Plastiky

03. ledna 2018 09:42
Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:53

KatkaCI chystám se taky, ségra byla asi před pěti lety a pouze na horních. Vzpomínám si, že se to hojilo rychle, ale byla trochu nespokojená. Tvar očí se ji změnil. Mě se zdá, že k lepšímu, oko je jakoby kulatější, takže vypadá bdělejší , neunavené. 

Offline Daridari
Avatar
1061 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:54

KatkaCI a ešte otázka, spodné sa kedy dávajú robiť? Keď sú také ako opuchnuté, či keď sú kruhy pod očami?

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:57

Daridari Děkuji

Na to, že to je ani ne dva týdny po zákroku, tak to bylo fajn. A ty spodní jizvičky téměř neviditelné, to mě překvapilo. Každopádně jsem to měla podstoupit dávno, možná už tak před 10 lety, no...

Jsem ráda, pokud ti to pomohlo.

Offline Daridari
Avatar
1061 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 18:00

KatkaCI Myslím, že to urýchli moje rozhodnutie

Máš to veľmi pekné, rozdiel obrovský. Však vek na to už mám, aj keď viem, nezávisí to od veku. 

Modriny mať budem, s tým počítam, som modrinový typ. Jazvy snáď odídu časom a vždy sa dajú na hornom viečku aj prekryť makeupom. Spodné viečka zatiaľ neplánujem

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 18:05

Daridari spodní, když jsou váčky ("pytle"), jako opuchnuté¨, volná kůže. Já chtěla primárně ta horní, ale po konzultaci jsem se rozhodla pro oboje, když už, ať je to najednou. Byla mi doporučena analgosedace - přispání, protože při obojích najednou trvá zákrok asi hodinu. Vnímala jsem světlo a ruch na sále, ale vše uteklo rychle. Pak jsem zůstala asi 3 hodiny na pokoji a domů. Za 3 dny převaz a za týden stehy.

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 18:07

Daridari Pokud půjdeš jen na horní, tak možná nebudeš mít ani tak velké modřiny. 

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 18:09

rozarka No, já měla vždy kulatější oči a ani jsem se nějak nebála změny tvaru. 

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 18:16

KatkaCI Mě by kulatější i vyhovovaly.  Mě klesá víčko spíš ve vnitřním koutku, časem se mi z původně hezkého tvaru stává takový liščí  a to se mi zrovna nelíbí. A možná to je i příčina, proč mi poslední dobou slzí oči.  Ale mě dlouho trvá, než se rozhoupám k činu. Pak ale zpravidla lituju, že jsem se nerozhodla dřív

Každopádně tvoje oči se povedly

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 18:27

rozarka Děkuji, mám z nich vážně radost. Úleva to byla fakt veliká, bolest, častá únava, pálení a slzení je pryč. Taky mi trvalo, než jsem se rozhoupala. Nakonec mi pomohla kolegyně v práci, která na horních byla pár měsíců přede mnou. 

Tak přeji, aby ses rozhodla brzy a dobře

Offline Daridari
Avatar
1061 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:16

Offline Daridari
Avatar
1061 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:19

KatkaCI Nejako sa mi to podarilo. Z profilu to vyzerá ešte horšie, ale aj takto vidno, že je tam  zopár mm kože navyše. Čo myslíš, utekať ešte teraz alebo počkať do zimy? Leto vylučujem, chcem to absolvovať v zimných mesiacoch

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:39

Daridari Určitě tam ta kůže navíc je, to nepochybně. Ale jinak těžko radit... Přes léto určitě ne, to je jasné a ani to myslím nedoporučují. A záleží, jakou máš práci. Znám pár žen, co šly do práce s brýlemi třetí den po zákroku, úplně v pohodě. A také, jaké jsou objednací doby u vybraného lékaře.

Jinak, jestli ti pomůže v rozhodování - při konzultaci mi doktor říkal, že když se dlouho čeká a té nadbytečné kůže je tam hodně, tak ty jizvy jsou delší a víc viditelné. A celkový výsledek pak není moc dobrý. 

Offline Daridari
Avatar
1061 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:53

KatkaCI Takže priaznivejšie vychádza alternatíva ísť čím skôr. Skúsim zistiť aké sú termíny a či sa mi vôbec ujde v dohľadnej dobe, ak nie, tak je rozhodnuté a pôjdem na jeseň tento rok. 

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 20:01

Daridari Moc ti budu držet palce, ať jsi také spokojená. Určitě se potom ozvi

Offline Makara
Avatar
2227 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 21:41

Daridari jsi kocka i ted, a kdyz se ta operace podari jako u KatkaCI , tak budes neodolatelna. Nic ale nezmeskas, kdyz to nechas na zimu.

Offline Daridari
Avatar
1061 příspěvků moje polička 01. února 2022 06:28

KatkaCI a Makara dievčatá ďakujem Vám. Dnes idem volať aby som vedela, či vôbec môžem počítať s termínom teraz niekedy. Doktora mám už niekoľko rokov jasného, videla som jeho prácu asi na cca 6 tich ženách osobne a páčí sa mi. Určite dám vedieť, ak na zákrok pôjdem a ak to dobre dopadne, určite aj prispejem fotkou

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 10. února 2022 19:43

KatkaCI pred operáciou vyzerali tvoje oči akoby unavené, smutné, po operácii naozaj krásna zmena, omladla si. Mám oči podobné tvojim pred operáciou, k 60-tke si darujem operáciu viečok. A teším sa na to. Daridari držim palce

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 10. února 2022 19:51

milacka Dívala jsem se v outfitech, jsi kočka i takhle!

Offline Daridari
Avatar
1061 příspěvků moje polička 10. února 2022 20:15

milacka Dari budem s tým musieť počkať do jesene či zimy. Teraz to už časovo nedám, hoci som veľmi chcela. Ale za palce ďakujem

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 10. února 2022 20:26

Hanka H jej, ďakujem, osobne nie som fanúšik plastických operácií, to, že starnem beriem v pohode, len ten smutný pohľad mi vadí. V mojom veku je to jediná operácia, ktorú chcem absolvovať. A možno mi lekár nakoniec povie, že idem neskoro...