Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. března 2022 15:08

Korsičanka Josefínko, gratuluji!

Já dnes poprvé sama objednala ze zahraničí, tak snad to dorazí v pořádku. Nechci to zakřiknout, tak zatím psst.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. března 2022 15:13

Dalia Díky, Dali, a držím , ať to dorazí v pořádku.

Fleur  A navíc za dobrou cenu.

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 28. března 2022 15:20
Reakce na Dalia:

Korsičanka Josefínko, gratuluji!

Já dnes poprvé sama objednala ze zahraničí, tak snad to dorazí v pořádku. Nechci to zakřiknout, tak zatím psst.

​A kde? Jestli toto není tajné...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. března 2022 15:29

Tana1112 Na ALZD, Táni.

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 28. března 2022 15:46

Dalia Super . Pak se pochlub

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. března 2022 16:08

Korsičanka to je nádhera

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. března 2022 18:22

Korsičanka Tana1112 Děvčata, nemáte představu, jak dlouho může trvat převedení platby? Platila jsem kartou a někdy po obědě a koukám na účet a částka je zatím nezaúčtovaná. Taky koukám na své objednávky na ALZD a místo jedné tam najednou vidím dvě. Jedna má status "zpracovává se" a druhá "stornováno". Ale já nic nestornovala. Jsem z toho lehce nervozní. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 28. března 2022 18:58

Dalia Buď klidná, ALZD je seriózní obchod a transakce máš díky internetovému bankovnictví pod kontrolou, takže se případné nejasnosti dají vždycky vyřešit.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. března 2022 19:05

Fleur Hlavně mě plaší ta stornovaná objednávka. Nerozumím tomu. Jedna se zpracovává a identická objednávka, ovšem s jiným číslem, je stornována. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. března 2022 19:14

Dalia To popletli asi oni, jinak by ji bez tvého souhlasu nestornovali. Neboj.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. března 2022 19:15

milacka Díky, sestro

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. března 2022 19:55
Reakce na Korsičanka:

Dalia To popletli asi oni, jinak by ji bez tvého souhlasu nestornovali. Neboj.

​Nepopletli. To se u nich děje, když se v objednávce dostaneš na výběr typu platby a pak se třeba kvůli nějaké kontrole vrátíš zpět. Zboží ti v košíku zůstane, ale číslo té konkrétní objednávky se stornuje a vytvoří se nové číslo.

Mně se to teď u nich děje, protože vždycky po půl roce zapomenu, že nemůžu objednávat v Edge. Nevím, z jakého důvodu, ale jakmile zadám platbu kartou, tak se to sekne a nenechá mě to zadat údaje z karty, ani kdybych se rozkrájela. Musím to vždycky přepnout do Chrome a tam už je to v pohodě. Objednávka se vytvoří a zaplatí pouze jednou.

A jinak gratuluju k domečku Mitsouko.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. března 2022 20:02

wendulka Díky, Wendy. Koukám, že Sharif tě často ovládá - asi jako mě extrait Farnesiany

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. března 2022 20:52

Korsičanka 

Ale vůbec. Já jen nemám moc energii to poctivě měnit. I když stále vlastně ani teď vůně zase tak často nestřídám. 

Ještě pořád totiž nemám úplně vpořádku pravou ostruhu a s tím spojený bolestivý zánět plantární fascie. Od ledna se mi zatím zlepšila jen ta levá. Teda vlastně i ta pravá je "lepší", že už bolí zhruba stejně jako na podzim, kdy se mi to rozjelo. Tj. hlavně v noci a po ránu a během dne už to má tendenci odeznívat.

Tudíž se pořád víc než parfémům a pravidelnému zkoušení vzorků věnuju hlavně trpělivosti a disciplinovanosti v péči o chodidla no.

Nicméně jeden nový parfémový objev po dlouhé době, který se chystám dovézt si příští měsíc z plánované dovolené v Paříži přece jen už nově v tužebníku mám...

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. března 2022 21:09

wendulka To mi je líto, že tak trpíš. Je jasné, že člověk nemá náladu, když se objeví bolest. Já to mám teď zas spojené se smutkem v duši ze situace našich ukrajinských sousedů plus nejisté budoucnosti všech, takže radovat se z vůní a čehokoliv mi jde taky blbě Sice se po nich koukám, prodám i vyměním, ale ta veliká radost z nových objevů jako dřív je pryč.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. března 2022 21:31

Korsičanka 

Děkuju. I když proti tomu, čím si prochází Dali je mi trochu stydno skuhrat a nazývat můj stav utrpením.

Nicméně máš pravdu. Poprvé v životě zažívám, jak mě chronická bolest, přestože nejsem v ohrožení života, olivňuje i po psychické stránce, že se stále nemůžu naplno věnovat všem rozptýlením, na něž jsem byla do loňska zvyklá. 

Situace na Ukrajině je další věc, strašný...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. března 2022 16:22

wendulka Korsičanka Fleur Tana1112 Děvčata, tak mi to hlásí, že bylo odesláno. Já vím, že jsem asi legrační, ale mám takovou radost, že jsem sama poprvé objednala v zahraničí. Ted ještě, aby to v pořádku dorazilo.

A slíbila jsem si, že balíček neotevřu hned. Že si otevření nechám na příští týden po chemoterapii, tedy na den, kdy se mi zase udělá dobře. Když budu ležet na tom JIPu, budu se v myšlenkách těšit na balík. Musím vydržet! Vůni jsem vzala naslepo, jen na základě recenzí a složení. Moc se mi líbí recenze Vendulky a Fleur na tuto vůni, ty mi pomohly k rozhodnutí.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 29. března 2022 16:25

Dalia To tak prostě je, radost je důležitou součástí...a co teprve potom, až vůně dorazí

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. března 2022 16:28

Korsičanka Ještě jsem doplnila, že vůně je naslepo, viz výše.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 29. března 2022 16:40

Dalia Gris Charnel ? Tak to jsem zvědavá na dojmy. Já jsem ji zkoušela v rámci hledání dokonalé čajové vůně - a pralinkově kosatcová hebkost ten čaj překryla, takže do mé sekce tužeb neputovala.