Plastiky

03. ledna 2018 09:42
Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 17. července 2023 18:41

Lamicka obejdnej se a rozmyslis se pak, termín stejně dostaneš tak za měsíc. 

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 17. července 2023 19:22
Reakce na Renusatko:

Katrin_kouří_cigarety Osobní zkušenost nemám a neplánuju, i když teda 50 kg nemám a prsa F, ale  já se tím nijak netrápím a sportuju normálně. Zase chápu, že ne každý je spokojený a chce změny, obzvlášť pokud tě to nějak trápí a stresuje a je problém i třeba tvar. Jen bych opravdu šla podle dopoučení a ne jednoho, mám ve svém okolí teď dvě špatné zkušenosti a dost rozčarování. Jedno z plastiky Berkova, ale tam za to mohou spíš komplikace a druhá známá nevím, kde teda byla, ale to se vůbec nepovedlo. Zase z dřívější doby jsem nikoho se stížnostma neslyšela, tak spíš je to náhoda. 

​Děkuju. Váhově jsme stejně a prsa držím na těch D-E zuby nehty za cenu velkého omezování v jídle, protože když jen trochu přiberu, vždycky je to nejdřív v prsou. Končetiny jak hůlčičky, zadek nula a na hrudníku toto. Ptám se na doporučení, protože je mi jasné, že se tam může leccos pokazit. Kdyby se tady ještě někdo chtěl podělit o tip, budu ráda a asi klidně pojedu i do Prahy. Díky všem, co vyjádřily pochopení.  

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 17. července 2023 22:36

continuity A můžu se tě zeptat jak tam to píchání uší probíhá? Já bych ráda objednala dceru, ale potřebuju jí celý ten proces co nejpřesněji popsat, aby to dobře snesla :)

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 17. července 2023 23:01

DruI vezme si vas potetovana a propichana holka, strašně milá a ukecaná. Vše ji vysvětlí, posadí do křesla, prohlídne, přeměři lalůčky, vydesinfikuje, tupne na ně fixou tečku, zkontrolujete si, že to tak chcete. 

Nechá vybrat šperk, pak ucho chytne do takových kleštiček, propichne, prevlece náušnici zasroubuje. Ten úkon trvá na tom jednom uchu tak 60 vteřin. Fakt je to expresní. 

Dvě deti, 4 dírky celkem bylo i s placením hotovo za 25 minut. 

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 17. července 2023 23:08

continuity To zní dobře. Myslím, že dám na tvoje doporučení a na září ji objednám :)

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 17. července 2023 23:19

DruI objednavej hned, já čekala na termín 1,5 měsíce a čas jsem si vybrat nemohla. 

Offline Sedmá z devíti
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2023 00:28
Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 31. března 2024 17:39

Má někdo zkušenosti s operací horních víček u MUDr. Záruby, Praha? 

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 02. dubna 2024 10:32

evik77 Já jsem byla. V roce 2018. Byla jsem s kolegyní a myslím, že nám to oběma udělal takové nenápadné, že to není poznat. Na některý ženský se podívám a hned vidím. Bohužel patřím k těm, co asi mají méně pružnou kůži, protože poslední rok mi připadá, že už mi to zase klesá! Ještě bych ráda pár let vydržela, na řadě je zubní implantát Ale můžu se tu vlastně rovnou připíchnout s dotazem, jestli té pružnosti můžu pomoci nějakým očním krémem? prďola by určitě věděla? 

Online prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 02. dubna 2024 11:06

Marbuša Oční krém neporadím, o produktech samotných nemám přehled. Ale večer napíšu pár ingrediencí, které by bylo dobré si pohlídat. Ono jde nejenom o složky, které podporují tvorbu kolagenu a elastinu, ale měl by současně obsahovat aspoň jednu složku, která účinně bojuje s procesem glykace v pokožce. Glykace způsobuje degradaci kolagenu a elastinu... a vždy je lepší předcházet úbytku než potom čekat jestli se zdlouhavě daří kolagen obnovovat

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 02. dubna 2024 15:48

prďola To si moc ráda přečtu, smekám před tvým rozsahem znalostí, protože jestli si to dobře pamatuju, živíš se něčím úplně jiným a tohle máš jako hobby? Asi se přesuneme do krémů, ať to tu neplevelíme, že?

Online prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 03. dubna 2024 10:44

Marbuša Díky

Ty složky zaměřené na minimalizaci glykace jsem vypsala do vlákna "Oblíbený krém...", sem ještě přidám jednu ingredienci, která je svým složením výrazně zaměřená na pozvednutí horního víčka a zpevnění pokožky očního okolí: Beautifeye (složení: Glycerin, Albizia Julibrissin Bark Extract, Darutoside)

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 03. dubna 2024 13:01

prďola Děkuji, přesouvám se.

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 05. dubna 2024 21:30
Reakce na prďola:

Marbuša Díky

Ty složky zaměřené na minimalizaci glykace jsem vypsala do vlákna "Oblíbený krém...", sem ještě přidám jednu ingredienci, která je svým složením výrazně zaměřená na pozvednutí horního víčka a zpevnění pokožky očního okolí: Beautifeye (složení: Glycerin, Albizia Julibrissin Bark Extract, Darutoside)

....jednu ingredienci, která je svým složením výrazně zaměřená na pozvednutí horního víčka a zpevnění pokožky očního okolí: Beautifeye (složení: Glycerin, Albizia Julibrissin Bark Extract, Darutoside)

​Je někde u nás tato ingredience ke koupi? V Nature Store ani Kosuru jsem to nenašla.

Online prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 06. dubna 2024 20:18

Lenka22 Naprostou většinu ingrediencí si kupuji mimo ČR, dokonce mimo EU. Většinou v US a v Malajsii, kde je fakt skvělý výběr. Zrovna Beautifeye mi přišla teprve nedávno a mám už připravenou formulaci pro letní chladivý rollon, jen jsem se nedostala k jeho přípravě.

On se používá v koncentraci 1 - 3%, takže pokud bys měla oční krém v kelímku, tak by se dal přimíchat

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 07. dubna 2024 09:22
Reakce na prďola:

Lenka22 Naprostou většinu ingrediencí si kupuji mimo ČR, dokonce mimo EU. Většinou v US a v Malajsii, kde je fakt skvělý výběr. Zrovna Beautifeye mi přišla teprve nedávno a mám už připravenou formulaci pro letní chladivý rollon, jen jsem se nedostala k jeho přípravě.

On se používá v koncentraci 1 - 3%, takže pokud bys měla oční krém v kelímku, tak by se dal přimíchat

prďola aha, tak do Malajsie se asi pouštět nebudu, ale tak třeba to časem doputuje i do našich eshopů :-)

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 07. dubna 2024 20:22

evik77 byla jsem u Dr. Záruby ve Varech před 2 lety a jsem moc spokojená. Dávala jsem sem i fotky