Plastiky

03. ledna 2018 09:42
Offline Marbuša
Avatar
929 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 09:42

Zdravím vás všechny, koukám, že tohle téma tu ještě založené není. Už hodně vážně uvažuju o úpravě horních víček. Prosím, máte to některá už za sebou a máte čestvé zkušenosti z některé pražské kliniky? Nevím, jestli se dá objednat i ke konkrétnímu lékaři nebo kdo na mě na té vybrané klinice vyjde... Se přiznám, že se i trochu bojím, tak bych uvítala i sdělení, že to nic není

Offline Katka
Avatar
57 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 12:55
Reakce na Marbuša:

Zdravím vás všechny, koukám, že tohle téma tu ještě založené není. Už hodně vážně uvažuju o úpravě horních víček. Prosím, máte to některá už za sebou a máte čestvé zkušenosti z některé pražské kliniky? Nevím, jestli se dá objednat i ke konkrétnímu lékaři nebo kdo na mě na té vybrané klinice vyjde... Se přiznám, že se i trochu bojím, tak bych uvítala i sdělení, že to nic není

​Jsem objednaná na únor, bojím se úplně stejně. Včerejší večer jsem trávila prohlížením fotek nepovedených plastických operací. Nebyl to dobrý nápad, moc mě to neuklidnilo...

Offline Marbuša
Avatar
929 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 13:00

Katka No taky znám nepovedenou paní, právě! Na fotky raši nekoukám. Kam jdeš? A jak jsi vybírala kliniku, na kterou jdeš?

Offline mitford sister
Avatar
1378 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 13:20

Marbuša nic to není!

byla jsem na jedné z těch klinik v emauzích, v té horní (jsou dvě ve stejné budově, u prim. Záruby, dá se to podle toho vygooglit). operace v lokální anestezii; jediné, na co se připravit, je (v lokále), že cítíte smrad, jak kauterizují ten řez a pálí se tkáň - mně se udělalo špatně, ale hodila jsem nohu a ruku dolů z operačního stolu (opilci znají, tzv. kotva), a přešlo to. strávila jsem tam pár hodin, většina z toho čekání. tam i zpátky jsem jela taxíkem, zpátky s doprovodem, ale nebylo to nutné. pokud budu potřebovat ještě někdy, pojedu autem a sama i zpátky, fakt to nic není. hojilo se to dobře, nic strašného, pár dní jsem zůstala doma, intenzivně jsem se tomu věnovala fakt jen ten první den - obklady atd. potom jsem hodně mazala, nejdřív mi myslím něco na to dali, potom měsíčkovou mastí, a celkem brzy jsem se začala i postupně malovat. fakt to nic není, hodně štěstí

Offline Marbuša
Avatar
929 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 13:38

mitford sister Díky moc za zevrubnou informaci!

Offline Katka
Avatar
57 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 20:23
Reakce na Marbuša:

Katka No taky znám nepovedenou paní, právě! Na fotky raši nekoukám. Kam jdeš? A jak jsi vybírala kliniku, na kterou jdeš?

​Jdu do Ostravy, vlastně na doporučení kamarádky, která už to absolvovala. U ní se to povedlo, tak doufám v totéž.

Offline Marbuša
Avatar
929 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 08:35

mitford sister Tak jsem se včera objednala u MUDr. Záruby. Chápu to tak, že když jsem byla u něj na konzultaci, nepředhodí mě jinému kolegovi. Docela mě přesvědčoval, ať jdu rovnou i na dolní, asi do toho půjdu, ať nemusím za dva roky celou tu anabázi absolvovat znova, jako předoperační vyšetření, pár dní dovolené.. 

Offline mitford sister
Avatar
1378 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 13:11

Marbuša já jsem byla na předoperačním u nějakého jiného doktora (i pak na vyndavání stehů), ale objednala jsem se (řekla jsem jim to tam konkrétně) k zárubovi, ke kterému mě poslala kamarádka. viděla jsem ho vlastně jen na operačním sále :)

Offline Marbuša
Avatar
929 příspěvků moje polička 02. května 2018 15:50

mitford sister Tak hlásím, že mám dva týdny po! Protože jsem si nechala dělat i spodní víčka, bylo to s "přispáním", naposled si pamatuju, jak mi maloval doktor pod okem a pak jsem se probudila až na pokoji. Pár dní jsem fakt byla v klidu, obkládala. Jizvy teda vidět jsou, to bych asi po 14 dnech chtěla moc. Zítra jdu na kontrolu a pak se už asi začnu malovat. Vypadá to dobře, jen bych doporučovala, kdo na to půjde, tak v zimním období, bylo mi líto, že je venku konečně hezky a já trčím doma. Jo a byla jsem tedy u dr. Záruby. Někde na netu jsem četla, že to je po zvětšení prsou druhá nejčastější plastika, takže už to asi sekaj jak Baťa cvičky:-)

Offline Hanka Pelikanova
Avatar
příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 15:05

Dobrý den, absolvovaly jste některá plastziku víček? Už mě to dost zabraňuje ve vykonávání práce a běžného dne. Můžete mi doporučit nějakého kvalitního a profesionálního chcirurga? Nebo pokud by ještě zabránila operaci nějaká kosmetika?

