Plastiky

03. ledna 2018 09:42
Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 20:25

crazydaisy Ja som zatiaľ vo fáze, že keď sa dobre vyspím, viečka držia celkom fajn, iba k večeru už je to horšie. Keď chytím kožu, cítim, že bolo by čo odrezať. No áno, bude to už iba horšie.

Najhoršie je, že doteraz som mala kopec času a vykašľala som sa na to, teraz som začala pracovať a hneď zostať dva týždne doma je trochu blbé

a  ešte mi dámy povedzte KatkaCI spí sa po zákroku normálne či po sediačky? To ma tiež trochu desí

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 20:40

Daridari Má se spát na zádech a to byl pro mě dost problém, neumím to. Tak jsem si hodně zvedla pod hlavou, ale stejně jsem vždycky skončila na boku. 

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 09:02

Daridari normálně v leže, ale na zádech. Mně doporučovali na noc tlakový obvaz přes oči, ale to jsem nedala ani jednou. Jen obklady, ale ne ledové, jen studené (džbán převařené vody v lednici a v něm čtverce gázy, vyždímané na oči). Přímo led na jemnou kůži na očích by prý mohl naopak otoky způsobit.

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 09:03

Daridari možná bych našla fotky, jak to vypadalo v průběhu. Chceš?

Offline Makara
Avatar
2227 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 11:04

Daridari jestli tě k rozhodnutí popostrčí další spokojená osoba, tak mě tady máš. Hned krátce po operaci jsem si říkala, že jsem měla jít už před pěti lety. Ale ty to třeba nemáš tak výrazné, jak píšeš. Nechceš dát fotku zblízka?

Zákrok před rokem. Dva týdny jsem byla na HO, ale po pátečním zákroku jsem už v pondělí byla na videocallu (s dostatečnou vrtstvou makeupu pod očima a dioptrickými brýlemi). Modřiny jsem měla vyrazné a zcela zmizely tak za tři týdny. Ale já na modřiny dost trpím. Taky jsem si musela zvykat na tu cizí paní, co vidím v zrcadle. I teď  po roce je poznat mírná změna vzhledu (ne nepřirozená), prostě ta operace není návrat do vzhledu dvacítky. Jizvy jsou viditelné jen při hodně důkladném hledání.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 16:24

KatkaCI Jej to by bolo super, keby si dala fotky. Ja som už bola definitívne rozhodnutá ísť teraz vo februári, no do toho som nečakane nastúpila na nové miesto a nechcem tam začínať s tým, že hneď potrebujem dva týždne dovolenky. A to ešte na ňu vlastne ani nemám nárok. Ale v zime sa tam už dokopem....a ďakujem Ti

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 16:27

Makara Osobne tiež poznám iba spokojné dámy s týmto zákrokom, až na jeden prípad, kamarátke to dovrzal chirurg a dokonca jej aj vrátil peniaze......čo je samozrejme nepodstatný detail pri niečom takomto. Pritom to bol v Bratislave pomerne známy a vychýrený plast.chirurg. Bola dva krát potom na oprave. 

Ja to mám paradoxne na fotkách lepšie ako keď sa na seba pozriem z profilu v zrkadle. 

Skúsim urobiť foto, celkom by som bola zvedavá na názor, či sa ponáhľať alebo počkať. Ono ma to neminie, ak nie teraz, tak v zime už budem musieť ísť. 

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 16:28

crazydaisy Veď na boku je práve aj môj spôsob spania, iba jediný, nijako inak spať neviem

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:24

Daridari Také jsem to na fotce neměla nijak strašné, ale oči mě už hodně bolely, řezaly. Hlavně odpoledne a večer. V tomhle směru to byla výrazná úleva. 

A normálně spím výhradně na boku nebo na břiše. Normálně na zádech neusnu. Po zákroku jsem to ale pár prvních dní vydržela

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:25

KatkaCI No zisťujem, že to je aj na fotke už dosť blbé....idem ju sem vložiť, len mám nový telefón a laborujem nad tým

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:27

Daridari to je před

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:30

Daridari hned po zákroku a třetí den po převazu

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:31

KatkaCI Mne viečka vidno celé ale vadí mi tam tá koža nad nimi. Je jej už príliš. 

Stále sa snažím dať sem foto, už laborujeme aj s mužom.......fotku mi tam dá pridať a nemám možnosť odoslať príspevok

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:33

Daridari po vyndání stehů 7 dní po zákroku. A poslední fotka 12. den po zákroku

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:34

KatkaCI Prelepené si to mala prosím ako dlho?

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:34

Daridari přelepené do vyndání stehů

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:36

Daridari jinak tvar očí se mi nezměnil, já je měla kulaté vždy. Až bude světlo, zkusím aktuální fotku

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:38

Daridari ty přesahující jizvy už nejsou vůbec vidět. Z toho jsem měla trochu strach, ale po pár měsících téměř zmizely. Fotky jsou špatné, ale pro ilustraci...

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:49

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:52

KatkaCI Posledné foto je už úžasnémáš to veľmi pekne urobené.

ďakujem

ja sa snažím márne vložiť moje foto, ale nejde, ani cez pc, ani cez telefón.

Na starom telefóne som sem bez problémov vkladala fotky, teraz mi to nedá v pravom dolnom rohu tú možnosť odoslať príspevok. 

Ak na to s mužom prídeme, pošlem