Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Online jerry
Avatar
9063 příspěvků moje polička 06. dubna 2022 22:12

Mirka 

Odpařovat se bude určitě a není vyloučeno, že se i zkazí průběžným přísunem vzduchu.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 06:48

jerry taky si to myslím. Prodávající mi zatím napsala, že ji to mrzí, hmm, tak uvidíme, jak přijme moje řešení.

Offline andry
Avatar
2701 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 08:47

Mirka a to ti jako nekdo takto poslal? No teda... kolik mela hodnoceni (jako prodavajici)? Doufam, ze vuni vezme zpet bez problemu.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 08:54

andry Dvě desítky pozitivů. Věřím jí, že to nemusela vědět. Když flakon stojí, tak se tekutina dostat ven nemůže. Ale při přepravě se to dostalo k uzávěru a trochu vyteklo. Já nejsem žádná velká řešička, kdybych věděla, že vůni třeba do konce roku spotřebuju, tak to nebudu řešit vůbec. Ale při mém počtu parfémů nosit ji na sílu, jen aby se nezkazila nebo neodpařovala, to by mě nebavilo. Udělala jsem jí, myslím, fér nabídku.

Cervanek
Avatar
07. dubna 2022 09:12
Reakce na Hanka H:

Biely kvet jerry Korsičanka Moc klikáte - už stojí 389,- !

 přes Heureka je cena TEA ROSE 120 ml Kč 234,00 mínus sleva 7% = 218,00 plus 55 zásilkovna za výsledných Kč 273,00

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 09:30

Cervanek Díky - ale držím se a nenakupuji !

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 10:24

Hanka H Vždyť vis, že už nechci nic kupovat. Ale ta cena. Mám si ji na slepo vzit?

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 10:33

černá káva Alenko, je tam růže. Příjemná, přírodní, jemná... Ale jak jsem už někde psala, v teple ji na sobě vnímám trochu nakysle. Někde mám odstriky. ale absolutně nevím kde.

Offline Korsičanka
Avatar
12851 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 10:49

černá káva Našla jsem flakon. Vůně je ok a silná jak....Kdybys chtěla odstřik, za zásilkovné a flakonek ekokozy pošlu (95,-)

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 11:09

Korsičanka MiJo, diky. Ráda.

Offline Korsičanka
Avatar
12851 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 11:51

černá káva Večer písnu, teď jedeme pryč:)

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 12:00

Korsičanka To se máš.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 19:56

Asi bych se měla přesunout někam do stížností, ale když už jsem to tady načala, tak to dám sem. Prodávající jsem udělala nabídku, že si udělám větší odstřik, zbytek jí vrátím, ona mi pošle poměrnou částku, takže mi nebude muset vracet všecko a rychleji se vypotřebuje poškozený flakon. Odpověď byla, že ona prodává odstřiky za vyšší cenu, takže pokud chci odstřik, vrátí mi pouze částku výrazně nižší - to jsem tedy vůbec nepochopila. Tak jsem navrhla vrácení všeho, samozřejmě vč. toho, že uhradí poštu. Odpověď - že nikoliv a ať pošlu zpět flakon a ona mi pak vrátí peníze (bez poštovného). To považuju za doslova urážlivé, takto to nechodí, mj. mám spoustu pozitivů a nevím, proč bych se měla ocitnou bez peněz i parfému. Myslím, že by následovaly dohady o množství tekutiny ve flakonu (njn, teče, že) a částku, kterou je "ochotna" mi vrátit.

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 21:27

Mirka Tak to je opravdu velmi neseriózní přístup. 

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 21:39

Mirka To je dost strašné. Já chápu, že se může něco stát, ale když něco prodávám a není to v pořádku, tak bych se k tomu tak postavila.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 22:52

Mirka Prekérní situace - prodávající se evidentně dohodnout nechce, takže ti poškozený flakón asi zůstane. Snažila bych se aspoň zachránit obsah - přestříkání do náhradního flakónu, případně do několika menších skel. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 07:11

Hanka H nechce. Nenabídla nic. Proto nemůžu přistoupit na její podmínky, abych se neocitla bez vůně i peněz. Dostane negativ, já pak asi z pomsty od ní také. Ale můj čas a  mentální energie taky něco stojí a na další dohady s ní nemám ani jedno.

Z naší korespondence - upozornila jsem ji, že jsme uzavřeli kupní smlouvu se všemi důsledky - píše, že se "oháním OZ", "ona není obchod", ale přesto chce , "stejně jako obchod vrátit nejdřív zboží", ap. 

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 07:26

Mirka 

...to je fakt nepříjemné, celé...

A to je nějaká známá prodávající s kladnými hodnoceními.?, a je z arome.?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 07:43

Miru Cca 20 pozitivů, jak jsem psala výše. Jestli je známá, to nevím, pro mě to není povědomý nick, ale je tam spousta lidí a do diskuzí tam už roky nechodím.

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 07:53

Mirka 

...hmmm...

Tak jestli s ní není řeč, a ke všemu by bylo z x důvodů riskantní posílat flakon zpět, tak si vůni přelej jinam.

Já takhle, co pamatuji, přelévala dvě vůně. Jednou mi přišel tester Flowerbomb Nectar a rozprašovač byl kaput. Nechtělo se mi absolovovat balení, cestu na poštu, čekání na prachy zpět, tak jsem nožem vydloubala kovové části v hrdle, trochu i sklen. hrdlo rozbila, trochu se rýpla do prstu, ale přes 80ml z 90ml vůně jsem přelila do jiného skleněného flakonu

(sice stříkačkou a přes trychtýř, byl to "ojeb", ale vůni jsem měla).

A pak to byl tekoucí Chapel Factory(hrdlo netěsnilo, otáčelo se, nešlo dotáhnout na pevno), takže ten samý proces...