s DM privátnymi značkami je to taká stávka do lotérie vždy - buď je to úplne super alebo prepadák. Ale za tú cenu si človek väčšinou povie, že to skúsi.