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 00:52

Ach jo, tak mě asi čekají horní víčka. Už jsem o tom uvažovala loni, ale pak přišel covid. No a teď spousta focení o Vánocích, tak zas vidím tu hrůzu a navíc mi to začíná i vadit, hlavně levý oko. Já se dost bojím, hlavně aby po nebylo horší než před. Už jsem si udělala předvýběr doktorů, ale stejně nevím. Jedna je doktorka plast. chirurg - viděla jsem jen foto asi dvou prací. Druhý je docent očař, víčka dělá léta, napsal o tom i učebnici, ale neviděla jsem od něj nic. Vůbec nevím, jak si koho vybrat. U kamarádky jsem viděla práci Měšťáka st. a tam vůbec nebylo poznat, že má něco za sebou, akorát jí kouká jizva i při otevřených očích a to už to má snad dva roky. 

Offline berush
Avatar
318 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 16:16

crazydaisy také se odhodlávám, když se vidím na fotkách, vidím smutnou tetu - prostě ty vnější koutky očí směrem dolů, se mi nelíbí. Řešila jsem to se svojí kosmetičkou, ke které už nějaký rok chodím a které "prošla" rukama spousta žen po různých zkrášlovacích výkonech. Ona sama má tento zákrok také za sebou a říká, že z toho co viděla a pokud by se mohla rozhodnout znovu, by volila dr. Vokurkovou v Brně.

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 16:27

berush Byla jsem nakonec u toho očního lékaře (jsem z Prahy). Já teda tu jizvu vidím, ale ostatní prý ne. Před zákrokem jsem cítila takovou jakoby tíhu a tlak na očích hlavně k večeru. Toho jsem se zbavila úplně i těch "unavených očí". V podstatě jsem spokojená. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 16:50

crazydaisy Prosím Ťa ako dlho si musela byť doma po zákroku? 

Tiež zvažujem horné viečka, len nemám veľmi vhodnú situáciu urobiť si dva týždne voľno

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 17:02

Daridari já měla štěstí, loni v únoru byl lockdown a byla jsem doma. Ale mně se všechno hojí špatně a dlouho a mám sklon ke keloidním jizvám. Dlouho mi všechno krvácí i tady mi to dost teklo. Se slunečníma brýlema jsem šla ven za tři dny. Ale fakt zahojený jsem to měla snad za měsíc, možná i dýl. Kamarádka ale vůbec nebyla doma a chodila celou dobu do práce a žádný prosak krve neměla. Myslím, že je to hodně individuální. 

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 17:41

Tak přispěju s mojí zkušeností. Byla jsem v dubnu u prim. Záruby v Karlových Varech (jezdí tam operovat jednou týdně z Prahy - Institut estetické medicíny). Přímo on mi byl doporučen několika známými, jako nejlepší na víčka. Byla jsem na horních i dolních víčkách najednou, takže to bylo v analgosedaci. Doma jsem byla 10 dní, modřiny byly hlavně pod očima, ale docela se daly zamaskovat, když jsem šla ven. Překvailo mě, že po operaci to vůbec nebolelo. Jizvy na spodních víčkách byly téměř neviditelné už týden po vyndání stehů. Horní šly snadno zakrýt. Teď, po 9 měsících sama trochu jizvy vidím (ty horní), ale fakt jen z těsné blízkosti, když se maluju. Okolí jizvy nevidělo, nevšimli si, už pár týdnů po zákroku. Jsem moc spokojená a měla sem se odhodlat dřív :-) 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 18:13

crazydaisy Ďakujem,obávam sa, že u mňa to bude tiež dlho.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 18:14

KatkaCI Si zlatá, že prispievaš so skúsenosťou

Vôbec sa ale neviem rozhodnúť, či ísť, či počakť

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 18:40

Daridari já měla hlavně obavy, aby po nebylo horší než před. Tak jsem šla až ve fázi, že horší to už asi být nemohlo

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 30. ledna 2022 19:03

Daridari Nenašla jsem to tady dřív. Klidně se na cokoli zeptej :-) Fakt to nebolelo, jen ty náplasti byly nepříjemné. Až do vyndání stehů byly jizvy přelepené. A jak byly horní i spodní najednou, trochu to táhlo. Teď jsou oči perfektní a jsem moc ráda, že jsem se k tomu rozhoupala :-)