Plastiky

03. ledna 2018 09:42
Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 01. května 2022 17:16

prďola vlastni zkusenost, jako osobne? A dekuju.

Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:05

stes jj, osobně. sice před 15 lety, ale nedávno jsem se s ním domlouvala, že si to zopakujeme

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:18
Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:19

Nechal jste si, prosím, někdo odstranit/"vyplnit", a kde,

minivrásky kolem rtů?

(jak se do nich dementně vpíjí rtěnka...)

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:38

Miru Jedna možnosť je výplň kyselinou hyalurónovou, ak však preferuješ prirodzený vzhľad, stačí dať pleť zhydratovať, ja som si pred vyše mesiacom dala hydrolift, krásne to osviežilo pleť a mala by som ísť ešte na jedno budúci týždeň. Ja som zástancom prirodzeného, aj keď udržiavaného vzhľadu. 

Toto je tá metóda, samozrejme na každej klinike ju môžu nazvať inak. Ja som si nedávala kanylou, lebo to by sa asi nedostalo práve k tomu okoliu pier a brady. Takže rozpichala mi to injekčne, mala som modriny 2 týždne, ale napriek modrinám som na pleť dostala hneď po zákroku zopár komplimentov na pleť. 

https://www.lstyle.sk/nase-sluzby/esteticka-dermatologia/tvar-krk-dekolt/hydratacia-prejasnenie-pleti/skinbooster-hydrolift/

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:43

Daridari 

...děkuju

Já tohle vůbec nesleduji, nemám přehled, ke všemu vznikají pořád nějaké nové vymoženosti...

No, raději bych tip v Čechách.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:47

Miru Ja som sa k tomu dostala úplnou náhodou, mala som tam termín na odstraňovanie žiliek a cievok, no mali pokazený laser, tak keď už som tam bola, tak som sa nechala nahovoriť na tento hydrolift a musím povedať, že je to fajn procedúra.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:49

Daridari 

...tak to je dobré, teda

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 11. července 2023 17:23

martek01 tady téma

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 12. července 2023 14:05

Daridari Dari a ako dopadla operácia horných viečok, si spokojná?

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 12. července 2023 18:50

milacka Darinka nebola som nakoniec. Veľmi som bola v tom čase ovplyvnená nie dobrým výsledkom tohto zákroku u môjho muža, hoci on bol inde a aj viečka mal v inom stave. 

Potom som to aj ľutovala, lebo som videla od toho Dr., kam som mala termín zopár krásne urobených viečok, ale myslím, že mi nič neušlo, možno v zime sa na to dám. 

Ty sa chystáš?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 12. července 2023 20:09

Daridari ďakujem, že si si našla čas a odpísala. Určite si viečka chcem zdvihnúť, ale mám tiež obavy, bola by to moja prvá estetická operácia a moja svatka, ktorá si ich dala zoperovať, tiež nie je spokojná. Kam pôjdem, stále neviem....Pred 60-tkou to už nestihnem, oslavu mám v októbri, ale neskôr určite. Ako sa volal ten doktor? A klinika?

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 13. července 2023 07:25

milacka Jej tak my máme nielen meno spoločné ale aj mesiac narodenia

Dari, napíšem Ti správu.

Offline SSten
Avatar
příspěvků moje polička 13. července 2023 08:02

Daridari prosim aj mna to zaujima. Viem ze tu niekto doporucoval v Karlovej Vsi Dr. Novaka, len som na neho na netee nenasla moc info.

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 13. července 2023 08:23

Tak já se teda odvážím.....

Máte zkušenost se změnšením prsou?

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 13. července 2023 08:53

martek01 do toho bych taky sla, zvlast v takhle horkem vedru a s dalsim zvetsovanim s blizicim se prechodem, ale asi se neodvazim...

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 13. července 2023 09:39

SStenJa som doporučovala dr. Nováka a to aj platí, odvtedy som videla veľa jeho práce naživo aj na nete, robí fakt pekne. Len už má dosť rokov, netreba to asi odkladať, lebo môže s tým seknúť. 

Ja som aj mala k nemu termín, no ako som písala zrušila som, no budem sa objednávať jedine k nemu. 

Offline 711990
Avatar
17110 příspěvků moje polička 13. července 2023 10:22

martek01 moje mamka byla na modelaci, kdy nakonec i zmensovali. Byla u Dr. Janecka v Pardubicich, nejsem si teda jista jestli tam porad ty prsa dela, vim ze zaucoval nejakyho nastupce. Ale je fakt spokojena, vypada to skvele, jizvy sou minimalni. Kamaradka byla na pojistovnu na Bulovce tusim, ale vybehat to trvalo 2 roky a dalsi 2 cekala na termin, pokud na to clovek jenom trochu ma, tak podle me stoji za to se proste objednat a jit. Ale teda je taky spokojena. Rika, ze mela jit mnohem driv!

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 13. července 2023 11:49

baltik 711990 

mnoo, jak bych ro řekla.... já už to mám za sebou, před 8 lety. ze zdravotních důvodů. a ty čuby zase vyrostly. Na pojišťovně mám zjištěný, že není problém to uhradit znovu, jen nevím, jestli to je možný.

Dělali mi to v HK v Sanusu, asi se tam objednám na konzultaci. Jako tahat se tím odmítám, záda a hlava (psychika) trpí

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 13. července 2023 11:59

martek01 a jak to bylo bolestivy, jak dlouho omezujici po operaci?

a opetovny narust je kvuli hormonum, pribrani na vaze nebo to se jako bezne stava?